Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Здрасти, преди години продаваха "Водка Иван" в PVC бутилки по 1 литър. Цената беше около 2 лева ;)

Някой виждал ли е скоро въпросната водка? Къде и колко пари? :))

 

Vodka%20Ivan.jpg

 

мод-едит: тази тема е създадена точно за подобни въпроси, моля спазвайте правилата.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Как да разбера потребителското име и паролата за влизане в настройките на рутера на БТК. Не говоря за тези които ги пише в договора и които се въвеждат в my.contact.bg, а ми трябват тези с които мога да влезна в настройките и в offline режим, тоест без сигнал от БТК :blink: :bgrin:

 

wifi_promo_21.gif

 

EDIT: По ирония на съдбата в момента не мога да намеря иконата на рутера в нетлърк плеисис, която преди си я бях изкарал там по забравен от мен начин. Утре ще се поразровя пак, но мисля че няма да стане само с юсер нейм, имам и друг рутер и на него не става. "Аdmin" не върши работа в случая друго е потребителското име и парола :(

Edited by kennyg
Link to comment
Share on other sites

Как да разбера потребителското име и паролата за влизане в настройките на рутера на БТК. Не говоря за тези които ги пише в договора и които се въвеждат в my.contact.bg, а ми трябват тези с които мога да влезна в настройките и в offline режим, тоест без сигнал от БТК :blink: :bgrin:

 

Име : admin ; без парола - не става ли ?

Link to comment
Share on other sites

Психични - не или поне няма данни. Неврологични - да. Понякога неврологичните заболявания се проявяват със страности в поведението...

Link to comment
Share on other sites

хм... на кой етаж си? да няма труп вграден в плочата? :)

 

яде ли мазилката след като я изрови или само си я рови? Защото възможно е да му липсва нещо в храната, което се опитва да набави от другаде... Ако ядеше мазилката на стената бих казал, че му липсва калций... но подовата - не знам. Обикновено обаче яденето на странни субстанции е от недостиг на нещо в хараната.

 

а щом говорим за куче - да не би да се опитва да си зарови кокал? На брат ми далматина понякога "заравя" храна в хола зад фотьойли, дивани, под шалтетата... Възможно ли е да си е било скрило там изпод мебелите нещо вкусно, което вие да сте изхвърлили и сега да си го търси и за това да ровичка?

Edited by ov3rm4n
Link to comment
Share on other sites

Някак не свързвам упоритото унищожаване на мазилката с неврологичен проблем.

Разбутва холовата гарнитура и започва да рие. Шантаво животно.

Намерило е нещо лесно за рушене. На едно лапе като му дадеш една лепенка с отлепено крайче, докато не я отлепи няма мира.:) Предишното ми куче беше изорало балатума зад фотьолите. От една дупчица стана една голяма яма. Докато не залепихме здраво едно ново парче, нямаше отърване. Рови рови и се отказа. ;)

 

 

Каква е раликата между поляризираните очила и очилата за шофиране и къде се продават?

Edited by break
Link to comment
Share on other sites

Някой въвеждал ли е информация в Уикипедия? Понеже искам да сложа малко информация, а ми викат да е сложа там. Малка мисъл...

:P

Благодаря.

Link to comment
Share on other sites

Съществува ли преходник от телефон (в случая Nokia N73) към аудио изход за букса ?

(май доста ламерски се изразих... :unsure: )

 

Edit: Току що получих отговор

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Има ли някаква комбинация с бутоните, с която да се активира Show Desktop иконката на Quick Launch toolbar-а?

Link to comment
Share on other sites

не знам какво имаш предвид точно... шортъкта за извикване на десктопа е [win] + [d] - [win] е клавиша с прозореца между ALT и CTRL...

 

ако ти е изчезнала иконата на десктопа от куик лаунч бара и питаш как да я изкараш отново, това е друго.

 

Влез на %userprofile%\Application Data\Microsoft\Internet Explorer\Quick Launch и следвай инструкциите:

 

Open Notepad and enter the following text:

 

[shell]

Command=2

IconFile=explorer.exe,3

[Taskbar]

Command=ToggleDesktop

 

Save the new file as Show Desktop.scf in folder %userprofile%\Application Data\Microsoft\Internet Explorer\Quick Launch then drag and drop the icon to whatever location you want the shortcut to appear.

 

И какъв е отговорът, защото и аз имам N73 и би било добре да имам такъв преходник..?

 

Отговора е - има. Ако правилно съм разбрал въпроса.

Edited by ov3rm4n
Link to comment
Share on other sites

не знам какво имаш предвид точно... шортъкта за извикване на десктопа е [win] + [d] - [win] е клавиша с прозореца между ALT и CTRL...

 

Изчезвала ми е преди, та се научих още отдавна да си я изкарвам наново. В случая търсех точно ето това - [win] + [d], благодаря за което. ;)

Edited by WriteR4e
Link to comment
Share on other sites

Изчезвала ми е преди, та се научих още отдавна да си я изкарвам наново. В случая търсех точно ето това - [win] + [d], благодаря за което. ;)

 

Първата ми работа след инсталиране на windows е именно да разкарам въпросната излишна икона след като си има културна и удобна клавишна комбинация

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми помогне - проблема е даден на снимката на десктопа ми

http://www.bgshare.com/get,408661.html

Малкия ми племенник щракаше на клавиатурата и кво направи, изведнъж около иконите ми има цвят, вместо да се сливат с wallpapera.Някой да има някаква идея как да си го оправя? :) Благодаря предварително.

Мерси много :)

Edited by AlekS
Link to comment
Share on other sites

Десен бутон на My Computer / Properties / Advanced / Settings на Performance. Слагаш отметка на предпоследното (Use Drop shadows for icon labels on the desctop) и си готов. Даже най-добре отметка на всичките. ;)

 

Според мен е варианта даден от мен, не ми се вярва на толкова забутани места да му е влизал племенника

Да и така става. Ако беше по моя вариант сигурно иконите щяха да са му последна грижа. :)

Edited by break
Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми помогне - проблема е даден на снимката на десктопа ми

http://www.bgshare.com/get,408661.html

Малкия ми племенник щракаше на клавиатурата и кво направи, изведнъж около иконите ми има цвят, вместо да се сливат с wallpapera.Някой да има някаква идея как да си го оправя? :) Благодаря предварително.

Десен бутон на десктопа ---> Аранжирай иконите по --->махаш отметката от Lock

 

 

 

Десен бутон на My Computer / Properties / Advanced / Settings на Performance. Слагаш отметка на предпоследното (Use Drop shadows for icon labels on the desctop) и си готов. Даже най-добре отметка на всичките. ;)

Според мен е варианта даден от мен, не ми се вярва на толкова забутани места да е влизал племенника.

 

 

 

 

 

Аз да попитам, горе-долу как варира една нормална стойност получена от разликата на обиколката на гръдния кош в отпуснато състояние и обиколката му когато е с максимално много вдишан въздух за нормален човек.

Примерно на едното е 200 сантиметра, а на другото е 190, трябва ми разликата която за този случай е 10 сантиметра.

Edited by kennyg
Link to comment
Share on other sites

И какъв е отговорът, защото и аз имам N73 и би било добре да имам такъв преходник..?

С моя телефон "N73 ME" си върви хендсфри, просто не бях обърнал внимание, че слушалките се включват с буксичка към кутйката с микрофона и медийните бутони която вече е с кабел и накрайник като за Нокиа.

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

В месарски магазини ли се продава телешко шкембе? Ако не, къде мога да намеря изчистено?

Link to comment
Share on other sites

В месарски магазини ли се продава телешко шкембе? Ако не, къде мога да намеря изчистено?

 

Не, в железарията! :lol: Майтап! Аз лично си купувам от "Сани" в Гранда - хем са малки шкембенцата (крехки), хем са много добре изчистени....

Link to comment
Share on other sites

препоръчайте място в Пловдив или близо да града,където да заведа жената и да е науча да кара.то не останаха полигони в тоя град.

Link to comment
Share on other sites

В месарски магазини ли се продава телешко шкембе? Ако не, къде мога да намеря изчистено?

 

METRO - има готово за варене, както и италианско - сварено и нарязано на ленти (идва ти 8+ лв килограма). Разбира се е замразено. Прясно ако си мераклийка може да си вземеш от месарския магазин на Четвъртък пазара.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...