Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Не знам дали е най-големия ама виж ИнтимаШик ;)

 

pazu, май нещо не ти е ок линка.Само кучета с прически изляват, не че оная не е кучка с фризура ама :)

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Хора плийс кажете ми къде има офис на фирма Еконд в Кичука.....щото аз знам само един на Кукленско шосе, но ми е много далече, там където се минава през магазин Рила и гробищата.Ако знаете супермаркет Слънчеви лъчи, някъде там наоколо ако има.....благодаря предварително

 

 

А ти ако си мислиш че съм таксиметров шофьор и знам всички адреси, жескоко се лъжеш :D нищо не ми говори примерно "бул.Васил Левски номер еди кой си", затова искам някой да ме ориентира спрямо някой голям обект :)

 

 

искам да кажеш чесно ама съвсем искренно колко си голям и имаш ли някви умствени изкривявания или дефекти .... ма абсолютно честен :blink:

Link to comment
Share on other sites

Seven second ;)

Имам някъв спомен , че тва беше на главната срещу бинго Балкан някъде .. или се лъжа

 

за куриераджията .. еконта се намира зад хотел Родопи . Като не си таксиджия , ще си хванеш някой истински таксиджия , да та обърше 5-10 лв. , след тва да ти обърше 2 зад врата да научиш булевардите и евентуално да та закара до офиса на еконт .

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми преведе четирите реда:

clipboard02bo3.jpg

Спешно!

- Моля, изберете! -

Въпрос / Проблем* при предлагането на стока

Въпрос / Проблем при преноса на стока

Друг проблем

 

* зависи от контекста

Link to comment
Share on other sites

Ако искам да пратя SMS до немски телефон, трябва да напиша кода 49 и телефона без нулата, нали?

Link to comment
Share on other sites

Трябва да е 0049 или +49 и телефона без нулата.
0049 или +49, или няма значение кое от двете?

 

 

Мерси за бързия отговор.

Edited by Aquila
Link to comment
Share on other sites

@pazu: ако питаш за чернобелите снимки на момиче с окосмяване на триъгълника и подмишниците, (която колекция в момента е на втора страница, а дадения линк показва най-новата колекция, затова всеки вижда каквото си иска) ДА, Мадона е. Преди не се е гледало добре на жени, които се обезкосмяват. В USA и сега, мъжете не обезкосмяват подмишниците си. Гейско било. Не е гейско обаче да си обезкосмиш гърдите. Иди разбери... САЩ.

Link to comment
Share on other sites

Има ли начин да разбера къде живее в Пловдив лицето Х на , което знам трите имена , егн , гсм номер и постоянен адрес , който е извън Пловдив ?

Link to comment
Share on other sites

Има ли начин да разбера къде живее в Пловдив лицето Х на , което знам трите имена , егн , гсм номер и постоянен адрес , който е извън Пловдив ?

Ако имаш познати в ДАНС или НСБОП :lol:

Според мен ако няма някаква друга временна адресна регистрация(която никой не прави)можеш да разчиташ само на негови познати и роднини и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Случайно някой да има меню на пицария Годзила за поръчка на пици по домовете? Ако може да ми го снима - ще съм му много благодарен! Или ако знаете някой сайт(въпреки, че ме съмнява да има - търсих в google).

Link to comment
Share on other sites

Man ;) те са от Варна!!!Все пак...
Доставки по домовете:

В гр. Пловдив денонощно на телефони:

 

032/ 960 160

0895/ 960 160

и чрез www.godzila.bg

 

Edit:Е не схванах бъзика.Не ми се карай :rolleyes:

Edited by puF4o
Link to comment
Share on other sites

Ми вземи си нещо от Варна във вас( това е на ръба на добрия тон, полу-псувня минава в моя кръг поне ).

 

Сериозно, от там малко хубави неща са излезли( Хепито е от тях ).

Link to comment
Share on other sites

Купих си лаптоп днес и му падна батерията, а в магазина ми казаха като му падне батерията да го зареждам 24 часа. Това ми е ясно :) Въпроса ми е мога ли докато съм го включил да се зарежда да го пусна и да го джъткам ??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...