Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

препоръчайте място в Пловдив или близо да града,където да заведа жената и да е науча да кара.то не останаха полигони в тоя град.

Калояново :D ако ще я правиш пилот от формула 1

иначе за по-спокойно каране отидете в някое село без значение кое, там не е толкова оживено и няма да има пострадали :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Откъде да купя десетина евтини размразителя за хладилник, за МРАЗ например?

Link to comment
Share on other sites

Голем си в тайминга! Преди няколко дни върнахме за скрап два големи фризера...

 

Възможно е да откриеш в пункта за изкупуване срещу Съливер. Циганите връщат редовно разни хладилници.

 

Я! Пост 5000...

Link to comment
Share on other sites

Откъде да купя десетина евтини размразителя за хладилник, за МРАЗ например?

Силиконови реотани или плаки с реотани? Докато пишех се сетих.... що не провериш в магазина на "Фригохим" ? Намира се в Изгрев до преспите и у-ще "Симон Боливар" - имат всякакви дефрост системи...

Link to comment
Share on other sites

Голем си в тайминга! Преди няколко дни върнахме за скрап два големи фризера...

 

Възможно е да откриеш в пункта за изкупуване срещу Съливер. Циганите връщат редовно разни хладилници.

 

Я! Пост 5000...

Ами да не си ми загубил телефона нещо...

 

Силиконови реотани или плаки с реотани? Докато пишех се сетих.... що не провериш в магазина на "Фригохим" ? Намира се в Изгрев до преспите и у-ще "Симон Боливар" - имат всякакви дефрост системи...
И плаки и силиконови реотани ми вършат работа. В случая важни са мощноста и цената за брой.
Link to comment
Share on other sites

Откъде да купя спрей за самозащита за майка ми? И има ли там разни видове, цените ориентировъчно колко са? всяко инфо ще ми свърши работа.

Link to comment
Share on other sites

Откъде да купя спрей за самозащита за майка ми? И има ли там разни видове, цените ориентировъчно колко са? всяко инфо ще ми свърши работа.

Във всеки оръжеен магазин. Сещам се за този до хотел Тримонциум. Когато тръгнеш по булеварда в посока към ПУ. Цени не мога да ти кажа.

Link to comment
Share on other sites

Откъде да купя спрей за самозащита за майка ми? И има ли там разни видове, цените ориентировъчно колко са? всяко инфо ще ми свърши работа.

 

От всеки оръжеен магазин, около 5 лева струва, има с различен "ефект", но лютивия спрей е като че ли най-разпространен и ефикасен.

Link to comment
Share on other sites

И плаки и силиконови реотани ми вършат работа. В случая важни са мощноста и цената за брой.

 

Дай някаква приблизителна мощност защото има вариант да се намери силиконов реотан на метър и си режеш колкото ти трябва (мисля, че беше 25w/l.m.) ако не ме лъже паметта цената беше към 6.50 - 7лв. за метър. Всъщност, то май конфигурацията зависи от това как / за какво ще го използваш ти... има и такива които се саморегулират на определена температура... варианти - много!

 

Цъкни едно Л.С. да ми обясниш за какво става въпрос и най вероятно ще те пратя на правилното място.

Link to comment
Share on other sites

Някой да е виждал къде се продават клечки за уши на Chicco (ама такива без ограничител)?

 

Много по-удобни са ми защото не се огъва толкова пластмасата като на другите и човек може да си почеше ухото по-добре с тях...

Link to comment
Share on other sites

Да попитам: на Евровизия на тези вътрешните първите конкурси когато всяка страна си избира песента, с която ще се представя един изпълнител може ли да се яви с повече от една песен, защото гледам сега победителя от Гърция е пял две или три песни

Link to comment
Share on other sites

..

Кордит, динамит, тринитотолуол и практически всички други съвременни експлозиви не са много чувствителни към студ и влага. Замразяването може да помогне само ако блокира детониращият механизъм което не е много лесно - повечето взриватели са електромеханични и веднъж активирани ползват тока от батерията за да стоят заредени. Ако захранването намалее или се прекъсне детонатора се задейства, така че замразяването е много по вероятно да предизвика взрив отколкото да го предотврати.

Link to comment
Share on other sites

Ясно. Зачудих се защо по филмите винаги режат жички и ми стана интересно дали няма друг по-лесен начин за обезвреждане - като замразяване, бързо втвърдяваща се пяна и т.н.

Link to comment
Share on other sites

В LOST замразиха детонатора и бомбата не се взриви докато не спряха подаването на течен азот. Звучи логично.

 

:lol: ...! Абе, то по филмите доброто винаги побеждава и Бат' Арни кат дойде ги посира 'сичките и после с един пълнител изтребва приблизително половината виетнамска армия....., но в реалноста не е точно така. ;)

Link to comment
Share on other sites

В съботен ден може ли да се изкара свидетелство за съдимост?

 

 

Утре не е ли официален работен ден?

 

 

 

 

 

 

Къде да заведа котката ми за да я подстрижат? Последният път като я заведох при един ветеринар я направи цялата в рани.

Link to comment
Share on other sites

Утре не е ли официален работен ден?
Питам по принцип за събота. Ако ми трябваше в работен ден, изобщо нямаше да питам за събота.
Link to comment
Share on other sites

Шестицата мисля че работеше.

 

 

 

При положение, че монитора има две букси, може ли да се свържат два компютъра да работят с 1 монитор?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...