Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Точно когато се използва за определяне чрез GPS има възможност да се изтеглят изцяло ;). Това че приятелят ти не знае как да го направи е друга тема на разговор.

Няма такова нещо като техни си спътници. Има 3 системи от спътници в момента. Реално само GPS е функциониращата.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Гледах тази обява https://www.bulforum.com/index.php?showtopic=74423 и ми направи впечатление това "Инсталирана навигация Garmin" и се позачудих дали се заплаща нещо и какво се иска за да проработи тази навигация на гсм . Спрях да се интересувам какво излиза на пазара и съм започнал да изоставам с техниката .

 

Garmin имат вариант и за Симбиан ос,като за навигиране в БГ е най-удачният вариант (главно заради приличните карти,самият Гармин е доста по-дървен в сравнение с iGO) Аз ползвам този вариант в момента (Нокиа Н95+Гармин),ако имаш конкретни въпроси питай :)

Link to comment
Share on other sites

А пък тоя с навъртяната сметка най-вероятно не е обърнал внимание че телефона му е с първото поколение A-GPS (Assisted GPS), което пък означава че ползва инфомрационен трафик към мрежата от 3-то поколение на съответния оператор за да определи местоположението и изобщо не се хаби много-много да улавя сигналите от околоземните сателити. Това е една от новите услуги на 3Г мобилните мрежи и тук все още се заплаща скъпичко, защото се таксува на трафик. Идеята й е била примерно като си викнеш такси хич да не му се обясняваш къде си, а той да знае, като тотва го е сметнал самия телефон според това на кои клетки колко силен сигнал и с какво закъснение го улавя. Масово се използва из цивилизованите страни, но тук си плащаш предоволно :)

Link to comment
Share on other sites

А пък тоя с навъртяната сметка най-вероятно не е обърнал внимание че телефона му е с първото поколение A-GPS (Assisted GPS), което пък означава че ползва инфомрационен трафик към мрежата от 3-то поколение на съответния оператор за да определи местоположението и изобщо не се хаби много-много да улавя сигналите от околоземните сателити. Това е една от новите услуги на 3Г мобилните мрежи и тук все още се заплаща скъпичко, защото се таксува на трафик. Идеята й е била примерно като си викнеш такси хич да не му се обясняваш къде си, а той да знае, като тотва го е сметнал самия телефон според това на кои клетки колко силен сигнал и с какво закъснение го улавя. Масово се използва из цивилизованите страни, но тук си плащаш предоволно :)

Това е ячко, но как стои въпроса извън населени места с тази услуга... ?

Link to comment
Share on other sites

Има ли клипче, на което е показано и самото увисване на бесилото на Саддам? Всички, които намерих приключват там, където му слагат примката на врата.

Link to comment
Share on other sites

Сигурно свършват там, защото той е жив и с Буш и Бен Ладен си пият всяка сутрин 3-мата кафето в Тексас.

Вече са минали на 4-ка белот - и Обама е в играта.

Link to comment
Share on other sites

Има ли клипче, на което е показано и самото увисване на бесилото на Саддам? Всички, които намерих приключват там, където му слагат примката на врата.

Има такова. Беше снимано с камерата на мобилен телефон. С доста лошо качество е. Има няколко сайта в който публикуват всякакви нецензурирани материали. Има и много инциденти и кръв. В момента не мога да ти дам link, но ако разгледаш *** ще успееш да стигнеш до тези сайтове. Реших да скрия точното име на сайта. Ще ти го изпратя на лично съобщение. Имаме и доста млада аудитория в сайта.

Link to comment
Share on other sites

Има ли клипче, на което е показано и самото увисване на бесилото на Саддам? Всички, които намерих приключват там, където му слагат примката на врата.

http://vbox7.com/play:7d760d8d

http://vbox7.com/play:5cb3fdc9

 

в 2-та скриват в момента на обесването, но към края се вижда как виси

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли откаде мога да си дръпна електронната версия на книгата на Eminem - The Way I am ?!ще му бъда благодарен а може и да драсне на ЛС...

Link to comment
Share on other sites

Преинсталирах си уина, направих си там всичко както си му е реда, кирилизирах си го и получавам следния проблем: докато съм на режим да пиша с латиница при натискане на Shift+2 излиза ето това - " - вместо кльомба(@), а при натискане на Shift+3 излиза - £ - вместо диез(#). Когато съм на фонетична клавиатура всичко си излиза... та как да го оправя?

Link to comment
Share on other sites

Откъде мога да си купя ГЕЛ ЗА БРЪСНЕНЕ, щото където и да отида, все ми предлагат ПЯНА. (някъде по центъра ;))

 

С баща ми слагаме вода в Каро-то,за да стане по влажно и да бръсне по-добре,пяната е перфектна ако си със здрава четина,незнам за какво ти е гел,да ти се задръства бръсначката с него ли?

 

 

 

Някой знае ли някаква хостинг фирма да кача един сайт,но да е в Пловдив обаче,че не ми се занимава с банки

Link to comment
Share on other sites

Преинсталирах си уина, направих си там всичко както си му е реда, кирилизирах си го и получавам следния проблем: докато съм на режим да пиша с латиница при натискане на Shift+2 излиза ето това - " - вместо кльомба(@), а при натискане на Shift+3 излиза - £ - вместо диез(#). Когато съм на фонетична клавиатура всичко си излиза... та как да го оправя?

Трябва ти Бул-Латин.

Link to comment
Share on other sites

Откъде мога да си купя ГЕЛ ЗА БРЪСНЕНЕ, щото където и да отида, все ми предлагат ПЯНА. (някъде по центъра ;))

 

Бонжур. Но по-добре била, някоя аптека евентуално. По-често има гел отколкото пяна. Оранжевите на Жилет ми харесват на мен

Link to comment
Share on other sites

Откъде мога да си купя ГЕЛ ЗА БРЪСНЕНЕ, щото където и да отида, все ми предлагат ПЯНА. (някъде по центъра ;))

От хипермаркетите . Моя го взех от Кауфланд с 20% бонус сега незнам дали ги има още .

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли някаква хостинг фирма да кача един сайт,но да е в Пловдив обаче,че не ми се занимава с банки

http://www.superhosting.bg/ - може да си платиш в офиса в Пловдив. Намира се до Скорпиото на главната - отстрани и нагоре в сградата. Виж им на сайта точно как се казваше тукашния представител.

Link to comment
Share on other sites

1. Търся ламарина да си я монтирам под прозореца, като перваз (или там не знам как точно да го обясня..сложиха ми изолация, ама не ми сложиха ламарина под прозореца и сега като вали и дъжда минава под дограмата и тече в стаята) трябва да е широка 23-24 сантиметра, а в няколко фирми за дограма ми казаха, че толкова широки нямали.

 

2. Наскоро имаше едно предаване по БНТ - "Голямото четене", знаете ли от къде мога да си го дръпна ?

Link to comment
Share on other sites

1. Търся ламарина да си я монтирам под прозореца, като перваз (или там не знам как точно да го обясня..сложиха ми изолация, ама не ми сложиха ламарина под прозореца и сега като вали и дъжда минава под дограмата и тече в стаята) трябва да е широка 23-24 сантиметра, а в няколко фирми за дограма ми казаха, че толкова широки нямали.

 

най-добре да си поръчаш да ти направят по размер и профил какъвто желаеш.знам 2 места в кичука,ако те интересува ще ти пиша къде се намират

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...