Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Програмата която аз използвам има бутон, който прави курсора като | вместо ръчичката за местене.Води се Select text. Когато стане така, мога да маркирам текст и да го копирам.

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

Програмата която аз използвам има бутон, който прави курсора като | вместо ръчичката за местене.Води се Select text. Когато стане така, мога да маркирам текст и да го копирам.

Да, тази функция на Adobe я знам, но проблема е че файла е заключен и не е разрешено копирането. Пробвах с една програмка за премахване на паролата, но беше трейъл версия и ми отключи само 50%. Някой да се сеща за кракната версия на каквато и да е програмка за премахване на парола на pdf?

Edited by evil_smith
Link to comment
Share on other sites

Мога ли да съдя производителите на клечки за уши за това, че слагат прекалено малко памук на клечките и човек може да си причини големи поражения? :)

Link to comment
Share on other sites

Мога ли да съдя производителите на клечки за уши за това, че слагат прекалено малко памук на клечките и човек може да си причини големи поражения? :)

зависи дали си платил цена за клечки или такава за клечки СЪС антисептичен памук за почистване на уши. тва са различни продукти, а китайците са хитри мадъфакъри и шъ ги фанеш за многоточието. в оптималния случай би могъл да захапеш вносителя на територията на ЕС, ако откриеш на кой точно стандарт не отговаря въпросния продукт или пък най-удобно ще ти е със местния търговец да се заядеш. производителя трудно ще го докопаш.

Link to comment
Share on other sites

Как се разчита ДОТА на гумите ? Зачетох се в една тема ТУК и ми стана интересно цифрите от дота какво означават кое месец кое година ?

EDIT: Благодаря ти много netrootbg !

Edited by UzITo
Link to comment
Share on other sites

Как се разчита ДОТА на гумите ? Зачетох се в една тема ТУК и ми стана интересно цифрите от дота какво означават кое месец кое година ?

4 цифри са. Първите две показват седмицата през която е произведена а вторите 2 годината. Примерно 1506 означава 15-та седмица на 2006-та година.

Link to comment
Share on other sites

Едно време като сменяха телефонните номера, на какво смениха номерата започващи с 83?

83 стана на 29 (нашия беше 296564 кат' ги смениха)

Link to comment
Share on other sites

Къде в Пловдив могат да ми наточат нож за да стане "бръснач" ? :)

Ако познаваш някой от ТУ, ще ти помогне.Т'ва като за без пари, сигурно има много по-подходящи места, ако някой се сеща да казва.

Link to comment
Share on other sites

Къде в Пловдив могат да ми наточат нож за да стане "бръснач" ? :)

до билата в кичука, ако тръгнеш от автогара Родопи към ул. Кукуш, а Билата ти остане вляво, вдясно по тротоара ще има редица магазинчета, едно от които е дюкянче на точилар.

Link to comment
Share on other sites

Братлета, откъде може да си наеме човек дъска, автомати и обуща в Пловдив? Смятам да ходя идните след 10-15 дни до Пампорово, но разбрах, че въпреки снега, който вярвам ще има, гардеробите отваряли чаааак на 19-ти

Link to comment
Share on other sites

А по принцип бръснач от къде може да си купи човек?Говорим си да се бръсне с него каквото си му е предназначението, щото търсих преди време ама нещо на камък ударих.

Link to comment
Share on other sites

Незнам кой е изпълнява и как се казва песента, но в клипа се разказва за 4 жени и 1 мъж играят на покер и си свалят дрехите след всяка партия и си прават голямо шоу. Към края на клипа едната от жените вижда че мъжът има слушалка в ухото и някой му казва какви карти имат другите и той за това винаги печелеше.

Може би групата се казваше "мейшън"(или нещо като това произношение), но не съм сигурен.

Клипа е от преди повече от година.

Link to comment
Share on other sites

Незнам кой е изпълнява и как се казва песента, но в клипа се разказва за 4 жени и 1 мъж играят на покер и си свалят дрехите след всяка партия и си прават голямо шоу. Към края на клипа едната от жените вижда че мъжът има слушалка в ухото и някой му казва какви карти имат другите и той за това винаги печелеше.

Може би групата се казваше "мейшън"(или нещо като това произношение), но не съм сигурен.

Клипа е от преди повече от година.

това е песничката която търсиш ;)

 

Препоръчаите ми фризьор.Някой който взима евтино и подстригва хубаво :)

Link to comment
Share on other sites

ей абе ти одглеждаш ли си риби

:confused :confused :confused :confused :confused :confused :confused :confused :confused :confused

Ей бе ти не беше ли поредния който мина на модерейтед и не може да пише без да му одобрят мненията. Вероятно си и поредният който не е прочел правилата на форума.

Link to comment
Share on other sites

Трябва ми "turkey`s silent history" което е епизод от "Our World" на ББС или сайт от който да мога да го гледам on-line тази вечер от 02:00?Предаването е излъчено днес към 18:30.

 

Намерих го http://freetube.110mb.com/index.php?view=1YmJjd29ybGQ супер качество поне за мен за лайв стрийм.Сега ако някой намери и BBC 2 за да мога да си гледам и Top Gear наживо ще е супер.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...