Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

В банка ?

В конкретна банка - в началото на малката главна. Ако идвате от Новотела - веднага след дом Левски вдясно. Там е поделението на БНБ с трезорите, а във салона на първия етаж обменят стари и повредени банкноти и уедряват стотинки.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Купих си DVD което е с HDMI изход.Лаптопа ми също има HDMI изход.Ако вържа DVD-то към лаптопа ще мога ли да гледам филм,който е пуснат на лаптопа на телевизора? :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Купих си DVD което е с HDMI изход.Лаптопа ми също има HDMI изход.Ако вържа DVD-то към лаптопа ще мога ли да гледам филм,който е пуснат на лаптопа на телевизора? :wacko:

 

И не стана ясно в цялата работа DVD-то какво общо има. Телевизора изобщо има ли HDMI вход?

Link to comment
Share on other sites

Искам да махна триъгълника с емблемата от капака на Алфа-та си. С какво най-лесно мога да запълня дупката? Дали някъде има сервиз или нещо подобно, където могат да го направят това? Има ли как да се избара точният цвят? Не ми се иска да боядисвам целия капак...

 

И като става дума за боядисване - ако си пребоядисаш колата в същия цвят, но да речем матов вместо металик или обратно, нали не се налага пак да се ходи в КАТ? :) И приблизително колко струва боядисване на кола?

Link to comment
Share on other sites

И не стана ясно в цялата работа DVD-то какво общо има. Телевизора изобщо има ли HDMI вход?

Телевизора има HDMI вход.Аз искам да включа Laptop-a към DVD-то за да мога да ползвам съраунда.И питам-като включа лаптопа към двд-то ще мога ли хем да ползвам съраунда на DVD-то хем да гледам картината на телевизора :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Сега вече стана ясно... :)

Ами на тебе съвсем нищо не ти пречи да си прекараш звука през DVD-то, даже и е желателно, тъй като по HDMI при някои компютри не преминава звук.

Link to comment
Share on other sites

Не сметнах за нужно да пускам цяла тема по въпроса... та колко ще ми струва един ремък за динамо на опел кадет 1.6 дизел от 87, просто в близката авто-морга се оказа че нямат?

:)

Link to comment
Share on other sites

Не вярвам да е повече от 20-на лева.

 

________________________________

 

Еми за Форд Сиера беше към 12 лева ... та за това ти пиша, че няма да е повече от 20.Все пак и Сиерката е 87 набор...ама както казваш :) знае ли човек на какви джигити ще попадне в магазина/сервиза :D

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Ами гледам за подобни опелчета излиза около десет лева, ама нали знаете, че във всеки магазин за авто части всичко е най-качествено и цените са големички, за това питам, ако на някой му се е налагало да купува да ми каже за да съм сигурен.

:)

Link to comment
Share on other sites

Иди до моста на Герджика, с/у. Викиват. Там има магазин за ремъци и гумени съединения, Всички ремъци които продават са на ГУДИЪР, и не са никак скъпи. От там си взех за сиерата( СТАРОТО МИ ВОЗИЛО ) за 7лв. Та твоят едва ли ще е доста повече.

Link to comment
Share on other sites

На два от въпросите:

 

1. Такива неща се запълват с авто кит. След това се боядисва целият детайл - в конкретния случай - капакът. Освен ако не караш нещо, за което няма значение как изглежда - тогава може и изобщо да не го боядисваш...

 

2. Ремъци (и изобщо консумативи) не се купуват от морги. Купуват се от магазини за авточасти. Подходящо място за купуване на части за опел е едно малко магазинче, което се намира след моста на Герджика (при движение юг->север) втората пресечка - в ляво...

Edited by 3dfx
Link to comment
Share on other sites

"офисите на фирми за набиране на кандидатстудентски документи (ЦКПИ и НАПС) в страната."

Някой знае ли къде в Пловдив има такова нещо?Става въпрос за пдоаване на документи за изпит в СУ.

Link to comment
Share on other sites

"офисите на фирми за набиране на кандидатстудентски документи (ЦКПИ и НАПС) в страната."

Някой знае ли къде в Пловдив има такова нещо?Става въпрос за пдоаване на документи за изпит в СУ.

Преди време бяха в новата сграда на ТУ.

Link to comment
Share on other sites

А да питам - Има ли чалъм да направя така, че когато имам нов е-мейл в abv.bg да ме известява на десктопа на компютъра или нещо подобно? И ако да - как?

Link to comment
Share on other sites

ъ

нещо май не съм запознат...коя е новата и коя е старата сграда?

 

Новата мисля, че е тази която всички знаят общо взето, на малкото кръстовище, а старата е няколко метра по-надолу и има един самолет в двора... може и да греша, нека ме поправят, ако е така.

 

А по принцип това за документите все още го има. На входа на, така наречената, нова сграда вляво се пада. Една врата е и там влизаш и чакаш. По принцип не ти го препоръчвам, защото персонала работи изключително бавно, записват се хора за изпити в цялата страна, а и миналата година, когато кандидатствах аз чаках 9 ЧАСА!!! Едно момче дори отиде до София, записа се в УНСС, и се върна пак на опашката и чакаше няколко часа още. ;) Тъй че, ако не ти е проблем иди си в София направо, там става много бързо.

Edited by WriteR4e
Link to comment
Share on other sites

Новата мисля, че е тази която всички знаят общо взето, на малкото кръстовище, а старата е няколко метра по-надолу и има един самолет в двора... може и да греша, нека ме поправят, ако е така.

 

А по принцип това за документите все още го има. На входа на, така наречената, нова сграда вляво се пада. Една врата е и там влизаш и чакаш. По принцип не ти го препоръчвам, защото персонала работи изключително бавно, записват се хора за изпити в цялата страна, а и миналата година, когато кандидатствах аз чаках 9 ЧАСА!!! Едно момче дори отиде до София, записа се в УНСС, и се върна пак на опашката и чакаше няколко часа още. ;) Тъй че, ако не ти е проблем иди си в София направо, там става много бързо.

Да или направи както аз направих - отиваш последния ден 1-2 часа преди края и нямаше никой и се записах за 5 минути :D
Link to comment
Share on other sites

Някой случайно да знае от къде мога да намеря патета за баня? От тези гумените играчки, с които децата си играят във ваната :)

Link to comment
Share on other sites

Някой случайно да знае от къде мога да намеря патета за баня? От тези гумените играчки, с които децата си играят във ваната :)

 

Предполагам магазин за бебешки неща. Вис Виталис знам че е за такива бебешки истории, може и да има там :blink: ( Срещу БАУМАКС има такова нещо, другаде незнам :ghost

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...