Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Някой има ли си на идея кой рейс или тролей водят до илиенци точно, про положение, че тръгват от кичука някъде

6-та маршрутка. Минава точно през там.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

TRIBALERO Благодаря ти, беше толкова близо до акълът ми, за да се сетя :). Хем колко пъти го гледам този рейс.Благодаря

Благодаря на всички които ми писаха!

 

singer-sewing-machine-model.jpg

Днеска се ядосах когато баба ми ме накара да и прибера шевната машина отново в стаята си и това ме вбеси, но за разлика от горният ми пост включих веднага и си казах "щом съдбата ти поднесе шевна машина, си ушии тактическа жилетка!!" ;)

1.Та тази уникална ретро реплика от 1924г може ли да се справи със брезентов плат, но от по-грубичкия, не този дето се покриват колите, но не и от този от който се шият панталони и прочее, а нещо средно,но имайте предвид, че ще се едния плат върху другия, при което единият е подгънат, демек на три пласта, извинявам се, че не разбирам шивашките термини! Та въпросът ми е, ще се справи ли тази пра баба с мераците ми, защото съм чувал, че машини преди 50-та година нищо неможело да ги спре и само дето небивало ламарина да се шие с тях :).

2.Дайте някакъв съвет от кой магазин мога да си избера цвят на брезент (магазин за покривала за коли и пр.) и какъв конец да търся, тънък и здрав за случая.

Благодаря предварително за всичко!

Link to comment
Share on other sites

Няма да се справи. Опитвал съм/исках да си шия тактическа раница/, счупих няколко игли и похабих сума ти плат. По-добре иди при сарач. А ако ми пратиш и модела на жилетката ph34r.gif

Link to comment
Share on other sites

Заслужава ли си Sony Ericsson Xperia x10 mini Pro? Гледам че в английският амазон излиза доста на далавера.

 

 

Заслужава си ако си момиче и искаш симпатичен компактен смартфон. Иначе не. Екрана е много малък и версия 2.1 на андроид се чака можеби 1 година вече. И колко е на далавера в амазон? 226 паунда, което по днешния курс е 505лв. В get.bg е 488лв с гаранция. Тия дето не се продават директно от Amazon не ги гледай, защото в повечето случаи, не пращат до България.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Той ще се взима директно от там.Няма да се праща до българия.И все пак не виждам друг вариант за тези пари.Около 400+лв HTC Wildfire е над бюджета,а нокиите повечето са с уиндоус.

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

Дори и от там да се взима, тоя продавач дето го дава за 400лв има 2 звезди, а следващата цена е към 450, което за 38лв икономия е безсмислено.

 

Нокиите са със Симбиан.

 

Wildfire не си заслужава. Резолюцията на екрана му е много гадна.

 

Edit: пост 10 000. Урааа, превъртях го и аз.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Искам да си направя 3-4 фирмени тениски. Къде да отида и колко пара ще ми излезе?

Туй горе у лево е логото, за да имате информация колко цвята е...

Ще съм доволен ако парите се въртят м/у приятели - демек ако някой от форома се занимава с подобни неща и се заеме. Все пак така е редно. :) Ако ли не - guide me!

Link to comment
Share on other sites

Дори и от там да се взима, тоя продавач дето го дава за 400лв има 2 звезди, а следващата цена е към 450, което за 38лв икономия е безсмислено.

 

Нокиите са със Симбиан.

 

Wildfire не си заслужава. Резолюцията на екрана му е много гадна.

 

Edit: пост 10 000. Урааа, превъртях го и аз.

Не си...10001 :grin:

Защо в правилата не е добавена точка за задължителното писане на кирилица?

Липсата на клавиатурна подредба не е оправдание, инсталира се фонетика или БДС елементарно.

Link to comment
Share on other sites

Давали по Дискавъри един епизод за татуировки какъв смисъл носят . Някой гледал ли го е и знае ли от къде може да се свали ?

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли къде в Пловдив могат бързо, безпроблемно и на добра цена да сложат BG стандарт на звука на едно телевизорче, донесено от Англия ?

Edited by REDLINE
Link to comment
Share on other sites

Ако имам добър спомен правят присадка с някаква платка. Поне с немските така правят. Може да питаш в сервиза на Викиват, има и гаражни разни. Общо взето аз съм купил 5-6 телевизора с аудиоприсадки, но вече готови. Евентуално мога да питам човека, от който ги купувам. Пиши ми на ЛС за подробности.

Link to comment
Share on other sites

ima li niakoi koito ne e poluchil fakturata za smetkata na m-tel poneje koito sam se setil da pitam mi kazvat che predi 1-2sedmici sa gi poluchili a az oshte ne sam i v saita kato vlezna da si provera nomerata mi kazva "Услугата Семейство и приятели не може да бъде предоставена за Вашият абонаментен план!" kato cakna na neplateni fakturi mi kazva "Тази услуга е достъпна само за клиенти на абонаментен план." mnogo interesno vse edno ne mi sashtestvuva nomera :) do kolkoto razbrah neshtata se praviat edno sled drugo i poslednite koito shte poluchat fakturi shte sa tezi na LOOP vazmojno li e az da sam ot pred poslednite na niakakav COMFORT 250 sam ako ima niakoi na toia plan koito si e poluchil faktura napravo utre/dnes da hodia do niakoi ofis da vidia kakvo stava :)

Link to comment
Share on other sites

Искам да ви попитам един тъп въпрос, ама няма да ми се смеете много. Бихте ли ми казали как да си направя папката в която ми се свалят торентите, да не се нареждат по азбучен ред, а последните свалени (добавени неща) да си стоят най-отдолу?

Благодаря.

Link to comment
Share on other sites

Искам да ви попитам един тъп въпрос, ама няма да ми се смеете много. Бихте ли ми казали как да си направя папката в която ми се свалят торентите, да не се нареждат по азбучен ред, а последните свалени (добавени неща) да си стоят най-отдолу?

Благодаря.

Кликаш в/у DATE MODIFIED и си готов

Link to comment
Share on other sites

Абе кога се сменяше времето ?

Всъщност няма фиксирана дата. От лятно към зимно се преминава в последната неделя на октомври и часовниците се връщат един час назад.

Тази година се пада 31-ви октомври.

 

Сега виждам, че и Уукс е минал 10 000 поста. Защо неговия брояч не се е занулил, както при дядомраз?

Edited by alchemy
Link to comment
Share on other sites

ima li niakoi koito ne e poluchil fakturata za smetkata na m-tel

 

Във връзка с великия ъпгрейд всички сметки и фактури се движат хаотично с неопределно закъснение. Вчера установих, че съм закъснял зверски и дори ми е излезнала нова фактура. В същата връзка получих предупредителен СМС по никое време, който няма нищо общо с моите периоди. Все още явно всичко е пълна бъркотия в системата им. С фактурата си би трябвало да получиш и едно писъмце с извинения.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...