Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

При положение, че монитора има две букси, може ли да се свържат два компютъра да работят с 1 монитор?
Виждал съм такъв монитор HP да работи с два компютъра, но последователно, в смисъл има бутони за вход 1 и вход 2. Не мога да кажа дали е поддържал някакви специални функции като разделяне на екрана и т.н.
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

В съботен ден може ли да се изкара свидетелство за съдимост?

Не, Бюро съдимост в Районен съд работи само в работни дни от 9 до 16.30 часа

Link to comment
Share on other sites

Къде има статии за влиянието на лунните цикли върху съня ? Ако не се лъжа Гримиора беше дал такива , но може и да се бъркам .

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли телефона на "КАСТЕЛО" (новата на капитан Райчо)?

 

 

Не, Бюро съдимост в Районен съд работи само в работни дни от 9 до 16.30 часа
Хубава работа, и как се предполага, че работещи хора ще си извадят свидетелство. Edited by Aquila
Link to comment
Share on other sites

Ваденето на такъв документ не е ли достатъчно основание за освобождаване от работа за няколко часа?
Да бе, оптимист :)
Link to comment
Share on other sites

При положение, че монитора има две букси, може ли да се свържат два компютъра да работят с 1 монитор?

 

Зависи от монитора. Може да поддържа, може и да не поддържа. На моя мога да му закача 4 източника и да ги сменям с един бутон или да ги правя PIP или на разделен екран.

 

Без бутонче, няма как да сменяш изходите, освен ако няма някаква опция от менюто.

Link to comment
Share on other sites

Такам...на панелно апартаментче( гарсониерка ) имам парно.Спряно е ама топломерчето от 0000 е на 0004 това може ли да е просто от топличкото време и топлофикация( по-скоро изчислителната фирма ) ще ми начисли ли нещо?Предполагам, че от 4 цифрена система да има 4 единици движение е пренбрежимо и най-вероятно е от топлината на слънцето( под прозорец е гнусния радиатор )?Кажете, че от опит знам, че един път като те завлекат с пари тия от EVN-Топлофикация после няма оправия...плащаш като грешник.Да не ми цъфнат с протегната ръчичка.

Link to comment
Share on other sites

Зависи от монитора. Може да поддържа, може и да не поддържа. На моя мога да му закача 4 източника и да ги сменям с един бутон или да ги правя PIP или на разделен екран.

 

Без бутонче, няма как да сменяш изходите, освен ако няма някаква опция от менюто.

Значи ако имам аналогов вход и DVI вход, пак няма да стане, така ли? Такива бутони нямам, пък и не съм видял в книжката да пише за такива функции.

Link to comment
Share on other sites

Значи ако имам аналогов вход и DVI вход, пак няма да стане, така ли? Такива бутони нямам, пък и не съм видял в книжката да пише за такива функции.

 

Няма да стане.

 

Реално ако нямаш функция за смяна между входовете, няма как да стане работата. :) Замисли се.. Монитора няма как да знае сигнала от кой вход искаш да гледаш.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Откъде мога да купя разглобяеми стелажи с товароносимост 100-150 килограма на ниво? Съответно цена и размери.

Link to comment
Share on other sites

До колко часа работят магазини Германос? Специално за този на главната става въпрос, надявам се, че понеже е на главната и работното му време ще е малко по-дълго от това на другите.

Link to comment
Share on other sites

Откъде мога да купя разглобяеми стелажи с товароносимост 100-150 килограма на ниво? Съответно цена и размери.
Съветвам те да разгледаш в Bau-Max. Друго нищо полезно не мога да ти кажа...
Link to comment
Share on other sites

Трябва ми човек, който да направи една лисица на яка. Стои ми от бая години кожата, нужна й е там съответна подплата и стъклени оченца. Ще съм благодарен ако някой ме насочи.

Link to comment
Share on other sites

Такам...на панелно апартаментче( гарсониерка ) имам парно.Спряно е ама топломерчето от 0000 е на 0004 това може ли да е просто от топличкото време и топлофикация( по-скоро изчислителната фирма ) ще ми начисли ли нещо?....

По принцип, като си с топломери, и като стане прекалено студено радиатора се пуска сам, за да не замръзне ( предполагам ,че от това са тези 4 единици ) . За съжаление ще ти ги зачислят , но мисля , че няма да са повече от 1 - 2 лева.

 

 

 

едит: Пред "и като" трябва ли да има запетайка ?

Edited by Stasio
Link to comment
Share on other sites

Зависи от структурата на изрчението.Най-общо казано ако "и"-то е 3-то и прочие в изречението задължително има.

Link to comment
Share on other sites

Къде в Пловдив мога да поръчам да ми изкарат плакат. В повечето фотота най-големите им размери са прекалено малки за плакат.

 

www.5creations.com

 

Иди да видиш дали качеството им е задоволително.

Link to comment
Share on other sites

Колко струва една тубичка мастило за принтер?

Най-малката , най-евтината /нз кои са,понеже съм чувал че цветното било по-евтино от черното ??? /

Link to comment
Share on other sites

Къде в Пловдив мога да поръчам да ми изкарат плакат. В повечето фотота най-големите им размери са прекалено малки за плакат.

 

5creations - Намира се тук

Link to comment
Share on other sites

Къде мога да уедра 12лв. на жълти стотинки ? :) Просто в продължение на 2 години отделях жълтите стотинки , които са ми връщали в автобусите , магазините и т.н. и станаха доста . Вчера ги преброих - 12лв. Ако някой може да ме светне къде няма да им се нацупят ? :bgrin:

 

Мод-едит:

Мястото на този въпрос е тук в тази темa. Моля, четете правилата.

Edited by Godfather
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...