Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Тончо, Тончо, Тончо :) Със скакалци се хранят паяците, понеже съм гледала тарантули, на около 2 - 3 - 4 седмици по 10-тина скакалци добре им идват на хайваните. Може и по-рядко да ядат. Странни животни. Отваряш кутия от "Victory White" и к'во да видиш : скакауец.

 

Имах една приятелка, дето беше направила цяла производствена линия : гледам си тревичка, за да си храня скакалците, за да си храня тарантулите :lol:

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Тончо, Тончо, Тончо :) Със скакалци се хранят паяците, понеже съм гледала тарантули, на около 2 - 3 - 4 седмици по 10-тина скакалци добре им идват на хайваните. Може и по-рядко да ядат. Странни животни. Отваряш кутия от "Victory White" и к'во да видиш : скакауец.

 

Имах една приятелка, дето беше направила цяла производствена линия : гледам си тревичка, за да си храня скакалците, за да си храня тарантулите :lol:

 

И не само, питам, защото съм чувал за мазила и други подобни лечебни препарати направени точно от скакалци и знам ли, може човека с това да се занимава!

Link to comment
Share on other sites

В конкретния случай, на който присъствах аз, акумулаторът беше 115 лв., а стана 100 лв. Не знам дали му е практика това, но така направи тогава. А ако мога да смятам, на Алброн 17 лв. за два акумулатора, при тоя мъж - 15 лв. за един.

Аммм принципно се получава така, но акумулаторите на Тикото са като батерия от мобилен телефон. :lol:

А на мъжо ти кундурматора е със сигурност по-голям от този на Тикото.

Но като цяло, разлика почти няма или ако има, е малка.

Link to comment
Share on other sites

Ами иди в Терариума, там ще го намериш (предполагам)!

Не е за мен. Правя услуга и ще стане дълга и широка, ако трябва да препращам и т.н. Телефон ми трябваше. :)

Скакалците в случая са за жаба.

Link to comment
Share on other sites

Свалих си един филм (Мачете), ама като го пусна и нямам говор на актьорите.Звук си има, музика си има, ама като започнат да говорят и само си отварят устите и нищо не се чува!! Свалих си последния кодек на K-lite, ама пак е същата работа.Някой има ли предложения...'щото ми се ядяха пуканки.. =]

 

 

Не е за мен. Правя услуга и ще стане дълга и широка, ако трябва да препращам и т.н. Телефон ми трябваше. :)

Скакалците в случая са за жаба.

Съжалявам нямам му телефона...Не знам как да помогна повече.. =[

Link to comment
Share on other sites

Свалих си един филм (Мачете), ама като го пусна и нямам говор на актьорите.Звук си има, музика си има, ама като започнат да говорят и само си отварят устите и нищо не се чува!! Свалих си последния кодек на K-lite, ама пак е същата работа.Някой има ли предложения...'щото ми се ядяха пуканки.. =]

 

Изключен ти е централния говорител на колоните. Ако нямаш съраунд колони, значи ти е ВКЛЮЧЕН централния говорител на колоните.

Link to comment
Share on other sites

Как да създам ЛИнк, съдържащ в себе си още линкове (sub-link-ове) ?

Не мога да схвана какво точно питаш. Искаш примерно да сложиш снимка и тя да бъде и линк ли?

Link to comment
Share on other sites

Свалих си един филм (Мачете), ама като го пусна и нямам говор на актьорите.Звук си има, музика си има, ама като започнат да говорят и само си отварят устите и нищо не се чува!! Свалих си последния кодек на K-lite, ама пак е същата работа.Някой има ли предложения...'щото ми се ядяха пуканки.. =]

 

 

Пробвай да смениш audio "потока" (?) :) Току виж това е решението:)

Link to comment
Share on other sites

Не мога да схвана какво точно питаш. Искаш примерно да сложиш снимка и тя да бъде и линк ли?

 

Мисля че намерих това което търсих :

http://linkcrypt.ws/dir/t83gdyx3rwr738v

Edited by TRIBALERO
Link to comment
Share on other sites

Трябва да взема видеокарта за компютър който ще сглобявам за майка ми... дайте акъл какво да взема и за предпочитане да върви на нея StarCraft2 :) ... а и евентуално да е без вентилатор

Link to comment
Share on other sites

В конкретния случай, на който присъствах аз, акумулаторът беше 115 лв., а стана 100 лв. Не знам дали му е практика това, но така направи тогава. А ако мога да смятам, на Алброн 17 лв. за два акумулатора, при тоя мъж - 15 лв. за един.

 

Акумулаторите на тикото и този от реното на Жоро са доста различни по размер :)

Link to comment
Share on other sites

а какво е "сцената" ?

 

Единственото което намерих из нета е http://scenereleases.info/.Обаче някой ми беше казал че Сцената няма сайт.

 

http://www.btscene.com ???

Link to comment
Share on other sites

Имам следният лаптоп:

Acer Aspire 6920G - 584G25Mn

CPU Core 2 Duo T5800 2Ghz , 800 Mhz FSB, 2MB, L2 chache (тия неща въобще не ги знам какво означават) Хъ-хъ-хъ :lol:

RAM 4GB DDR2

Та питането ми е какъв Windows 7 е най-подходящ да си сложа и колко бита (и това не знам какво значи) да е?? :lol:

То с тези неща дето съм написал, може ли да се каже колко бита трябва да е.. ?? :unsure:

 

Edit: Благодаря magdanoz4o!! =]

Edited by d3Mag
Link to comment
Share on other sites

За да ти чете 4гб рам, трябва да е 64 битов.А версията..хмм според мен няма значение.Има само ако я плащаш, май хоум версиите са по-евтини.

Edited by magdanoz4o
Link to comment
Share on other sites

а какво е "сцената" ?

 

The Scene е цялото пиратско интернет пространство и по-точно частта на главните разпространители, рипващи и кракващи групи.

 

The Scene се наричат всички звена в разпространението на пиратски софтуер до момента, в който той достига до крайния потребител.

Link to comment
Share on other sites

Сух Бош Силвър - няма обсужване, 3 години пълна гаранция. Слагам от тази серия на всичките си коли. Не е евтин боклук, но цената във времето си струва.

Link to comment
Share on other sites

Някой ходил ли е на бригади в Америка ?

Ако може да препоръчате някоя фирма из Пловдив ,която не е фирма фантом и да не запалва с пари :)

 

orange- 2 лета с тях,без оплаквания.но бях на self arrange

Link to comment
Share on other sites

Някой ходил ли е на бригади в Америка ?

Ако може да препоръчате някоя фирма из Пловдив ,която не е фирма фантом и да не запалва с пари :)

 

Usit Colours са най-голямата фирма в България. Гарантират уж най-ниските цени на самолетни билети и т.н.

Integral е дъщерна на Usit Colours..

Orange също са доста големи и известни, но съм чувал негативни отзиви за тях.

 

Ходих 2 пъти на бригада с Usit Colours и съм доволен. Втората година малко ми се забавиха данъците, но проблема не беше в тях. Доволен съм от отношението което получава човек при тях дори и след като ти вземат парите :) Точно затова и втората година пак използвах тях. Умеят да задържат клиенти.

Link to comment
Share on other sites

Преди време съм виждал в Метро едни доста големи пластмасови куфари. Светло синьо - зелени на цвят. Около 140-200 лева бяха като цена. Бях и в двата магазина на Метро, но ги нямат вече. Продаваха ги с години. Някой да знае къде мога да ги намеря? Марката също би ми била от полза.

Link to comment
Share on other sites

Usit Colours са най-голямата фирма в България. Гарантират уж най-ниските цени на самолетни билети и т.н.

Integral е дъщерна на Usit Colours..

Orange също са доста големи и известни, но съм чувал негативни отзиви за тях.

 

Ходих 2 пъти на бригада с Usit Colours и съм доволен. Втората година малко ми се забавиха данъците, но проблема не беше в тях. Доволен съм от отношението което получава човек при тях дори и след като ти вземат парите :) Точно затова и втората година пак използвах тях. Умеят да задържат клиенти.

 

в Петък бяхме с един колега точно в тази фирма Usit colours ,тя се намираше около био. факултета.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...