Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

За брокер на недвижими имоти искат ли се някакви специални курсове и осигуряват ли те на минималната pаботна заплата + % от извършените продажби?Някой да е запознат? :confused

Edited by sasho_1989
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Купих си лаптоп днес и му падна батерията, а в магазина ми казаха като му падне батерията да го зареждам 24 часа. Това ми е ясно :) Въпроса ми е мога ли докато съм го включил да се зарежда да го пусна и да го джъткам ??

Да.

Link to comment
Share on other sites

Брокер на недвижими може да е всеки който може да е сладкодумен и взима парите на хората като те му вярват.Не се изисква нищо специално.Твърди пари аз не съм виждал( по договор ) да се прибират.Процент има, сладко е като продаваш апартаменти, парцели и прочие.Ама реално това ще го правят другите брокери докато ти си намериш връзки и влезеш в бизнеса.Най-вероятно от наемчета ще лапнеш туй-онуй.Там се процедира на процент от 1-вия наем или предварително уговорен хонорар от наемателя или наемодателя( зависи с кой работиш ).Работата е интересна ако ти се контактува с хора, но за основен доход в тази обтегната обстановка с жилищното кредитиране не бих ти препоръчал.

 

Успех.

Link to comment
Share on other sites

Не за постоянни доходи ,а да се издържам втория семестър, а и да съчетавам учене с бачкане да видя как е положението.А и поне е нещо близко до специалността ми общо-взето, а не безсмислена хамалогия, сервитьор или барман примерно :) Вярно в тази криза в момента рискът е голям...но %-ът при сделка принципно не е лош.4% от 60 000 евро добре би влязал :lol: Естествено всичко е относително и зависи от самата фирма за която бачкаш ;)

 

Ти нали си рентиер,якъде бях мернал по темите.Предполагам от наеми ти стига да се издъжаш сам или?

Edited by sasho_1989
Link to comment
Share on other sites

Мен пари никога не ми стигат :) аз съм като мацките.Колкото имам толкова мога да изхарча :D

 

Това да си рентиер и да си брокер са мнооого различни неща ;)

Аз оферти за работа винаги приемам.Но...си ценя времето и труда( от какъвто и характер да е той ).

 

Кажи си направо към коя агенция ще почваш ако я знам поне да ти дам акъл.Работил съм в сферата известно време и имам идея ;)

Link to comment
Share on other sites

Къде мога да си купя електронен кантар на някаква прилична цена??В Техномаркет най-евтиния е ~50 лева ;)

До колко килограма искаш да мери? Ако ти трябва за някакви дребни килограми TCM предлагат вариянт за 15-20лв. Мисля че мереше до 2кг.

Link to comment
Share on other sites

Трябват ми подобни, големи кутии минимум 50 литра. В метро има, но размерът, който ми върши работа гони 70 лева, а са ми нужни поне 3 такива. Големите "модели" имат колелца, но и липсата им не е фатална. Проверих в доста магазини за 1 лев, но големи кутии(над 50 литра) няма.

 

fl-N101.jpg

Link to comment
Share on other sites

Прокуратурата намира доказателства, че даден човек участва в организирането и ръководенето на престъпна група, извършваща убийства, търговия с наркотици. Как процедира - праща му призовка да се яви на разпит в РПУ-то или направо отива да го излови на място?

Link to comment
Share on other sites

Прокуратурата намира доказателства, че даден човек участва в организирането и ръководенето на престъпна група, извършваща убийства, търговия с наркотици. Как процедира - праща му призовка да се яви на разпит в РПУ-то или направо отива да го излови на място?
Естествено че отива да го залови, тези престъпления го правят обществено опасен...
Link to comment
Share on other sites

До колко килограма искаш да мери? Ако ти трябва за някакви дребни килограми TCM предлагат вариянт за 15-20лв. Мисля че мереше до 2кг.

Еми да се меря аз...до 100 (примерно)

Link to comment
Share on other sites

Прокуратурата намира доказателства, че даден човек участва в организирането и ръководенето на престъпна група, извършваща убийства, търговия с наркотици. Как процедира - праща му призовка да се яви на разпит в РПУ-то или направо отива да го излови на място?

 

 

Естествено че отива да го залови, тези престъпления го правят обществено опасен...

 

 

Първо, с това не се занимава прокуратурата.Второ, пращат СОБТ или РЗБОП.

Link to comment
Share on other sites

ако нещата станат напечени идвате вие двамата да давате акъл !!!

... извинявайте ама не се стърпях.

 

 

... P.S. след това пускате тема в форума или .. kopche я пуска :>

Link to comment
Share on other sites

Трябват ми подобни, големи кутии минимум 50 литра. В метро има, но размерът, който ми върши работа гони 70 лева, а са ми нужни поне 3 такива. Големите "модели" имат колелца, но и липсата им не е фатална. Проверих в доста магазини за 1 лев, но големи кутии(над 50 литра) няма.

 

fl-N101.jpg

По мария луиза има едни магазинчета за домашни потреби (след си банк в посока църквата) , та преди време гледах че продават едни пластмасови "шкафчета" с 4ри огромни чекмеджета . Мисля че бяха за обувки ...

Link to comment
Share on other sites

кои компютърни магазини/сервизи работят в неделя? става въпрос за спешен ремонт на лаптоп. В кой магазин или сервиз мога да отида утре да ми свършат работа?

Link to comment
Share on other sites

Трябват ми подобни, големи кутии минимум 50 литра...
Вчера гледах такива в Бриколаж, мисля 60 л бяха, с колелца. Цената им беше от порядъка на 30 лв.

 

кои компютърни магазини/сервизи работят в неделя?
Май само Мултирама работи в неделя. Edited by alchemy
Link to comment
Share on other sites

Мисля, че не, или ако работят е до определен час на обяд. Аз бях в 12 ч. в Офис 1 Superstore, защото Germanos на колелото на централна гара на работеше. Иначе в Хисар Глобул работи до 14 ч. следобед. Което, според мен, си е добре. Сигурно това е единственото предимство на този град :)

Link to comment
Share on other sites

Май не е за тук въпроса ми, ако някой от модераторите намери по-точно место, нека го прехвърли.

Търсих в сайтовете им, но не открих честотите на които излъчват аналоговите програми двата кабелни оператора - Евроком и DCC. Ако някой знае нещо по въпроса-нека ме осветли.

Link to comment
Share on other sites

Май не е за тук въпроса ми, ако някой от модераторите намери по-точно место, нека го прехвърли.

Търсих в сайтовете им, но не открих честотите на които излъчват аналоговите програми двата кабелни оператора - Евроком и DCC. Ако някой знае нещо по въпроса-нека ме осветли.

Няма да намериш официално честотите. Ще поровя дали пазя някъде старите настройки на тунера, докато бях на ЕКК, отделно на DCC. Възможно е да липсват някои канали, които не съм запаметил, също е възможно отместване поради капризността на тунера ми.

Дръпни си ги оттук, във формат *.xls.

Edited by alchemy
Link to comment
Share on other sites

Инсталирах си програмата Fraps,тъйкато искам да направя скреен шот от видео клип,защото с познатия начин с принт скрийн нестава :bgrin: Та по дефаулт скреен шот се прави с F10 и се запазват в директорията на програма...да,ама след като натисна F10 прави скреен шот или поне така си мисля,тъйкато за секунда лагва клипа,но след това в посочената директория няма скрийн шот. :blink: Някакви идеи?Или ако може да предложете алтернативи как да направя снимка от клип?Благодаря :)

Link to comment
Share on other sites

Или ако може да предложете алтернативи как да направя снимка от клип?Благодаря :)

С BSPlayer, десен бутон върху филма -> Настройки -> запиши кадър от филма. По подразбиране се записват в C:/Program files/BSPlayer

Edited by break
Link to comment
Share on other sites

Мисля, че не, или ако работят е до определен час на обяд. Аз бях в 12 ч. в Офис 1 Superstore, защото Germanos на колелото на централна гара на работеше. Иначе в Хисар Глобул работи до 14 ч. следобед. Което, според мен, си е добре. Сигурно това е единственото предимство на този град :)

странно и днес нито един офис не работи :blink:

Link to comment
Share on other sites

Ето един нестандартен въпрос : Защо не работи днес офис на Глобул или Германос, при все че е понеделник? Някой, предположения... :confused

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...