Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Къде в Пловдив мога да намеря бейзболна топка и бухалка?

на малката главна, малко след халите по посока съедининие от лявата страна има спортен магазин. там трябва да имат.

Link to comment
Share on other sites

1. Търся ламарина да си я монтирам под прозореца, като перваз (или там не знам как точно да го обясня..сложиха ми изолация, ама не ми сложиха ламарина под прозореца и сега като вали и дъжда минава под дограмата и тече в стаята) трябва да е широка 23-24 сантиметра, а в няколко фирми за дограма ми казаха, че толкова широки нямали.

 

Купуваш стандартни алуминиеви козирки по 3,1м 25лв/бройката.Има ги във всички складове.

Link to comment
Share on other sites

1. Търся ламарина да си я монтирам под прозореца, като перваз (или там не знам как точно да го обясня..сложиха ми изолация, ама не ми сложиха ламарина под прозореца и сега като вали и дъжда минава под дограмата и тече в стаята) трябва да е широка 23-24 сантиметра, а в няколко фирми за дограма ми казаха, че толкова широки нямали.

 

2. Наскоро имаше едно предаване по БНТ - "Голямото четене", знаете ли от къде мога да си го дръпна ?

във всеки склад за дограма ще намериш има 10,15,20,25 и 30 сантиметрови (на 6 метра се продават но на повечето места дават да си одрежеш колкото ти трябва.)

Link to comment
Share on other sites

1. Търся ламарина да си я монтирам под прозореца, като перваз (или там не знам как точно да го обясня..сложиха ми изолация, ама не ми сложиха ламарина под прозореца и сега като вали и дъжда минава под дограмата и тече в стаята) трябва да е широка 23-24 сантиметра, а в няколко фирми за дограма ми казаха, че толкова широки нямали.

 

Перваз може да си закупиш в складовете на Вайс Профил. Намират се ТУК

 

По Свобода, след като минеш прелеза завиваш наляво по една разбита улица и 50 метра по-нагоре от лявата ти страна има цял двор с халета. Вътре са и складовете на Вайс Профил.

Link to comment
Share on other sites

Перваз може да си закупиш в складовете на Вайс Профил. Намират се ТУК

 

По Свобода, след като минеш прелеза завиваш наляво по една разбита улица и 50 метра по-нагоре от лявата ти страна има цял двор с халета. Вътре са и складовете на Вайс Профил.

Вече не е там ;) Махнаха го. ;)Иначе там съм виждал профили, кутии и мн др работи, ама точно такива козирки...нз

На Филипово има едни цигани, които точно с това се занимават, провери там.

Link to comment
Share on other sites

Я кажи къде са се преместили тогава, че аз от тях купувам профили акто ми потрябват. Другия вариант за профили е фирма Профил на Пазаржишко шосе, малко преди разклона на околовръстното отдясно.

Link to comment
Share on other sites

Я кажи къде са се преместили тогава, че аз от тях купувам профили акто ми потрябват. Другия вариант за профили е фирма Профил на Пазаржишко шосе, малко преди разклона на околовръстното отдясно.

Не знам къде са го преместили, но и аз съм купувал оттам ако ми потрябва нещо и преди 2 седмици отивам и няма.Иначе по търговиите някъде трябва да има такива складове....

Link to comment
Share on other sites

Я кажи къде са се преместили тогава, че аз от тях купувам профили акто ми потрябват. Другия вариант за профили е фирма Профил на Пазаржишко шосе, малко преди разклона на околовръстното отдясно.

преместиха се до Либхера в началото на магистралата за София

Link to comment
Share on other sites

Имам лазeрен принтер с развалена глава,която прави 2 гадни черни линии.Има ли оправяне това?Казаха ми че можела да се рециклира...Къде извършват подобни услуги и колко струва?

Edited by puF4o
Link to comment
Share on other sites

Къде в Пловдив правят качествен пиърсинг, че една приятелка иска да си дупчи пъпа.

Аз пак да си питам...

 

Имам лазарен принтер с развалена глава,която прави 2 гадни черни линии.Има ли оправяне това?Казаха ми че можела да се рециклира...Къде извършват подобни услуги и колко струва?

Преди година и малко пълнех моя в Office1. Тогава ми излезна 60 лева. Иначе те съветвам, ако тонерът за твоята марка е евтин, купувай тонер.

Link to comment
Share on other sites

Някой да знае отоплени огледала за баня откъде може да се намерят. Помня имаше реклама по радиото и бях се обадил - цената излизаше доста приемлива (поне наполовина от тази в Бриколаж) обаче затрих телефона някъде...

Link to comment
Share on other sites

Sothbiss сам си го пълня,но не това ми беше въпроса

Midex "лазарен" това се получава като не проверявам какво съм написал :rolleyes:

Ето го и самия проблем ЦЪК

Явно проблема не е в самия барабан, а някъде зад него :unsure: .

И въпроса си остава:може ли да се оправи,къде и колко ще струва ремонта?

Link to comment
Share on other sites

Моля ви, кажете ми къде в Пловдив (близо до Кичука ако е възможно) има пункт за изкупуване на хартия :)

В района на събота пазара има. Виж дали ще се ориентираш по картата.

http://www.bgmaps.com/map.aspx?sid=936bde9...mp;initsearch=0

Link to comment
Share on other sites

В района на събота пазара има. Виж дали ще се ориентираш по картата.

http://www.bgmaps.com/map.aspx?sid=936bde9...mp;initsearch=0

Ами с този сайт въобще не мога да се оправям-ако можеш да ми обясниш подробно......примерно главната, гарата и т.н :(

Link to comment
Share on other sites

Ами с този сайт въобще не мога да се оправям-ако можеш да ми обясниш подробно......примерно главната, гарата и т.н :(

:confused

Ако по тази карта не можеш да се оправиш и няколко страници обяснения да ти напиша пак няма да го намериш.

Link to comment
Share on other sites

Предложете ми някоя кръчмичка/малко ресторантче където да отидем тази вечер с компанията...нямаме високи изисквания-само да има прилична кухня и нормални цени :)

Link to comment
Share on other sites

Ъ-ъ-ъ то сигурно вече сте отишли че и сте се върнали, но на посочените критерии бих отговорил - ресторант Ривиера на ул. Данаил Николаев...

 

Моят въпрос - откъде мога да купя един дрегер. Трябва ми за подарък, но в интернет намирам само някакви китайски измишльотини за по 30-40лв...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...