Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Някой засичал ли е някъде да се продават калъфи за дрехи. Става въпрос за тея неща, в които си слагате костюмите, като си ги прибирате в гардероба :)

Link to comment
Share on other sites

Някой засичал ли е някъде да се продават калъфи за дрехи. Става въпрос за тея неща, в които си слагате костюмите, като си ги прибирате в гардероба :)

Последно мернах в JYSK-а до Метро. :)

Link to comment
Share on other sites

niakoi znae li media center koito chete .mkv predi vreme biax sreshtal niakakv open source koito go imashe gore dolo za vsichki OS BMXC ili neshto takova s chetiri bukvi beshe BM s sigurnost gi imashe v imeto edit: namerih go XBMC :) niakoi ako znae drugi da kazva

Edited by shtaiga
Link to comment
Share on other sites

Някой засичал ли е някъде да се продават калъфи за дрехи. Става въпрос за тея неща, в които си слагате костюмите, като си ги прибирате в гардероба xmas.gif

 

За тия работи питайте кака си.

Link to comment
Share on other sites

Препоръчайте някоя хубава безжична мишка трябва ми за нетбук, гледах една на Самсунг, но беше доста голяма. Трябва ми нещо компактно.

Link to comment
Share on other sites

Logitech VX Revolution е най-удобната мишка която съм пипал до момента. Малко е тумбеста обаче. Възможно най-компактната пък е Apple Magic Mouse - абсолютно плоска е и няма receiver защото е с bluetooth който обикновено го има вграден в лаптопа. Не че е особено удобна (понеже е толкова плоска все пак) - поне аз не съм особено впечатлен от нея но пък е гъзария и половина. Имай предвид че 2те мишки които ти препоръчвам обаче са над 100 кинта (не знам как вървят 2ра ръка)

Link to comment
Share on other sites

Razor DeathAdder имам аз,много доволна мишка.Пасва много добре на ръката,не е малка като размери,но аз такива предпочитам,защото среден размер мишки ми идват прекалено малки.Единственият минус,който се сещам е цената :)

 

Кажете добър сервиз за годишен преглед на автомобила в Плд,ако може в района на Централна гара

Link to comment
Share on other sites

Трябва ми програма с която да мога да си следя трафика иии дали си заслужава мобилен интернет за 10лв на месец от Вивател ?

 

Globul е най-неподходящ от трите мобилни оператора когато става въпрос за мобилен интернет. Причината е, че Globul започнаха да въвеждат EDGE едва края на миналата година. Това означава, че почти навсякъде, където няма UMTS покритие ще използваш GPRS. А това е бавно... Иначе аз имам най-ниския GoWeb пакет активиран на телефона - 25mb - стигат да си проверяваш пощата и да прочетеш тук-там нещо...

 

Препоръчайте някоя хубава безжична мишка трябва ми за нетбук, гледах една на Самсунг, но беше доста голяма. Трябва ми нещо компактно.

 

Най-добрата (според мен) мишка за netbook е Logitech VX Nano. Имам такава от около 2 години и съм супер доволен... Още не съм й сменил оригиналните батерии...

Edited by 3dfx
Link to comment
Share on other sites

Нито едно от 2те. По-скоро някое от тези:

 

http://www.dekada.com/catalog/freezer-64-pro-pwm-4pin-754939am3-p-195.html

http://www.dekada.com/catalog/cpu-cooler-hyper-212-plus-lga77511561366am3-p-687.html

 

Още по-добре това: http://www.dekada.com/catalog/ultra120a-p-246.html + някой тих 12см-ов вентилатор (и щипка за закрепване).

Link to comment
Share on other sites

Гледам Карфура яко рекламират за техниката си на изплащане - БЕЗ ОСКЪПЯВАНЕ!Някой успя ли да се възползва вече и знаете ли други магазини където това нещо се предлага?Лошото е, че имат много малък избор, а и все си мисля, че тази екстра ще е само за определени артикули... :)

 

С кредитна карта дори да имаш пин не теглиш от банкомата защото после като погледнеш как са те обръснали ти става едно хубаво... 3% + лихвата тече от момента на тегленето + 10лв такса за теглене и други такива хубави неща... то ги пише в договора със ситни букви ама кой да чете :)

 

Верно зависи от картата - имам такава която ги няма тези 10лв ами са само 3 но повечето са така.

Зависи дали теглиш от банкомат на банката от която ти е картата или от друг.

 

П.С. cvv2 и PIN са две различни неща.Едното се ползва когато се пазарува през интернет, а другото когато се теглят пари от банкомат.

Edited by pcworm
Link to comment
Share on other sites

Гледам имам пропуснат разговор. Набирам обратно и няква жена ми вика "Това е мобилен телефон, моля въведете вътрешен номер."

Апък аз кандидатствам за работа в jobs-a и сега сигурно са ми са се обадили за това. Кажете има ли начин да се свържа обратно?

:unsure:

Link to comment
Share on other sites

Hey,

 

Sujalqvam za latinicata ama nqmam kirilica na tova pc.

Predi izvestno vreme mi bqha dali link ot site-a na mozilla za addon koito prevru6ta noviq browser field v stariq koito si be6e standartniq, oba4e edin 4as go tursq ve4e i ne moga da go namerq, nqkoi moje li da mi pomogne?

Link to comment
Share on other sites

Address bar-a искаш да кажеш. Да не би да става дума за това: http://www.amitbhawani.com/blog/bloold-ck-restore-address-bar-style-in-firefox-3/

 

Виж и тука: https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/7637/

или тука: https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/6227/

 

5 сек в google стига да знаеш правилното име. Browser field определено не е :)

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Гледам имам пропуснат разговор. Набирам обратно и няква жена ми вика "Това е мобилен телефон, моля въведете вътрешен номер."

Апък аз кандидатствам за работа в jobs-a и сега сигурно са ми са се обадили за това. Кажете има ли начин да се свържа обратно?

:unsure:

ами не ... освен ако не знаеш вътрешен номер туй е централа и всички излизат през един мобилен номер ... за да се свържеш ти трябва задължително вътрешния номер. изчакай да те потърсят отново или опитай да се свържеш с тях по друг начин ...

успех !!!

Link to comment
Share on other sites

ами не ... освен ако не знаеш вътрешен номер туй е централа и всички излизат през един мобилен номер ... за да се свържеш ти трябва задължително вътрешния номер. изчакай да те потърсят отново или опитай да се свържеш с тях по друг начин ...

успех !!!

 

Точна така както казваш е. Аз почнах да набирам за вътрешен номер 1 после 2, 3 и някаква жена се обади и ми каза същото. За жалост няма как да се свържа с този който ме е търсил и не вярвам да се обади пак.

:))

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли защо като напиша "ipconfig /all" и ми покава повече адаптери отколкото в Control Panel\Network and Internet\Network Connections ? Това стана след като сложих едни VPN-ски драйвери за CISCO (NCP Secure Client). Преди се виждаше OpenVPN-a като мрежова карта сега само реалните се виждат а тези на VPN-ите изчезнаха. Не че ми липсват особено обаче ме гризе отвътре как да ги покажа и защо се скриха

Link to comment
Share on other sites

Почни да ги ползваш и ще се покажат :) 7-цата крие неактивните устройства. Даже DVD-то ми крие като не го ползвам :) Сигурно има опция някъде ама не ми пречи и не съм се интересувал.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...