Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Онзи ден пускам съвсем нормално тема и ми трият без причина. Супер простотия! Въпроса ми беше дали някой знае къде в Пловдив мога да си купя чипове за покер? Не ми се ходи до София, а не искам да си ги поръчвам по куриер, защото искам да ги видя на място.

Edited by sasshko
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Като заговорихте преди време за покер, я някой да каже от къде мога да си купя чипове за покер? Там с чиповете кой раздава, малък голям блайнд ала,бала.

 

Онзи ден пускам съвсем нормално тема и ми трият без причина. Супер простотия! Въпроса ми беше дали някой знае къде в Пловдив мога да си купя чипове за покер? Не ми се ходи до София, а не искам да си ги поръчвам по куриер, защото искам да ги видя на място.

Както виждаш и аз съм пиал това преди две седмици, ама не съм пускал цяла тема по въпроса. За сега само в София. Друг вариант е всеки в Пловдив с интернет, кредитна карта и регистрация в Амазон да ти ги поръча.

 

Я препоръчайте добър зъболекар хирург, че ми падна коронката и излезе, че трябва да се извади корена на зъба. И ся трябва да ходя. :cry :cry

Хора в Понеделник трябва най-накрая да отида някъде. На никой ли не са му вадили зъби тук в скоро време!?

Казаха ми, че и във ВМИ кабинетите, там където е входа за линейките имало добри специалисти, ама като не знам при кой да отида точно... Препоръчайте някой.

Link to comment
Share on other sites

По принцип щом работи не е проблем, но могат да се заядат. Ако те спрат винаги може да кажеш, че са ти го счупили преди да тръгнеш на паркинга. И все пак не го оставяй (особено ако имаш опция смяна само на стъкло), защото се пълни с боклуци и ще го съсипеш. В крайна сметка далеч не е нещо скъпо и се сменя за минути.

Link to comment
Share on other sites

На три сервиза звънях, никъде нямат мигачи...след 10 дни можело да докарат.

 

Каква е тази кола бре! И защо звъниш в сервизи, а не отидеш в магазини за авточасти??? Точно пък мигачи не може да няма, освен ако не караш някакъв уникат.

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли къде продават ягоди по това време на годината?

 

За пресни - абсурд! Замразени - в големите магазини МЕТРО И БИЛА. Аз знам за МЕТРО.

Link to comment
Share on other sites

Сега един малко по-странен въпрос. Какво е това? -> .

Даваите всякакви предположения,доста труден въпрос макар да изглежда лесен.

Така и не разбрахме какво е това?

Link to comment
Share on other sites

watchable

съответно може да кажеш, че имат голяма аудитория или популярност.

едит: висок рейтинг

Edited by bio
Link to comment
Share on other sites

Някой ако знае или/и е пътувал с нискотарифни авиокомпаний (low cost) може ли да ми каже къде да се обърна за повече информация , самолета не е задължително да излита от Пловдив...

Link to comment
Share on other sites

Онзи ден пускам съвсем нормално тема и ми трият без причина. Супер простотия!

Ами питай бе, Сашко...в темата за коментиране на проблемите в buy/sell отговаряме на всякакви въпроси.

Изтрих ти темата за монитора, тъй като вече имаш отворена такава, в която го продаваш...и то на същата цена.. Това, с цел - да не бъдеш наказан от някой колега, дето не се церемони много-много....но не е късно, ако държиш на "Супер простотията" - веднага я връщам в раздела срещу 20%. ;)

Link to comment
Share on other sites

http://lowcost.start.bg/

кажи по-точно за какво става въпрос?питаш кои са компаниите,опериращи в България или те интересува нещо повече?

Интересува ме от някое българско летище до Марсилия(еднопосочен) , какви са горе/долу цените , ако купя 1 месец предварително билет?Не ме интересува компанията....

Edited by PaTRi0Ta
Link to comment
Share on other sites

1. Понеже не следя редовно шоуто на Слави, та защо шоуто се води от сценариста

2. От какви цени започват видеокартите притежаващи pixel shader 3.0

Link to comment
Share on other sites

Що няма тема за "хлебене"?!Да си се солим един друг без конкретна причина и без проблеми от мод-овете :D

Ами, че ..."Странни мисли" за какво е според тебе? Не мисля, че някой ще ти направи проблеми там по параграф "Сипване"

Link to comment
Share on other sites

Не позна - и там Правилата важат с пълна сила. Да си сипват колкото искат, но без да ги нарушават.

 

Ами така де! Нали и аз това казах.....

Link to comment
Share on other sites

Как мога да прекратя телефонния тероризъм от банката в която имам сметка? Звънят ми почти всяка седмица да ми предлагат техни "продукти".

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...