Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

мерси :)

добре че пожара е бил извън града,че миналата година се бяха подпалили някакви поляни зад гребната база и без малко да прерасне в мини горски пожар

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Всъщност прав си, вероятно на теб там ще ти е по добре отколкото да си на квартира.

 

 

Погледни обективно:

1.Няма да даваш пари за климатик.

2.По същата причина бирата винаги ще е хладна.

3.Винаги ще има прясно месо.

Link to comment
Share on other sites

Погледни обективно:

1.Няма да даваш пари за климатик.

2.По същата причина бирата винаги ще е хладна.

3.Винаги ще има прясно месо.

Ама аз се съгласих вече и по трите точки, не мога да ги оспорвам mhihi.gifmhihi.gifmhihi.gif

Link to comment
Share on other sites

Колко е безопасното количество кръв което може да изгуби човек без да е опасно за организма му?

Като се даряваще кръв, мисля че се взимаше 500ml. Смятам че повече от 1-2литра е много фатално, ама не съм сигурен.

Link to comment
Share on other sites

Колко е безопасното количество кръв което може да изгуби човек без да е опасно за организма му?

"Ако обаче някой загуби над 40 % от кръвта си, животът му може да бъде запазен само след кръвопреливане."

http://www.fliorir.com/fulltext/22_naj%20s...0substancia.htm

Link to comment
Share on other sites

Болтовете (пластмасовите), които държат капака на кенефа продават ли се на бройка или трябва цял нов комплект (капак + болтове)... ?

И евентуално къде да търся само болтове... ?

Edited by Fibaman
Link to comment
Share on other sites

Болтовете (пластмасовите), които държат капака на кенефа продават ли се на бройка или трябва цял нов комплект (капак + болтове)... ?

И евентуално къде да търся само болтове... ?

ахаха и на моя кинеф са отишли болтовете. Еми виж май нов капак ще ти трябва ;)

Link to comment
Share on other sites

Болтовете (пластмасовите), които държат капака на кенефа продават ли се на бройка или трябва цял нов комплект (капак + болтове)... ?

И евентуално къде да търся само болтове... ?

 

 

По принцип са комплект, но може да купиш и отделно. А можеш да ги намериш там, където и капака - в магазините за фаянс и санитария.

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли какъв е този "опит на века " , който ще се извърши утре :blink:

Ами злите гении от Церн са решили да си гръмнат и големият циклотрон........... а тока ще го плаща кажи - речи целия свят ! :hump:

Link to comment
Share on other sites

Как се зарежда въздушна пушка 5.5, по-точно как да я отворя, за да я заредя.

П.С. Ако се намери отговор на този въпрос до 30-тина минутки ще е много добре, че съм решил вече да лягам.

ЕДИТ: Разбрах как, намерих една снимка как става, пък и ми помогнаха малко.

Edited by kennyg
Link to comment
Share on other sites

По принцип са комплект, но може да купиш и отделно. А можеш да ги намериш там, където и капака - в магазините за фаянс и санитария.

В тези магазини няма да ги намери...такива консумативи се търсят в магазините за ВиК части...ние не продаваме болтчета :lol: (баща ми се занимава с такъв бизнес...затова :rolleyes: )

 

П.П.А и не мисля,че точно тези болтчета се продават отделно...все пак един капак за тоалетна чиния от най-евтините е от рода на 10-15 лева

Edited by xXx
Link to comment
Share on other sites

Абе имам някакъв странен, досаден и дразнещ проблем в Myspace :angry1 Задал съм от privacy акаунта да се вижда от всеки, но си седи set to private :angry1 И не може да се оправи, писах на тъпия им съпорт, отговориха ми роботизирано какво трябва да направя, което всъщност съм го правил 1000пъти вече.

Така че помогнете дайте идеи как да отстраня тъпия проблем :(

Link to comment
Share on other sites

Водата в Бг/Пловдив хлорира ли се и/или се флуорира?
Хлорира се. В някои локални станции със собствени сондажи (заводи и други подобни) се озонира или се обработва с UV, но ВиК хлорира питейната вода.
Link to comment
Share on other sites

Има ли някакво увеличение на таксата за кабелна на Евроком.Последно беше 18 - сега ? :huh:

Мен ми казаха от ЕК, че вече е 20 лв таксата преди една седмица!

Link to comment
Share on other sites

Мен ми казаха от ЕК, че вече е 20 лв таксата преди една седмица!

не мога да се сдържа - как има още хора, които им гледат "телевизията" :wacko:

има 2 цифрови, верно, че искат определено изложение...има дсс - и кабелна и цифрова...а най-голямата далавера - сателитче, оръсваш се малко повечко в началото, но това ти е даването :)

Link to comment
Share on other sites

Мен ми казаха от ЕК, че вече е 20 лв таксата преди една седмица!

Благодаря ти :)

 

не мога да се сдържа - как има още хора, които им гледат "телевизията" :wacko:

има 2 цифрови, верно, че искат определено изложение...има дсс - и кабелна и цифрова...а най-голямата далавера - сателитче, оръсваш се малко повечко в началото, но това ти е даването :)

Ами точно поради казаната от теб причина - изключително лошо разположение и невъзможност за инсталация на нищо друго освен кабелна :(

П.С. Разбира се ,че не плащам 20 лв на ЕК :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...