Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Не съм, но почна да избързва толкова много след като за пореден път спря тока :wacko:

Това със спирането на тока не е добре. Прекъсването на захранването не е толкова голям проблем - проблем са пиковете на напрежението от големите консуматори наоколо при спиране и пускане на тока. Често пострадал е или сетъпа на компа или има повреден запис в самия биос. Първото се оправя с вадене на батерията на дъното за няколко минути, второто с флашване на биоса, а ако има физически повреди на електронните компоненти става по кофти - системата ще се разпада постепенно докато откаже окончателно. Опитай най напред с ресетване на сетъпа (ваденето на батерията). И си вземи UPS за по нататък.

Link to comment
Share on other sites

Точно срещу новата сграда на "Дентална медицина" корпуса на медицинския мисля, че има един голям гуми център и там доста джанти предлагат ;) погледни.

Link to comment
Share on other sites

Точно срещу новата сграда на "Дентална медицина" корпуса на медицинския мисля, че има един голям гуми център и там доста джанти предлагат ;) погледни.

О.К.Мерси много,ще погледна.

Link to comment
Share on other sites

Това със спирането на тока не е добре. Прекъсването на захранването не е толкова голям проблем - проблем са пиковете на напрежението от големите консуматори наоколо при спиране и пускане на тока. Често пострадал е или сетъпа на компа или има повреден запис в самия биос. Първото се оправя с вадене на батерията на дъното за няколко минути, второто с флашване на биоса, а ако има физически повреди на електронните компоненти става по кофти - системата ще се разпада постепенно докато откаже окончателно. Опитай най напред с ресетване на сетъпа (ваденето на батерията). И си вземи UPS за по нататък.

мерси ще пробвам това с батерията :)

Link to comment
Share on other sites

Гледам, че в някой магазини се продават празни цигари. Без тютюн в тях.

Чудих се дали се продава и нещо с което да се пълнят по-лесно, подобно на машинките за свиване :)?

Link to comment
Share on other sites

Гледам, че в някой магазини се продават празни цигари. Без тютюн в тях.

Чудих се дали се продава и нещо с което да се пълнят по-лесно, подобно на машинките за свиване :)?

Има си специални машинки за пълнене за тези цигари (не са тези с ролките обаче)

4c75baa8834cac6a.gif

 

 

Сега и аз да питам - Ако изпратя ЛС на потребител от форума, обаче неговата кутия е препълнена и поради тази причина съобщението ми се върне (неполучено), той ще получи ли уведомление за това... ?

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Има си специални машинки за пълнене за тези цигари (не са тези с ролките обаче)

 

Сега и аз да питам - Ако изпратя ЛС на потребител от форума, обаче неговата кутия е препълнена и поради тази причина съобщението ми се върне (неполучено), той ще получи ли уведомление за това... ?

 

Не.

Link to comment
Share on other sites

PSYCHOSIS, ти нищичко не разбираш... allow me да ти обясня:

 

според него самия въпреки тези 87k+ прегледа, Psihara^^ не чете там, следователно никой не чете там... което иде да ни каже, че според собственото му виждане за света (или форума - при него е все едно), Psihara^^ - това е форума и щом той не чете нещо, то значи никой не го чете.

как не се сещаш. а се правиш на интелигентен.

тази пропозиция води до две възможни заключения:

 

А) Psihara^^ страда от множественост на личността и не е сам в себе си.

Б) Psihara^^ не чете => никой не чете => Psihara^^ = никой.

 

и понеже ако приемем А за вярно ознчава да се постави под съмнеие психичното здраве на младежа, което би било неучтиво, остава да се приеме по-скоро Б тезата за вярна. време е да му се помогне да го осъзнае и да преодолее неоснователния си порив да използва себе си като мярка и еталон за всичко около него. уви, нещата не започват и не свършват с него и не той е всъщност онова което придава или определя смисъла на нещата от заобикалящата го обективна действителност.

 

 

:ghost

Edited by abortivus
Link to comment
Share on other sites

Какъв автобус ходеше до хирургиите?

29 със сигурност ходи.Незнам и 24 не минава ли оттам.

Link to comment
Share on other sites

Какъв автобус ходеше до хирургиите?

 

222, 37, 6, 29, 12

 

Като 222 и 6 спират точно на светофарите пред хирургиите. :)

Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

Какво по-точно те интересува ? Технологийте са няколко, зависи и от изделието което ще се вади а също и от смолата (дву или три компонентна) и армировката които ще се ползват... (мат, ровинг, конци... )

 

 

интересува ме като покритие за дърво,което се пипа много от ръка и има ли оцветители с които да докарам цвят на смолата,обще взето къде мога да разгледам и получа информация

Link to comment
Share on other sites

Къде продават от тези ресни, които се слагат на врати, през които често се минава, за запазване на топлото в помещението. Линолеум ли къв е материала... Има ги по разни халета, хранителни магазини и къде ли още не. Предполагам се продават на ролка и се режат в желания размер. На мен лично за начало ми трябват за да сложа на входовете на колибките на кучетата ми, че взе да става бахърно. А такива ресни са идеални за случая, понеже лесно ще влизат през тях, ще влиза светлина, и ще запазва топлия въздух в колибките.

Дано някой се сети къде ги има..

Link to comment
Share on other sites

В тая тема забележете на какъв процент от въпросите има отговори :bgrin: .

Което я прави леко безсмислена.

 

Тук си в много голяма грешка

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...