Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Оппааа. Не бях чувал за дрехи от полиетилентерАФОЛ :lol: . Виж, за бутилки от полиетилентерефталат съм чувал туй-онуй.

Сега сериозно - всеки разумен човек (netroot без съмнение е такъв) първо ще опита действието на тези препарати на не особено видимо място. И то главно заради цвета.

А "красиви" дупки по дрехите стават от киселини. Повярвай ми, имам опит :cry .

 

Както и да е това за бутилките . Факт е, че доста често ми се налага да работя с хлороформ (като разтворител), забележи, не с киселина ! И успях да си докарам "красиви" дупки по някои от работните ми дрехи.

Link to comment
Share on other sites

Такааа....Кажете ми начин за унищожаване на хлебарки, без да вдигам във въздуха блока и без да се налага комшиите да викат ГЗ.

 

Забележка - опитах абсолютно всяко едно средство на пазара.

 

Вземи си една хубава голяма водна жаба. Не забравяй да й сложиш леген с вода някъде в къщата!

 

До 8-10 дни ако остане насекомо ела ми се обади :devil

Link to comment
Share on other sites

Някой има ли идея, по какъв ред се гледат филмите Star Trek, спрямо сезоните на сериалите?

Link to comment
Share on other sites

Някой да може да каже някоя програма за слушане на mp3-ки, но различна от Winamp и WMP (просто не ме радва, ама в краен случай и то е вариант). Условието е да се справя добре с над 5000 песни в плейлиста, щото уинампа много лагва кат го наблъскам :bgrin: и да има лесно търсене на песен в плейлиста като при уинамп :)

Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

Някой да може да каже някоя програма за слушане на mp3-ки, но различна от Winamp и WMP (просто не ме радва, ама в краен случай и то е вариант). Условието е да се справя добре с над 5000 песни в плейлиста, щото уинампа много лагва кат го наблъскам :bgrin: и да има лесно търсене на песен в плейлиста като при уинамп :)

Amarok

Link to comment
Share on other sites

Някой има ли идея, по какъв ред се гледат филмите Star Trek, спрямо сезоните на сериалите?

 

Незнам колко е точно, но изглежда човека знае какво пише :п

http://forum.gateworld.net/showpost.php?p=...amp;postcount=2

Ако не си гледал Стар Трек и филмите до сега - как само ти завиждааам... :)

Edited by liquid
Link to comment
Share on other sites

Къде могат да ми сканират цяла фланелка или поне на части, но качествено?

 

 

 

 

 

 

 

Незнам колко е точно, но изглежда човека знае какво пише :п

http://forum.gateworld.net/showpost.php?p=...amp;postcount=2

Ако не си гледал Стар Трек и филмите до сега - как само ти завиждааам... :)

Само на времето, по телевизията.
Link to comment
Share on other sites

Къде могат да ми сканират цяла фланелка или поне на части, но качествено?

 

ако я снимаш няма ли да стане?

 

 

 

 

 

дават ли още глобул телефон на преференциална цена при подновяване на договор?

 

...ако да, какъв телефон/и дават да си купиш?

Link to comment
Share on other sites

ако я снимаш няма ли да стане?
Ако ставаше, нямаше да питам за скенер ;)

Щампата ще се прерисува и променя, за да се направи друга щампа. За да не тормозя художника да прерисува всичко на ръка, ще му дам щампата на цифров носител, а той ще си изтрие и промени каквото трябва.

Edited by Aquila
Link to comment
Share on other sites

Харесах си един парфюм, обаче реших този път да не си го купувам от България и разгледах в интернет. И попаднах на тази оферта armani travel with style set три неща са в едно и е направено удобно, а пък и правят някаквa отстъпка, реших да го пробвам, обаче се зачудих какви са тези нещата и не съм сигурен. Английският ми не е добър и затова не разбирам. Значи най- вдясно е самият парфюм, това посредата ми изглежда да е афтършейв някакъв, а това в дясно, нямам особена идея какво е? Предполагам някакъв балсам, има ли идеи ?

Edited by sasshko
Link to comment
Share on other sites

И трите са парфюми Code Gio и Attitide

 

 

Как така и трите са парфюми? Има ли смисъл да си купувам три различни парфюма :D Аз си мислех, че едното е балсам другото е крем някакъв за лице за след бръснете или нещо такова. Attitide ясно, че е парфюм, аз него искам да си купя.

Link to comment
Share on other sites

От седмица имам един странен проблем. От единия Windows не мога да търся с Google.com, Google.bg и всякакви други производни на сайта. Нямам включен файеруол в OS, другият го изключих също, но все тая...и това се случва само на едното XP - на други операционни (на същия компютър) и компютри в същата мрежа всичко си е ОК. Какво може да му е прищракало на това XP, че само гугъла не му харесва. :confused

Доуточнявам - гугъл.ком/бг и др. се отварят, но когато искам да потърся нещо чрез тях...няма никой...долу в лентата на състоянието седи само "Чакане на www.Google.com..."

Link to comment
Share on other sites

дават ли още глобул телефон на преференциална цена при подновяване на договор?

 

...ако да, какъв телефон/и дават да си купиш?

 

Да, дават, но боклучави !

Link to comment
Share on other sites

дават ли още глобул телефон на преференциална цена при подновяване на договор?

 

...ако да, какъв телефон/и дават да си купиш?

 

Преди, до колкото знам, даваха всички телефони от ценовата листа. На цената с договор, но без договор.

Link to comment
Share on other sites

Как така и трите са парфюми? Има ли смисъл да си купувам три различни парфюма :D Аз си мислех, че едното е балсам другото е крем някакъв за лице за след бръснете или нещо такова. Attitide ясно, че е парфюм, аз него искам да си купя.

 

Ами така, и 3те са парфюми. Слушай какво ти пее радиото! Като не вярваш разходи се до Леро на главната и виж че има парфюми изглеждащи по точно същия начин. То и на описанието го пише че са 3 спрея от по 30 мл.

 

Между другото точно на армани как пък 1 траен не намерих - хубаво миришат но за по 5 минути. Моя нос ли бързо привиква не знам но специално Code като ми беше подарила жена ми и го изпръсках за 15 дена защото хем се заливах с него хем само по 5-10 минути го усещах. Още няколко съм имал на армани хем 2 ми ги донесоха от чужбина с гаранции че са оригинални ама нъцки - пак по 15тина минути мирише и после се усеща нещо само след настоятелно търсене дали и къде се усеща бегло нещо.

 

Отделно това не знам откъде ще го поръчаш точно и как ще ти го доставят до БГ, поне от техния сайт де

Link to comment
Share on other sites

Пробва ли с алтернативен браузър?

Пробвах (с IE) - същата работа... :ph34r:

 

И най-интересното нещо е, че ме пуска да търся в гугълските блогове, групи, директории, документи...а едно най-стандартно търсене на дума в в мрежата, както и в изображенията & снимките не ще... :confused ...мистериозна работа...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...