Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Някой може ли с две-три думи да ми каже що за животно е това?

 

QX9775, Core2Extreme, 3.2/12M/1600, LGA771, Box

 

Не за друго, но цени от над 3000 лева ме смущават :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Да бъдат разбрани... Томове могат да се напишат по въпроса. Но май никой няма да ги прочете... :P

Link to comment
Share on other sites

От къде в Пловдив мога да си купя медно фолио :blink: :blink: :blink: ?

 

Практикер и Бриколаж.Какво ще екранираш?

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли къде мога да намеря в Пловдив удължителен жак за слушалки:

https://www.bulforum.com/index.php?showtopic=75155

Погледна ли срещу тук

http://bgmaps.com/map.aspx?sid=05ec7025ea5...mp;initsearch=0

намира се точно както е сградата на Виктория груп на центъра долу има разни магазинчета и там има едно магазинче за гсм джунджурии може да имаш късмет . А също във викивата ?

Link to comment
Share on other sites

Какво правеше Артър Дент в последните няколко минути от съществуването на планетата Земя? :laughing:

Пътеводител на галактическия стопаджия, anyone???

Edited by kopche
Link to comment
Share on other sites

Ха сега де. Копчееееееее, защо ме хвърли в тъча сега? Обожавам я тази книга, само 2 пъти съм я чела. Ще помисля, ако се сетя, ще пиша...

Link to comment
Share on other sites

Какво правеше Артър Дент в последните няколко минути от съществуването на планетата Земя? :laughing:

Пътеводител на галактическия стопаджия, anyone???

 

по реда на събитията:

 

1. Търкаля се в калта пред огромен жълт булдозер и води спор с далечен наследник на Чингис Хан.

2. Появява се Форд Префект и го замъква в местната кръчма където го кара да изпие няколко бири (??) и купуват сериозно количество фъстъци, оставяйки огромен бакшиш на бармана с репликата "Дано имаш време да ги похарчиш" - за репликата може и да бъркам.

3. Качва се на вогонския кораб, залавят го и слуша рецитала на вогонския капитан - ода за малката зелена бучка маджун, която намерих в пъпа си - но може и да бъркам заглавието.

4. Извърлят го в открития космос заедно с Форд, секунди преди да загинат ги качва кораба с невероятностен двигател, който Зейфод е откраднал наскоро...

Link to comment
Share on other sites

електрониката на бас китара

 

 

Тогава по-добре питай в Конрад електроникс

 

ул./бул. Самара № 20

кв./ж.к.: Кършияка (Захарна фабрика)

телефон: 032 96 23 16 e-mail steinberger@dir.bg

 

Те ако нямат, никой няма да има.

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли с две-три думи да ми каже що за животно е това?

 

QX9775, Core2Extreme, 3.2/12M/1600, LGA771, Box

 

Не за друго, но цени от над 3000 лева ме смущават :bgrin:

 

Някой все пак ще ми каже ли какво толкова велико нещо е този процесор, та струва 3300 и нагоре лева???

Link to comment
Share on other sites

Ами по принцип, от няколко години насам Intel има "навика" да предлагат и процесори , дефинирани като "Extreme".

Всъщност, това са процесори, при които са въведени технологии, които ще навлязат в масово производство след 1-2 години.

Нещо като "бутиково" производство, като прототипи, но - все пак пуснати на пазара.

Тъй като тези процесори никога не се произвеждат масово, за това и цената им е фрапиращо висока.

Link to comment
Share on other sites

Много ясно - във всеки по-голям цветарски магазин. Като обаче имат минимална цена на поръчаните цветя 10-15лв+цена на доставка. Но ако мислиш за 14 февруари трябва по-рано да направиш заявката и минималната цена на поръчания букет ще е доста по-висока

Link to comment
Share on other sites

Има ли такава хава, като да си поръчам цветя и да ми ги доставят на адрес в някакъв определен от мен час ?

 

Ползвай търсачката, има цяла тема за цветята. Там е описано всичко, което ти е нужно.

Link to comment
Share on other sites

клавиатурна подредба искаш да кажеш? ако е така:

 

 

 

enjoy...

 

работи, тествал съм десетина преди да открия тази - останалите имаха серозни неразбирателства с ХР (дори тази на инжинера Генади) - само тая сработи и до момента работи перфектно без да бъзика уиндоус.

Link to comment
Share on other sites

работи, тествал съм десетина преди да открия тази - останалите имаха серозни неразбирателства с ХР (дори тази на инжинера Генади) - само тая сработи и до момента работи перфектно без да бъзика уиндоус.
Хм. Изненадан съм, че ИнжИнерската прави проблем. Би ли дал малко подробности?
Link to comment
Share on other sites

Хм. Изненадан съм, че ИнжИнерската прави проблем. Би ли дал малко подробности?

При мен е правила когато компютъра с XP е добавен към Active Directory. При опит да сменя езика с Alt+Shift ми се рестартира машината и затова не го използвам в офиса.

 

ov3rm4n имаш ли идея дали тази прави тези проблеми?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...