Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

В коя банка дава най-голяма лихва за левове?

Имам едни пари, които ще ми трябват чак след 6 месеца.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

това дали ти върши някаква работа?

странното е че именно високите оферти не разрешава да се четат безплатно.

пусни си ново търсене от началната страница ако искаш.

 

 

а аз да попитам без да проверявам и да ровя прекалено надълбоко из дебрите на нета: някой ползвал ли е програмки за офлайн (сървър не ми се поддържа,а и мобилен нет не ми се плаща) синхронизация на файлове/папки/устройства? Става дума примерно за флашки и/или преносими хардове, върху които автоматично да се бекъпват последните изменения при работа в дадени файлове/папки/устройства на поне 5 различни компютъра. Според гугъл има десетки фрий алтернативи, а и почти всички мобилни хардове вървят с подобен софтуер, но пък има голяма разлика между реклама и реалност. Затова питам ако някой е ползвал: какви, коя препоръчва и защо?

Edited by mobo
Link to comment
Share on other sites

някой случайно да знае кога има часове Стела Ботова от 60-класното в Тракия... :excl: :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Някой да има идея какви пари струва двуканален прибор за нощно виждане "Диана-ТТ"? Че никъде нищо не пише, никой нищо не казва... :(

Link to comment
Share on other sites

Я кажете има ли доволно сняг на х Здравец? Искам да си направя един два дена почивка там, че близко. А кажете колко сняг има горе долу и как вървят нощувките в хижата :)

Мерси много :)

Link to comment
Share on other sites

Я кажете има ли доволно сняг на х Здравец? Искам да си направя един два дена почивка там, че близко. А кажете колко сняг има горе долу и как вървят нощувките в хижата :)

Мерси много :)

До колкото знам-нощувките са по 20 лева на човек.Относно снега-миналата неделя един приятел беше да кара там ски...значи сняг е имало.Сега как е положението незнам .За по-сигурно направо се обади http://www.bulgarian-mountains.com/bg/Huts/Rodopi/Zdravec :P

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже как се пише филма "Предизвестена смърт",за да си го сваля :bgrin: Благодаря предварително

Edited by Divaka
Link to comment
Share on other sites

Я препоръчайте добър зъболекар хирург, че ми падна коронката и излезе, че трябва да се извади корена на зъба. И ся трябва да ходя. :cry :cry

Link to comment
Share on other sites

Добър ден. Желая да си запиша едни филмчета от видеокасетка на диск. Бихте ли ми дали информация за това, къде предлагат такива услуги? Ако има такива в Кършака или някъде на центъра, ще е много добре, но ако няма, приемам предложения за всяка една точка от града. Мерси предварително.

Link to comment
Share on other sites

Добър ден. Желая да си запиша едни филмчета от видеокасетка на диск. Бихте ли ми дали информация за това, къде предлагат такива услуги? Ако има такива в Кършака или някъде на центъра, ще е много добре, но ако няма, приемам предложения за всяка една точка от града. Мерси предварително.

Ако не се лъжа из по-големите фото студия извършват такава услуга.Пробвай с "пинк" на центъра

Link to comment
Share on other sites

Подкарва ли се EuroDict на Виста? С друга програма не съм имал проблеми досега, пък не мога да открия друг италиански речник. На Габеров също ми прави някакви проблеми и не тръгва...

Link to comment
Share on other sites

Някой да знае къде в Пловдив могат да ми извадят снимка като копие от оригинална снимка в размер (оригинален) 30х40 на фотохартия? Във фото Спринт ми казаха, че нямат такава машина и ми я извадиха на цветен принтер, но качеството не е добро :( .

Link to comment
Share on other sites

Как да завъртя 3gp клип на 90 градуса :cry :cry :cry :cry толкова време търся и не намирам друго освен конвъртъри, плейъри или едитори, които не обработват 3гп..

Link to comment
Share on other sites

Сандвича от McDonald's с рибата (Мак Фиш), рибата каква е?

 

Би трябвало да е бяла риба ! Друг е въпроса до колко има нещо общо въобще с рибите, освен миризмата разбира се... :tongue

Link to comment
Share on other sites

Абе имаше една функция/php, java - не помня/ дето си действаше като Back бутон.В смисъл, пишеш си кода и линка и като цъкнеш, те връща на предходната страница...Някой да знае/помни/?

Link to comment
Share on other sites

Абе имаше една функция/php, java - не помня/ дето си действаше като Back бутон.В смисъл, пишеш си кода и линка и като цъкнеш, те връща на предходната страница...Някой да знае/помни/?

 

history.back()

 

или иначе казано:

 

<a href="java script:history.back();">back</a>

 

a oще по-добре:

 

<a href="#" onclick="history.back(); return false;">back</a>

 

или пък:

 

<INPUT type="button" value="back" onClick="history.back();">

Link to comment
Share on other sites

Има ли някъде в нета списък с книгите в библиотека "Иван Вазов" - Пловдив....

 

питах чичко гугъл ама..... прави се на отворен ;D

 

то, ще ходя до там тия дни, но все пак ако има да разгледам още сега...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...