Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Какво става с http://wrzru.com/, че не ми го отваря? На Лангейм съм...

на мен пък ми го отваря,но не мога да свалям торенти.някой има ли същия проблем или да знае защо е така?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Аз съм с VISIO и при мен проблемът е че не ми го отваря.

А когато го отвори и влчза в торентите, те не са мръднали от няколко дни все една и съща страница, и не зарежда и друга.

 

И на мен ми е интересно какъв е проблемът.

Link to comment
Share on other sites

Курсове за мотор къде мога да карам? Нещо особено има ли при тях? Дори не знам каква категория се пада и зависи ли от кубика на мотора?

Link to comment
Share on other sites

Снощи стоях до тонколоната в един клуб и сега с едното ухо имам проблеми. Като го запуша чувам пищене и ми е като заглъхнало. Това ще се оправи ли?

Link to comment
Share on other sites

Курсове за мотор къде мога да карам? Нещо особено има ли при тях? Дори не знам каква категория се пада и зависи ли от кубика на мотора?

Ако искаш да караш моторетка над 50сс ти трябва категория "А", до 50сс категория "М". Ако имаш книжка за кола с нея получаваш и "М" и за "А" се явяваш само на полигон. Ако нямаш никаква книжка, тогава си караш курсове по всички правила. Иначе курсове за "А" има в почти всяка автошкола...

Link to comment
Share on other sites

Снощи стоях до тонколоната в един клуб и сега с едното ухо имам проблеми. Като го запуша чувам пищене и ми е като заглъхнало. Това ще се оправи ли?

Боли ли те?Само пищене ли има?Ако е само пищене би трябвало да ти мине до утре...ако не - потърси лекар!

Link to comment
Share on other sites

Зад коя от трите пицарии "КАСТЕЛО" се намира областния съд(или прокуратура, едно от двете беше :huh: )?

Link to comment
Share on other sites

Зад коя от трите пицарии "КАСТЕЛО" се намира областния съд(или прокуратура, едно от двете беше :huh: )?

областния управител се намира зад кастелото на младежка

Link to comment
Share on other sites

Боли ли те?Само пищене ли има?Ако е само пищене би трябвало да ти мине до утре...ако не - потърси лекар!
Ами не ме боли, но ми е като заглъхнало и още не се оправя.
Link to comment
Share on other sites

Имаше сайт в който се проверява дали дадена игра ще тръгне на компа... сайта беше...... ? :) Мерси!

Link to comment
Share on other sites

Реших да си направя PayPal account , но ми дава грешка с дебитната карта... изписва ми,че банката е отхвърлила заявката ми... пробвах с 2 различни карти , не става...

 

Какъв може да е проблема?

Link to comment
Share on other sites

Спешно!!! На приятелче ще му правят тест за наркотици, а той е употребявал марихуана и амфетамин преди няколко дни... Предполагам, че ще изследват урина- доколкото прочетох из нета кръвния тест е много скъп. Някакви идей какво може да се приеме, за да замаже положението? Чувал съм за пиене на оцет, ама :confused ...

Edited by echo
Link to comment
Share on other sites

Спешно!!! На приятелче ще му правят тест за наркотици, а той е употребявал марихуана и амфетамин преди няколко дни... Предполагам, че ще изследват урина- доколкото прочетох из нета кръвния тест е много скъп. Някакви идей какво може да се приеме, за да замаже положението? Чувал съм за пиене на оцет, ама :confused ...
Тия тестове дето пикаеш са бошлав работа, шанса да отчете е малък... Няма такъв филм с оцет, да пие повече течности и това е
Link to comment
Share on other sites

Спешно!!! На приятелче ще му правят тест за наркотици, а той е употребявал марихуана и амфетамин преди няколко дни... Предполагам, че ще изследват урина- доколкото прочетох из нета кръвния тест е много скъп. Някакви идей какво може да се приеме, за да замаже положението? Чувал съм за пиене на оцет, ама :confused ...

 

Няма какво да направи.

 

Тия тестове дето пикаеш са бошлав работа, шанса да отчете е малък... Няма такъв филм с оцет, да пие повече течности и това е

 

Интересна работа, Американците ми взеха урина за тест за наркотици, защото бил по-точен....

Link to comment
Share on other sites

Няма какво да направи.

 

 

 

Интересна работа, Американците ми взеха урина за тест за наркотици, защото бил по-точен....

Няма как тест от урина да е по-точен от кръвен тест!!!
Link to comment
Share on other sites

Mai testa na urina hvashta do 1-2 sedmici ako si upotrebqval. Ve4e test na kosmi ot kosata e druga rabota - tam trqbva mnooogo vreme. A ina4e mai nqma mnogo kvo da napravi, moje da se opitva da pie pove4ko vodica, ama ne znam do kolko shte svurshi rabota.

 

PS Sorry za latinicata, ama sam na rabota sega i nqma kirilica (i ne vijdam nqkakav kirilizator na foruma)

Link to comment
Share on other sites

Тия тестове дето пикаеш са бошлав работа, шанса да отчете е малък... Няма такъв филм с оцет, да пие повече течности и това е
Я пак си помисли! Единствения по-точен метод е чрез масспектрометричен анализ!

Нали като пие повече течности урината ще се разреди, а тея там не са от гората хванати и много добре знаят какви опити се правят за преодоляване на тези тестове. Даже правят контролен тест, дали са използвани вещества, които могат да компрометират теста.

Общо взето няма измъкване! :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...