Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Хора, нов съм във Виста, та не знам. Днес си играх на едно Вайо и при него "Switch Between Windows" - апликацията му излиза автоматично с Alt + Tab и ми се видя много симпатично. Как мога да си го направя и аз тука с моя Уин? Пробвах с FastKeys, ама не става.
Не е с Alt+Tab, а със Start+Tab. И трябва да ти е активен Aero- интерфейса.
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Някой магазин с добри мъжки обувки( зимни )?Обиколих си любимите Daris и т.н. ама има само отвратителни модели.Идеи?

Ботичели - под Офис1 на главната. Магазина е на ъгъла на пресечката към полицейското.

Link to comment
Share on other sites

Ботичели - под Офис1 на главната. Магазина е на ъгъла на пресечката към полицейското.

 

По-нискокачествени обувки в тоя град няма.

Link to comment
Share on other sites

Аз пък каквото съм си купил от там винаги съм бил доволен. Нито са ми се цепели или разлепяли подметки. Не са ми мръзнали краката, като други уж много добре подплатени. Отделно, че купените обувки от там не ги нося по половин един сезон, ами изкарват повече.

Ти на какви си попадал не знам.

Link to comment
Share on other sites

Саломон?

Наистина ли бихте дали около 150 лв. за обувки ??? :blink:

Не че не мога да си го позволя, но чак толкова не бих дал. По-миналата година си купих за 60 лв. Български зимни обувки от естествена кожа, а миналата - пролетни от естествена кожа за 50 лв и са издръжливи. Къде 60, къде 150?

Link to comment
Share on other sites

Не е с Alt+Tab, а със Start+Tab. И трябва да ти е активен Aero- интерфейса.

 

Thanks :)

 

Оня ден си купих бая неща от "Фактор" на главната, включително и обувки, страхотни са. Май няма да е последен пзт в който ще купувам от там. Имат висококачествени неща на сравнително ниски спрямо качеството цени.

Link to comment
Share on other sites

30

 

Ама не знам какво разбираш под средно хубав! Jim Beam е около 30, но е и един от най-евтините, защото БГ бърбън вече няма.

Edited by sandman
Link to comment
Share on other sites

Я ми дайте различна идея от кафенета, кино, ресторанти/пицарии, разходка, секс, за петък вечер...

Ако ти се бий път отиди до София да пиеш кафе . Така направихме с 2-ма приятели тръгнахме в 12 вечерта и към 5:30 сутринта се прибрахме .

Link to comment
Share on other sites

Идеята е да НЕ Е кафе... Или нещо такова... Мислех някви джътки тип билярд и нещо подобно, но не знам къде да отида.

Билярд има достатъчно места , може и джаги ( мач ) пак ги има където има и билярд или пък може боулинг .

Link to comment
Share on other sites

Е...направо в 9-Ball отиваш и си цъкаш, в пресечката за Макалали.Това ако говорим за билярд.А друго, бих ти препоръчал да опънете една жица до някоя хижа днес и да видите дали са свободни( не на много високо просто малко чист въздух ) и идете за една нощувка...малко релакс.

Link to comment
Share on other sites

Интересувам се относно фирмата за доставки Еконт,знам че има опция "виж преди да платиш".Ако не харесам продукта,може ли да го върна и да плата само таксата по доставките :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...