Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Някой който ползва суха сметана да ми препоръча марка (трябва ми на хартиени пакетчета)?

 

Аз ползвам само суха сметана и по принцип най-любимата ми е Coffee mate, онази от рекламата. Голямо е пакетчето и може да се пусне и на 0,20 лв.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

ima li niakoi koito ne e poluchil fakturata za smetkata na m-tel poneje koito sam se setil da pitam mi kazvat che predi 1-2sedmici sa gi poluchili a az oshte ne sam i v saita kato vlezna da si provera nomerata mi kazva "Услугата Семейство и приятели не може да бъде предоставена за Вашият абонаментен план!" kato cakna na neplateni fakturi mi kazva "Тази услуга е достъпна само за клиенти на абонаментен план." mnogo interesno vse edno ne mi sashtestvuva nomera :) do kolkoto razbrah neshtata se praviat edno sled drugo i poslednite koito shte poluchat fakturi shte sa tezi na LOOP vazmojno li e az da sam ot pred poslednite na niakakav COMFORT 250 sam ako ima niakoi na toia plan koito si e poluchil faktura napravo utre/dnes da hodia do niakoi ofis da vidia kakvo stava :)

 

Аз вече 1 месец не съм получил ни сметка ни фактура :pirate

Помня че платих последно преди 30-40 дни.

Link to comment
Share on other sites

Сега виждам, че и Уукс е минал 10 000 поста. Защо неговия брояч не се е занулил, както при дядомраз?

Защото на него не му дишат във вратъ разни, гадни админи.

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Аз ползвам само суха сметана и по принцип най-любимата ми е Coffee mate, онази от рекламата. Голямо е пакетчето и може да се пусне и на 0,20 лв.

:beerchug 10x

Link to comment
Share on other sites

Всъщност няма фиксирана дата. От лятно към зимно се преминава в последната неделя на октомври. За България в 2,00 през нощта (всъщност 00,00 по Гринуич) часовниците се настройват да показват 1,00 часа.

Тази година се пада 31-ви октомври.

 

Сега виждам, че и Уукс е минал 10 000 поста. Защо неговия брояч не се е занулил, както при дядомраз?

ne beshe li v 4chasa tazi godina

 

"На 31 октомври в 04.00 ч. България ще премине към зимното часово време,

- информация от Националния център по метрология. "

Edited by shtaiga
Link to comment
Share on other sites

ne beshe li v 4chasa tazi godina

 

"На 31 октомври в 04.00 ч. България ще премине към зимното часово време,

- информация от Националния център по метрология. "

 

Да. Поправям си поста и започвам да търся къде се корени заблуждението ми.

Все пак съществена част от работата ми е свързана с метрологията, макар и в други аспекти ;).

Edited by alchemy
Link to comment
Share on other sites

Някой да знае откъде в Пловдив мога да купя нови 10-литрови бутилки, като тези за минерална вода?

 

а пък ако ти трябват само 10-20 броя - в началото на гр. Бенковски точно преди табелата му за влизане вляво - складове. името утепи ме ама не се сещам, но пък пластмасови шишета всякакви имат. и

Link to comment
Share on other sites

Утре ще питам моите колеги; преди 2 месеца ходиха до Съединение да купуват ако се не лъжа 50 броя, безцветни. Ама много разправия имало, казват.

Edited by alchemy
Link to comment
Share on other sites

Не виждам проблем ако отиде до фабриката на Готмар защо да не му дадат 10тина-20 бутилки срещу някой лев. На тях и без това са им почти без пари... Ако има някой познат там може да ги минат и като брак и да му ги подарят :)

 

Другия вариант е да си купи 10 бутилки минерална вода и да си я изпие....

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Няма да се справи. Опитвал съм/исках да си шия тактическа раница/, счупих няколко игли и похабих сума ти плат. По-добре иди при сарач. А ако ми пратиш и модела на жилетката ph34r.gif

 

Здравей! Значи коментарите които получавам за това което ме интересува са много смесени и ми казват най-различни хватки с които мога да ушия дори и брезент за камион (с нормална игла но с някакъв паранормален конец за чанти, които едва ли не ще издържи автомобилна гума, и заради малкия си диаметър и от там игла, спокоиствие и въртене на ръка ще успея, защото при бавно шиене можело да пробие презента безпроблем, а и имало няколко вида плетки) та това е най-интересното което чух и сега ще пробвам да намеря хубав конец и ще взема едно парче брезент, ще го прегъна и ще видя дали наистина няма да стане, защото иначе съм обречен на постоянно глождене...

 

За модела нямай грижи, ще ти пратя сумати снимки от които ще взаимствам, стига да ти е интересно!

Можеш ли да ме упътиш къде в Пловдив мога да се нагледам на модели брезенти и конци за целта, мерси предварително

Link to comment
Share on other sites

Не виждам проблем ако отиде до фабриката на Готмар защо да не му дадат 10тина-20 бутилки срещу някой лев. На тях и без това са им почти без пари... Ако има някой познат там може да ги минат и като брак и да му ги подарят xmas.gif

 

Другия вариант е да си купи 10 бутилки минерална вода и да си я изпие....

 

Ники, ще те плескам вече! Къде па за бутилки се обади. Аз съм преговарял с тия хора на място, оферирали са ми с фиксирани минимуми и т.н. Там няма шкарто и остатъци. На тоя принцип стъклени бутилки не мога да си намеря, камо ли РЕТ. Всичко е по поръчка и под бройка, минимумите са фиксирани - изпращат се поръчаните количества на купувача, ако нещо му артиса си е за негова сметка.

 

Търсещият бутилки - моля те спести си времето, разкарването и излагацията да ходиш до фабриките. Ако става въпрос за 10-на, па ако ще и 100-на бройки - търси алтернативни варианти.

Link to comment
Share on other sites

Някой скоро да си е имал вземане даване с Митница Плд - интересуват ме конкретните реални срокове за изпълнение по разрешителните режими (знам, че по принцип е 14 дневен срока)?

Link to comment
Share on other sites

Някой ще ми помогне ли с тези 4 реда да ми оправи словореда на изречението ?

Общо взето искам да напиша :

какво означава ......... това пише на еди кои си формуляр ,закъснял ли сум или е старо . общежитие и курс струват близо ... нали така ?

Was bedeutung "Anmeldeschluss ist der 15.06.2010 "

Das schreibt auf Das Formular der Hochschule Anhalt .

Ich bin verspäte, oder das ist alt ?

Der Kurs mit Wohnungsmiete Studentenwohnheim kostet nahezu 600€. nicht wahr?

Link to comment
Share on other sites

Някой да е играл SW - The Knights of the Old Republic 2 (KOTOR2) на лаптоп ? Питам понеже четох някъде че на ноутбуци не можело да се плей-ва както трябва.

Link to comment
Share on other sites

Някой да е играл SW - The Knights of the Old Republic 2 (KOTOR2) на лаптоп ? Питам понеже четох някъде че на ноутбуци не можело да се плей-ва както трябва.

Не е вярно.

 

П.с. Какъв е този мазохизъм да играеш на лаптоп нещо различно от пасианс...!?

Link to comment
Share on other sites

Здравей! Значи коментарите които получавам за това което ме интересува са много смесени и ми казват най-различни хватки с които мога да ушия дори и брезент за камион (с нормална игла но с някакъв паранормален конец за чанти, които едва ли не ще издържи автомобилна гума, и заради малкия си диаметър и от там игла, спокоиствие и въртене на ръка ще успея, защото при бавно шиене можело да пробие презента безпроблем, а и имало няколко вида плетки) та това е най-интересното което чух и сега ще пробвам да намеря хубав конец и ще взема едно парче брезент, ще го прегъна и ще видя дали наистина няма да стане, защото иначе съм обречен на постоянно глождене...

 

За модела нямай грижи, ще ти пратя сумати снимки от които ще взаимствам, стига да ти е интересно!

Можеш ли да ме упътиш къде в Пловдив мога да се нагледам на модели брезенти и конци за целта, мерси предварително

 

 

 

 

Ами за Пловдив не мога да ти дам инфо, мога да питам един тип, дето ни шие част от екипировката. Но няма да е скоро, най-вероятно следващата седмица.

Link to comment
Share on other sites

Не е вярно.

 

П.с. Какъв е този мазохизъм да играеш на лаптоп нещо различно от пасианс...!?

 

Супер ми е :)

врътнал съм доста игри за 2 години на него.

Fear-и,hl2ки ...сега започнах и тая Котор 2 ,почти всичко съм бутнал на макс :beer: ...за сега работи :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...