Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

На собствената ти ограда може смело да сложиш табела/плакат/реклама.

 

 

Стига да не стърчи навън и да запречва част от тротоара примерно...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

ако някой не си е извадил студентска или каквато и да е карта да отива веднага!!няма и грам човек,а работят до 5!!

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже къде и как мога да намеря тениска-от тези рекламните на напитката "Питбул".Черни са и с кучето и бутилката на гърба.Благодаря!

Link to comment
Share on other sites

Не ме кефи,трябва ми такава.

 

Изтегли си от нета някоя картинка като тази, тази или друга по твой избор (има в изобилие) и си поръчай тениската тук (фирмата е пловдивска).

Сам може да си оразмериш и разположих картинката където ти е кеф, на различен модел тениска - в сайта има редактор за тази цел.

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли от къде мога да си взема подробна разпечатка на входящите обаждания /За глобулска карта/?

В myglobul има само на изходящите :(

Edited by Rubbish
Link to comment
Share on other sites

Значи имам няколко въпроса и много се надявам ад ми отговрите,при възможност разбира се.

 

1.Някой има ли идея как се прави книга от правилно копирана и разрязана на листове информация от друга книга.

Как се събират страниците,какъв плат да използвам като на онези по-старовремските книги,който се използва за сгъфката,защото е един такъв странен.

Какво лепило да използвам.

Има ли начин да направя страниците по-тъмни като на старите книги,защото белите листове ме дразнят или има ли такава по-тъмна ксерокс хартия за такива цели.

Какъв е онзи материал който изглежда като кожа,който слагат на твърдата корица на книгите от около 1900г. има тъмнозелен цвят и не се протърква.

Искам да си направя на книги някой информаций и да изглеждат като старовремски.

Значи на книгите от 1970-90г където е платът знаете как е напечатано заглавието,но на една книга от 1900 година от страни на платът имаше червен квадрат,такъв с цвят бордо,върху който бяха пресовани буквите и запълнени със нещо златисто,някаква златиста боя.ТА въпроса ми е знаете ли от какъв материал се намацва (въпросното бордо),къде мога да намеря такива букво с които да очертавам и с каква боя да ги запълня.

Има ли някакъв линк с похвати или клип,че не намерих нищо.

 

2.Преди време гледах в една интернет зала едно момче си превеждаше от руски и от английски език вече копиран текст и пейстнат във въпросната програма,незнам някакъв плъгин на майкрософт офис пакета ли беше незнам,но изглеждаше по същия начин.

Кликаше с десен бутон на мишката и отгоре му се появяваше панелче с думи по избор и така си превеждаше.Някой сеща ли се за въпросната програма или програма работеща на същия принцип,защото става много по-бързо и пести време,което и без това ми е кът.

Link to comment
Share on other sites

Има ли на българския пазар електронни LSD устройства за четене на електронна книга

Има ли някакви в по-джобен формат сканиращи устройства с които мога да сканирам съдържанието на някоя книга страница по страница.

Ако може ми препоръчайте магазин в Пловдив ако има. Благодаря

Edited by Ton4o
Link to comment
Share on other sites

Имам проблем с една видео карта, барах разни настройки и сега в която и игра да влезна ми насича.. ако някой разбира, нека се отзове

Link to comment
Share on other sites

Имам проблем с една видео карта, барах разни настройки и сега в която и игра да влезна ми насича.. ако някой разбира, нека се отзове

 

Жестоко обяснение - "една видео карта" ; "разни настройки"...

 

По-добре опиши проблема си подробно в секцията "Хардуер".

Link to comment
Share on other sites

Изгубих си всички документи! Ако някой случайно ги намери... Нека пише! :( (на колата + моите... УЖАС!)

Някой знае ли процедурата по вадене на малък талон на колата?

 

И има ли начин да се размина с глобите покрай личната карта и шоф. книжка? А ако няма - още ли са 20 лева?

Link to comment
Share on other sites

Щастливец, иначе те чакаха едни ужастни административни простотии, че и парични загуби (ама колко време щеше да загубиш по гишета).

Link to comment
Share on other sites

Има ли на българския пазар електронни LSD устройства за четене на електронна книга

 

Баща ми има това от около две години и оттогава не е докоснал обикновена книга...

Edited by 3dfx
Link to comment
Share on other sites

 

 

начина да не плащаш глобите е да образуваш дознание срещу неизвестен извършител, че ти ги е откраднал. тва май е единствения казус, за който се брои че си невиновен и не те глобяват за загубата. за целта е убаво в момента на установяване на липсата да е обадиш на някой милиционерски телефон 112 или 166 (освен ако не го бъркам с този на пожарната), да почакаш некой патрул да огледа, тоест да помаа крачоли наоколо и да поцъка с език "въъъй! как така уа?!". после следва забавното, защото лично самия шеф на районното трябва да образува дознание и да ти издаде белешка за тва. всъщност е задача на някой от многото дознатели, които обаче неат никъф интерес да се занимават с такива дреболии, още повече че трябва да крепят статистиката. с малко нерви и желание да си го изкараш някому до 2 дни ша имаш бележка. с нея при издаването на картата не ти правят никакъв проблем. особено ако им се усмихнеш предупредително.

 

 

 

Мислиш ли, че е нормално и сериозно да подвеждаш полицията /заявявайки извършено престъпление/ и да занимаваш няколко човека да издирват неопазените / а уж крадени/ ти лични документи принципно? Щото аз с такова впечатление оставам от това, което си написал. А и немалко хора го правят, за съжаление. И точно те заслужават да 'помаат крачоли' напред-назад преди да им бъде издадена, каквато и да било 'белешка'.

Link to comment
Share on other sites

Щастливец, иначе те чакаха едни ужастни административни простотии, че и парични загуби (ама колко време щеше да загубиш по гишета).

 

Пф и аз май загубих мойте :( Бях на кафе в Тракия където си вадих портфейла да платя.После се качих в колата, паркирах пред нас и си се прибрах.

Не съм излизал вечерта, чак днес за работа.Сутринта беше тъмно, гледах в колата няма ги :( В нас ги няма... Сега след работа ще ходя до Тракия да видя.Ако не някой да знае районното в Тракия къде точно беше.Смирненски е към 2ро нали?

 

П.С. Ако някой случайно ги намери предлагам възнаграждение!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...