Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

ами очевидно е, че не съм ти редактирал поста и аз. остава да разберем кой е бил. освен ако не си бил ти, но си забравил... тоя ти пост сега ти ли го редактира или пак не помниш?

 

не ми обяснявай точно на мен какво е и какво не е това... ако обичаш. смешно се получава. като вица за двамата в асансьора - първия пита втория "вие да не сте роднина на петров?", втория отговаря "не, аз съм петров", първия възкликва "ааа ето от къде е тази голяма прилика между вас!"... ясно ли ти стана или ти е странно?

 

и след като не си наясно какво, как и къде съм търсил, питал и поискал (освен ако не си ми светил, но аз поне такова нещо не помня) не ми давай посоки и насоки за действие. не си наясно и за какво явно или неявно се касае, така че и за това не се оптивай да гадаеш. както казват англичаните - to assume is to make ass from u and me... недей.

 

ако нещо не ти е ясно не му се бъркай - това май вече го казах, но и да не съм ще повторя... защото като запазиш мълчание най-много да оставиш у другите съмнение, че нищо не разбираш... като си отвориш устата обаче - най-много да разсееш всички съмнения у тях и да затвърдиш наблюденията им, че въпреки че нищо не разбираш, обичаш да плямпаш празни приказки.

 

и аз не искам да се заяждам, така че се спри.

Edited by ov3rm4n
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Хм...почваш с квалификации.Почваме с чуждоезични словоизлияния...не благодарим.

 

Сетих се за по-предишния ми пост, бъгна браузъра та от там.Здраве да е.

 

А като сме почнали с въпросите, БАН освен издаването на спец. литература имат ли други изяви на своите членове?

Link to comment
Share on other sites

А като сме почнали с въпросите, БАН освен издаването на спец. литература имат ли други изяви на своите членове?

Даа..., търгуват с влияние, взимат рушветчета и чат - пат се намесват в нечия разработка (предимно заради тези две дейности)

 

Имах предвид образователна дейност, не съм си задал коректно въпроса.Извинявам се.

Ок, ето Тук можеш да потърсиш каквото те интересува...

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Къде беше това в abv.bg, където ти показва кога съм се логвал и от чие IP?

 

Още като се логнеш, под "Добър ден едикойси" има Статус | История | Последно влизане. Цъкваш на История и гледаш кога и с какъв адрес си влизал.

Link to comment
Share on other sites

Къде беше това в abv.bg, където ти показва кога съм се логвал и от чие IP?

 

Добър вечер, Kosta! Имате 9 непрочетени писма.

l_menu_inbox_icon.gif Кутия (9)

 

p.gif Статус История последно влизане: 03.03.2009 19:08

 

 

 

Историята е

p.gif

Edited by Yorikkk
Link to comment
Share on other sites

Ебаси, като видях това "Добър вечер, Kosta! Имате 9 непрочетени писма." и си викам "егати наглите abv, хакнали са форума и ме преследват и тука" :D :D :D

 

Здраво съм се филмирал.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Толкова ли те мързи да прочетеш упътването , да вземеш един приятел , няколко метра кабели ( вземи повече да има за резерва ) , няколко бири и да запретнете ръкави и да ги вържеш ? Кабелите могат да минат отстрани на задната седалка . Вдигаш капака , който покрива задната гума и резервоара и от него си има кабели , които вървят към таблото само ги следиш . Принципно трябва да минават под левия праг на колата ( незнам дали и на 2-ката ще е така но предполагам , че няма да е кой знай колко различно ) . Гледаш кое + кое - , свързваш , пробваш , ако си доволен ИЗОЛИРАШ стабилно да не стане някой закатлък и готово . Ако колоните са по-сериозни може да прочетеш какви кабели с какво сечение ти трябват после запряташ ръкави и с парите , които ще спеспиш за монтаж ще почерпиш да не се развали .

Link to comment
Share on other sites

въпроса е че изобщо не съм в час с ел. хавите и ще се получи едно нищо , освен тва трябвало да монтирам някви пиезо пищялки дето ми седят в жабката от еди колко си месеца вече ... ако ти можеш да го направиш , драскай лс - ще ти купя каквото ти е нужно и каквато бира пиеш :)

Link to comment
Share on other sites

въпроса е че изобщо не съм в час с ел. хавите и ще се получи едно нищо , освен тва трябвало да монтирам някви пиезо пищялки дето ми седят в жабката от еди колко си месеца вече ... ако ти можеш да го направиш , драскай лс - ще ти купя каквото ти е нужно и каквато бира пиеш :)

 

Аз пия Dimple, но подозирам че ще ти дойде по-евтино да си платиш да ти я монтират правилните хора :)

Link to comment
Share on other sites

Още като се логнеш, под "Добър ден едикойси" има Статус | История | Последно влизане. Цъкваш на История и гледаш кога и с какъв адрес си влизал.
Добър вечер, Kosta! Имате 9 непрочетени писма.

l_menu_inbox_icon.gif Кутия (9)

 

p.gif Статус История последно влизане: 03.03.2009 19:08

 

 

 

Историята е

p.gif

A мерси!

 

Между другото и аз бих се радвал ако имаше чат, както във форума на един от сайтовете за субтитри(не помня кой). Има ли начин това да стане?

Link to comment
Share on other sites

Има ли начин това да стане?

Има начин. В скоро време веротно ще обновим версията на форума. След това може да помислим. Малко в страни е, но как ви се стува ако е irc(не UNIBG) вместо web базиран?

Link to comment
Share on other sites

понеже не си посочил браузъра ще пиша за опера:

tools -> preferences -> content ;)

Мозила.
Link to comment
Share on other sites

Ако в любимият ми форум - bulforum.com има раздел ЧАТ, ще ми стане още по-любим :D

 

А ако пуснат някой форумец с моторетка да ни разнася кибапчета и бира докато чатим кефа ще е пълен

Link to comment
Share on other sites

Преди време (всъщност лятото) превозвачите вдигнаха цените на билетчетата заради скъпия дизел, който тогава струваше по 2,60 на дребно. В момента цената му варира около 1,60 за литър. Въпросът ми е защо сега не тръгнат да намалят цените щом се влияят толкова от цените на горивата?

Link to comment
Share on other sites

Преди време (всъщност лятото) превозвачите вдигнаха цените на билетчетата заради скъпия дизел, който тогава струваше по 2,60 на дребно. В момента цената му варира около 1,60 за литър. Въпросът ми е защо сега не тръгнат да намалят цените щом се влияят толкова от цените на горивата?

 

Щото хората са свикнали. Защо да им правят секано? Никой не харесва промените. Tе мислят за клиента. Хубаво, че не са като теб, да мислиш само за себе си.

Link to comment
Share on other sites

Щото хората са свикнали. Защо да им правят секано? Никой не харесва промените. Tе мислят за клиента. Хубаво, че не са като теб, да мислиш само за себе си.

:lol: защо мислиш така, аз мисля за всички които използват услугите на превозвачите

Link to comment
Share on other sites

по спомени цитирам един от шефовете на една транспортна фирма,който каза,че сега цената на билета е реална.когато дизела бил 2,60,а билета бил със сегашната цена те били на загуба :blink:

Edited by edeam
Link to comment
Share on other sites

А има ли разлика между батериите за различните дъна? В смисъл, трябва да смена една батерия, но не ми се разкарва до съответния компютър, да го разглобявам, да му вадя батерията, да ходя да купувам нова и после пак по обратния ред, та за това питам. Ако са еднакви, направо да купя една и да ходя да я слагам.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...