Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

В кой хипермаркет може да си платиш сметката кам Мтел ? Имам предвид Техномаркет , Технополис , Зора , Метро има ли при тях каса на мтел ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Тъй като темата за фотоапаратите май не се посещава много често, ще пиша и тук:

https://www.bulforum.com/index.php?s=&s...mp;p=1495203035

Според мен са много 350 ...

 

 

 

Някой знае ли дали фитнеса симфонията е отворен ?

Link to comment
Share on other sites

Сутрин от колко започва работа съда? И може ли да се вземе свидетелство за съдимост няколко дни, след датата в която са ми казали да ида?

Link to comment
Share on other sites

Според мен са много 350 ...

 

 

 

Някой знае ли дали фитнеса симфонията е отворен ?

не, не е. има си табела "залата е в ремонт". краен срок няма.

Link to comment
Share on other sites

Сутрин от колко започва работа съда? И може ли да се вземе свидетелство за съдимост няколко дни, след датата в която са ми казали да ида?

Съдът започва работа от 9:00.

А аз да попитам - някой има ли впечатление от електрическите самобръсначки (онези с 3-те въртящи ножчета на Филипс и другите бяха на Браун - Крузър май им беше модела), че ми омръзна с тея ръчните самобръсначки и се каня да си взема някоя от горепосочените? Та ако някой ползва нека сподели :)

Link to comment
Share on other sites

Съдът започва работа от 9:00.

А аз да попитам - някой има ли впечатление от електрическите самобръсначки (онези с 3-те въртящи ножчета на Филипс и другите бяха на Браун - Крузър май им беше модела), че ми омръзна с тея ръчните самобръсначки и се каня да си взема някоя от горепосочените? Та ако някой ползва нека сподели :)

 

Oнея с по трите ножчета започват от 90 и стигат до 500 лева. Cruzer-е на Браун е 170.

Link to comment
Share on other sites

А добре ли се справят?
Ползвам Philips Norelco. Обикновената самобръсначка бръсне една идея по-гладко, но електричката ми е на 8+ години.
Link to comment
Share on other sites

Replay #2

Нестандартно тъп въпрос - искам да разкарам Microsoft Office пакета, внедрен във Вистата ми, който на всичкото отгоре е неизползваем, защото не е платен. Само ми пълни място в C:

Как да го направя? Нужни ли са ми дисковете на Виста или има безболезнен начин?

Преди няколко дни писах, че съм пробвал безуспешно, но днес се амбицирах и успях с помощта на тази статия.

Явно е писана за Win XP, защото в последните стъпки организацията на папките е различна от тази на Vista. Аз се оправих, но не поня как, щото щерката мрънкаше и трябваше да и обръщам внимание :love .

Link to comment
Share on other sites

Изгубих си дистанционното за FirstAustria FA-5571-8 ама понеже е закупено от "Метро" малко се съмнявам там да имат само дистанционни за продажба( ще отида и до там все пак в Понеделник ), та имате ли идея от къде мога да си закупя ново дистанционно( уточнявам това е отоплителен уред и без дистанционното прави - буквално - сауна като се пусне )?

Link to comment
Share on other sites

Явно съм объркал темата птредния път, та за какво ставаше дума:

 

Един приятел ми даде около 3 000 книги електронен вариант, но явно са кодирани по някакъв начин, или нещо по шрифтовете ли е не знам, ама ми излизат йероглифи. Пробвах да сменя шрифта - не става, пробвах и с кодирането - пак не става. И се изчерпах

 

Някакви идеи?

Link to comment
Share on other sites

Обикновен скапан .doc ! Може би ми трябва някаква такава програма-четец ли, не знам...

Link to comment
Share on other sites

Сигурно нямаш даден шрифт. Качи една-две книжки някъде да тестваме и ние. Word би трябвало да си ги чете нормално иначе.

Edited by liquid
Link to comment
Share on other sites

... Един приятел ми даде около 3 000 книги електронен вариант, но явно са кодирани по някакъв начин......

Класически проблем :) Има едно шрифтонедоразумение наречено "Timok" което ползва нестандартно кодиране. Не зная защо толкова го харесват по офисите, но почти всички електронни книги за Word и WordPad са с него.

 

---------------------------

 

За да не ровиш излишно ето ти шрифта.

Edited by wolf
Link to comment
Share on other sites

Аз имам подобен проблем, но при мен текста е в pdf. Искам да го копирам в Word, но като го направя ми излизат чертички и скоби. Идеи?

Link to comment
Share on other sites

Класически проблем :) Има едно шрифтонедоразумение наречено "Timok" което ползва нестандартно кодиране. Не зная защо толкова го харесват по офисите, но почти всички електронни книги за Word и WordPad са с него.

 

---------------------------

 

За да не ровиш излишно ето ти шрифта.

 

А! Ей т'ва е работата :) Мерси много! Аз пък що си мислех, че го имам... както и да е, вече всичко е наред!

Link to comment
Share on other sites

Изгубих си дистанционното за FirstAustria FA-5571-8 ама понеже е закупено от "Метро" малко се съмнявам там да имат само дистанционни за продажба( ще отида и до там все пак в Понеделник ), та имате ли идея от къде мога да си закупя ново дистанционно( уточнявам това е отоплителен уред и без дистанционното прави - буквално - сауна като се пусне )?

 

Обърни се към бившия "Аладин-сервиз" понастоящем трябва да са нещо от рода на "Техноклима" или подобно, това е тяхна търговска марка.

Link to comment
Share on other sites

Искам да попитам воланите за ПЦ-та,могат ли да се използват за всички състезателни игри.

 

Всички, които са на правени за такъв контролер. В смисъл футбол няма как да играеш или самолет да подкараш. Иначе всички ралита би трябвало да ти вървят след съответна калибровка.

Link to comment
Share on other sites

Хора, нов съм във Виста, та не знам. Днес си играх на едно Вайо и при него "Switch Between Windows" - апликацията му излиза автоматично с Alt + Tab и ми се видя много симпатично. Как мога да си го направя и аз тука с моя Уин? Пробвах с FastKeys, ама не става.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...