Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

А в другия край на Тракия няма ли ? Към Скобелева майка ?

това са всички офиси според сайта им:

Клиентски офиси

 

 

бул Съединение 34 -- Тракия ФОРУМ

Тракия до блок 176 -- Тр 176

бул. 6 септември 100 -- 6-Sep

ул. Коматевско шосе 278 -- Коматево

ул.Люле Бургас 10-12 -- Люле Бургас

Борис Петров 12 -- Прослав

ул. Вратцата 7 -- Вратцата

ул. К фичето 1 Б -- К.Фичето

ул. Самара 16 -- Самара

ул. Скопие 39 -- Скопие

ул Славееви гори 23 -- Сл.гори

ул. Цар Асен 30 -- Цар Асен

ул. Царевец 9 -- Царевец

Link to comment
Share on other sites

Има ли някакъв много евтин вариант за телевизорче или някакъв плейър/китайски gsm с тв,, за да гледам световното на работа. Да речем 30-40лв...?

Link to comment
Share on other sites

Тавичка с наранено тефлоново покритие дали би била много вредна за готвене? Чувал съм подобни неща...

 

То тогава като цяло би било вредно да ядеш нещо, сготвено в тава с тефлоново покритие. Няма никаква логика в това, което казваш, така че му'ай квото има сготвено и да не ти пука :punk

Link to comment
Share on other sites

То тогава като цяло би било вредно да ядеш нещо, сготвено в тава с тефлоново покритие. Няма никаква логика в това, което казваш, така че му'ай квото има сготвено и да не ти пука :punk

 

Въпроса е да не плюскаш от самия тефлон

Link to comment
Share on other sites

Въпроса е да не плюскаш от самия тефлон

Ам' чи ко муй...!? Да не би да има цедка на митницата?

Link to comment
Share on other sites

тц - Гармина си върви без да има нужда от хакване на телефона.. Само после се отключва, по подробно описан навсякъде начин, вградения в нокията GPS да се ползва от Garmin-а.

аз ползвам това чудо на мобилната техника от почти както излезе, в България и както вече казах - в чужбина. BG Offroad Мap има подробни инструкций как се търси улица, нмер и даже блок с гармина. Говори си на български и последния 5.00.60 е доста по-икономичен от към батерия (предните имаха един сървис, който вършеве постоянно и точеше батерия докато не го спреш ръчно).

Та, Мила, дръж се за Гармин и далече ще стигнеш ;)

Мда, може би така ще стане в крайна сметка, особено като купим и другия сатнав, май ще е Гармин, за колата - на мъж ми му бил малък екрана на Нокия, иска да има специален за колата.

 

Иначе Нокията се държа много прилично с ови.мапс. Аз нямам абонамент за интернет, та гледах да не го ползвам много, че имам опция за по 50 стинки на ден определено количество информация, но веднъж като позиционира (обикновено, с интернет), оттам нататък нямаше проблем без интернет-връзката да работи. Много прилично ни упъти вътре в Йорк, после в Лондон и ни разкарва където му кажем без проблеми. Само батерията ми е проблем, че нямам зарядно за колата, но и това ще се оправи. Но ми умря батерията чак вечерта, след целодневно ръчкане и ровичкане.

 

Я да питам и вас - можем ли да си купим по йовтин сатнав Гармин, например, само с местни карти, и да му намухаме после карти за цяла Европа? Или да купим с карти за Зап. Европа, а да добавим останалата? В смисъл, ще има ли памет или ги работят с памет колкото да поеме картите, с които се продават? Питахме в 2 магазина, ама не знаят твърде как стоят нещата.

Link to comment
Share on other sites

Я кажете някоя добра книга(по възможност фантастика ) че тия дни нещо много ми се причете,но нз какво точно и съм изчел всичко вкъщи.

Link to comment
Share on other sites

По-добрият избор наистина. Телефона си е телефон а и там където сте е друга работа и картите са по-добри и имат повече информации за какво ли не. Доколкото съм си играл с подобни джаджи обикновено може да се сложат още карти или през SD карта или като го закачите с USB към компютъра. Памет обикновено има в излишък.

Link to comment
Share on other sites

Я кажете някоя добра книга(по възможност фантастика ) че тия дни нещо много ми се причете,но нз какво точно и съм изчел всичко вкъщи.

точно каква фантастика ?!? Дан Симънс доста ми допада ...

Edited by bio
Link to comment
Share on other sites

Я да питам и вас - можем ли да си купим по йовтин сатнав Гармин, например, само с местни карти, и да му намухаме после карти за цяла Европа? Или да купим с карти за Зап. Европа, а да добавим останалата? В смисъл, ще има ли памет или ги работят с памет колкото да поеме картите, с които се продават? Питахме в 2 магазина, ама не знаят твърде как стоят нещата.

Повечето Гармини за кола са със SD карти. Купувай колкото може по-голям екран и да е без или с някакви мижави карти, за да не се оскъпява. А после може да му сложиш последната Европа от City Navigator Europe NT 2010 и е готов.

Edited by sMARTBomber
Link to comment
Share on other sites

Как се нарича това декоративно растение? И знаете ли някоя фирма за озеленяване която да ги изкупува? 0db6b32be06fd3c8.JPG bc72cbb9d616156a.JPG

 

Нарича се Юниперус, но не знам фирми да изкупуват. Ако ще ги продаваш си намери хора да ги купят.

Link to comment
Share on other sites

Мда, може би така ще стане в крайна сметка, особено като купим и другия сатнав, май ще е Гармин, за колата - на мъж ми му бил малък екрана на Нокия, иска да има специален за колата.

 

Иначе Нокията се държа много прилично с ови.мапс. Аз нямам абонамент за интернет, та гледах да не го ползвам много, че имам опция за по 50 стинки на ден определено количество информация, но веднъж като позиционира (обикновено, с интернет), оттам нататък нямаше проблем без интернет-връзката да работи. Много прилично ни упъти вътре в Йорк, после в Лондон и ни разкарва където му кажем без проблеми. Само батерията ми е проблем, че нямам зарядно за колата, но и това ще се оправи. Но ми умря батерията чак вечерта, след целодневно ръчкане и ровичкане.

 

Я да питам и вас - можем ли да си купим по йовтин сатнав Гармин, например, само с местни карти, и да му намухаме после карти за цяла Европа? Или да купим с карти за Зап. Европа, а да добавим останалата? В смисъл, ще има ли памет или ги работят с памет колкото да поеме картите, с които се продават? Питахме в 2 магазина, ама не знаят твърде как стоят нещата.

 

Не ли по евтино да се земе малък лаптоп + външен приемник.

Пък после си качвай всички навигатори дето се сетиш.

 

Аз на тефефона имам ови мапс, гармин и сижик - според какво ми трябва пускам определения навигатор.

ИГО - май също е добре изглеждащ, като ми остане време ще го разгледам и него.

 

Иначе гармина освен с карти (поне за България много пълни) , всичко друго е доста зле, говоря за телефон, така зацикля че не е истина.

Ови мапс пак като си науми един маршрут с много отдалечаване от предначертания маршрут се сеща да го измени.

Пример от кичука към Стара загора докато не минах сфетофара на вси, все искаше да ме прекара през излизане на магистралата покраи ален мак, и все иска през центъра да ме прекара.

Link to comment
Share on other sites

В доста американски филми, има едни телефони, които са големи, екрана им се приплъзва като на Нокиа N72 и може и да се върти. Телефоните се водят някакви смартфоуни или ПДА и спадат мисля, към бизнес класата. Имат доста органайзер функции. Някви идеи какви са тия телефони?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...