Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Подписал съм 2годишен договор с Г*****л,от които е минала една.Плащам големи сметки,исках да мина на по-малка тарифа,но ми казаха че можело само на по-голяма.Реших да хвърля картата и да взема друга с друг план на името на друг човек.

Та въпроса ми е ще ме търсят ли за неплатените сметки и колко усилено :)

 

Търсят и още как :) зависи обаче колко време е минало от тогава.За повече инфо виж тук

В интерес на истината скоро жената плаща едни пари на Г****л, чрез такава фирма за събиране на задължения.

След като плати сумата на касата на г****л и дадоха касова бележка, на която имаше един номер.Та трябва да се обадиш на въпросната фирма и да продиктуваш този номер, за да те отметнат.

Това го казвам, защото: смешното в случая беше, че пича който ми дигна се опитваше да ме убеди, че на това име и това ЕГН няма стари задължения.След 3мин спорене ( явно си нямаше и на идея какво прави или от къде да провери за тези задължения ) се съгласи и просто затвори телефона.

Същото се случи и с едно задължение към Булбанк.Отивам да плащам вноска ( не бях плащал няколко месеца ) и в банката викат: Ами вие нямате повече вноски за плащане по този кредит ?!? ВТФ :confused :blink: :confused

След 1 месеца се получава писмо, в което пише: Блабла бла бла ако блабла бла ще ви вкараме в списъка на нередовните платци и повече няма да може да теглите кредити блаблабла.Платете до еди кога си иначе ще се съдим блабла бла

И така :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

mislia che 160lv beshe minimuma za sad taka che ako zadaljeniata sa ti pod 160lv moje 2-3pati da ti pratiat ot hvarchashtite listcheta i tova xmas.gif ili pone pri men taka mina xmas.gif i te chak sled godina-dve se seshtat da te tarsiat mejdu drugoto kato mi doide parvia list proverih tazi firma i po dosta forumi se oplakvat daje imashe niakakav mu iskali 5lv ot 2002 godina biggrin.gif da ne govorim che po 2-3pati im zvaniah na vsichkite telefoni na listcheto i nikoi ne mi digna xmas.gif obshto vzeto samo gledat da te plashat i vse pak ako ne e niakakva goliama suma plati si ia i ne se zanimavai :) interesno obache zashto ne moje da si smenish plana az tozi mesec si smenih moia na M-tel ot nai-skapata na nai-evtinata tarifa i niamashe nikakav problem

Edited by shtaiga
Link to comment
Share on other sites

Не ми се чете договора на Лууп М-тел, може ли някой да ми каже има ли проблем да си сменя тарифата? От Лууп, пак на Лууп просто на друг тарифен план.

Щото май само с подпис в М-тел офис ставаше, пък утре мога да им отделя 20на минути - притеснява ме да не ме хванат за канарче и да е час и нещо?!

Link to comment
Share on other sites

Има ли статистика, която да показва кой доставчик колко абоната има или колко % държи за Пловдив? (телевизия и интернет)

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да предложи схема за прием на Метандростенолон (Метан),пирамида със 100 хапчета (за един приятел - 185см,77кг)

Как пък все се случва,че приятели ги прият тея суплементи бе?Ти щом търсиш информация от някаф общ форум дето я има,я няма някой дето разбира по-добре направо се откажи,щото най-малкото което може да ти се случи е да се изринеш по гърба и да станеш целия в пъпки

Link to comment
Share on other sites

Купих си преди известно време обърната пентаграма. Ама тя има толкова много значения, че вече взех да се чудя дали да не спра да я нося. Предвид това, че не вярвам в Христос, бихте ли ми казали какви са другите основни значения? п.с. изключваме и Дяволското и Сатанисткото с козелската глава.

Link to comment
Share on other sites

Може ли да ме насочите към магазин, в който има избор на черни на цвят дънки, защото обикалянето по магазини и пазаруването = бъркане в задника, сиреч, омразно ми е. Пък и преди време никъде не намерих, тъй че спестете ми време, спасете живот :).

Link to comment
Share on other sites

Lee Cooper май имат ако те нямат то в Levi's ще имат или Wrangler... ма не знам дали цените няма да ти се сторят неприятни иначе са хубави дънките (ама хубави хубави чак 150кинта не мисля че струват, виж ако имат промоция 50% се ядва)

Link to comment
Share on other sites

Някой дали може да намери някъде из интернет отвореното писмо на Емил Зола "Аз обвинявам' по случай аферата "Драйфус" , преведено ?

Edited by Dunc
Link to comment
Share on other sites

Откъде да си купя истинско, качествено телешко месо :wacko:

Впрочем има черни дънки и в кенвелото на центъра ама.. :)

Edited by AC_Milan
Link to comment
Share on other sites

Купих си преди известно време обърната пентаграма. Ама тя има толкова много значения, че вече взех да се чудя дали да не спра да я нося. Предвид това, че не вярвам в Христос, бихте ли ми казали какви са другите основни значения? п.с. изключваме и Дяволското и Сатанисткото с козелската глава.

 

По въпроса за пентаграмата. Тя няма нищо общо със сатанизма, дявола и прочие. Обърната пентаграма е т.нар. женска пентаграма и един от символите на Венера. Както може би знаеш/а може би не/, пентаграмата е предхристиянски символ - т.е. няма как да е символ на нещо, антагонистично на друго нещо, което още не съществува. Това е основното и единствено значение. Че символизира дявола, козята глава и пр - глупости на търкалета.Прочети "Символиката на древните", има какво да научиш. :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Има ли статистика, която да показва кой доставчик колко абоната има или колко % държи за Пловдив? (телевизия и интернет)

 

Не или поне не е публична :)

 

Как пък все се случва,че приятели ги прият тея суплементи бе?Ти щом търсиш информация от някаф общ форум дето я има,я няма някой дето разбира по-добре направо се откажи,щото най-малкото което може да ти се случи е да се изринеш по гърба и да станеш целия в пъпки

 

Прочети това

Edited by pcworm
Link to comment
Share on other sites

По въпроса за пентаграмата. Тя няма нищо общо със сатанизма, дявола и прочие. Обърната пентаграма е т.нар. женска пентаграма и един от символите на Венера. Както може би знаеш/а може би не/, пентаграмата е предхристиянски символ - т.е. няма как да е символ на нещо, антагонистично на друго нещо, което още не съществува. Това е основното и единствено значение. Че символизира дявола, козята глава и пр - глупости на търкалета.Прочети "Символиката на древните", има какво да научиш. :ph34r:

 

Благодаря за отговора.

Link to comment
Share on other sites

Някой друг има ли проблем с логването във Фейсбук през Операта?

Имах проблеми от време на време през различните версий.

Можеш да си свалиш последния билд от тук: http://snapshot.opera.com/windows/vuvuzela_10.60-3437/Opera_1060_3437_in.exe (Beta е ако не те бърка) и след инсталацията, изтрий всички facebook кукита от Ctrl+F12 -> Advanced -> Cookies -> Manage Cookies и триеш всичко което съдържа 'facebook'

Пишеш си паролата наново, запомняш я и си готов...

 

...Ако носиш пентаграма, трябва да я обърнеш на Изток, когато инсталираш операта... :woot

Edited by sMARTBomber
Link to comment
Share on other sites

Искам да си платя един сайт. Да регистрирам адреса и да съм сигурен, че никой не може да го вземе. Идеята е да се направи портал за специфични услуги. Домейна е .bg

 

Къде и как да действам?

Link to comment
Share on other sites

Искам да си платя един сайт. Да регистрирам адреса и да съм сигурен, че никой не може да го вземе. Идеята е да се направи портал за специфични услуги. Домейна е .bg

 

Къде и как да действам?

 

www.register.bg

Link to comment
Share on other sites

Хммм, това го разглеждам, ама нещо не се получава...

Ако домейнът е свободен, не може да не се получава :)

Имаш опция да го запазиш първо за 1 ден, след което да го удължиш за месец, през който да оформиш документацията и да си платиш седемдесетте лева.

Link to comment
Share on other sites

Но документацията е кошмарна и май искаха регистрация на фирма със същото име (поне преди). Имаше един друг домейн с който всичко ставаше много по-лесно но пък искаха 200лв... tedy го знае него

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...