Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Начи искам да питам колко струва тенис корта на гребната да играеш и включва ли тенис ракети и топки

тенис корта на гребната е доста общо понятие. аз например знам 4 различни кортове на гребната, с различни цени и т.н.

ако питаш за "СТАД" - миналия сезон беше по 12лв на час, естествено нищо не се включва, а и не съм сигурен, че имат ракети и топки...не съм се интересувал, щото си нося. тая година - не знам, не съм ходил там и няма и да ходя. прехвалени са им кортовете и по нищо не се различават от другите.

Link to comment
Share on other sites

тенис корта на гребната е доста общо понятие. аз например знам 4 различни кортове на гребната, с различни цени и т.н.

ако питаш за "СТАД" - миналия сезон беше по 12лв на час, естествено нищо не се включва, а и не съм сигурен, че имат ракети и топки...не съм се интересувал, щото си нося. тая година - не знам, не съм ходил там и няма и да ходя. прехвалени са им кортовете и по нищо не се различават от другите.

Ами препоръчай ми някаде другаде де ама да има ракети и топки защото нямам

Link to comment
Share on other sites

Ами препоръчай ми някаде другаде де ама да има ракети и топки защото нямам

на тепето с влакчето - младежкия хълм. 1 час до 16ч през седмицата е 6лв., след 16ч и събота и неделя е по 8лв. дават и топки и ракети. на бетона 1ч. е по-евтин, не знам колко, щот не съм играл там отдавна.

Edited by frodo
Link to comment
Share on other sites

на тепето с влакчето. 1 час до 16ч през седмицата е 6лв., след 16ч и събота и неделя е по 8лв. дават и топки и ракети. на бетона 1ч. е по-евтин, не знам колко, щот не съм играл там отдавна.

На тепето с влакчето имаш предвид младежкия нали

Link to comment
Share on other sites

Мога ли някъде да си видя онлайн пощенския код?

 

Може :smile:

{ретроспекция}

В кой пловдивски пощенски код попада ул. Акад. Петър Динеков?
4004 . То в bgmapsa ти го изписва в една жълта лента след като натиснеш да ти го намери ;)
Link to comment
Share on other sites

Мога ли някъде да си видя онлайн пощенския код?

в http://www.bgmaps.com/ ако си напишеш името на улицата и излиза освен местонахождението и пощенския код

Link to comment
Share on other sites

Здравйте!

Интересува ме дали някой знае от къде може да се закупи определен макет на кола? На мен специално ми трябва на 'смарт'. Знам,че в официалните сервизи продават макетчета на новите модели, но за смарт нямат,защото не го поддържат. Не вярвам да няма такъв макет в България. Ще съм ви безкрайно благодарна,ако ме упътите :wub:

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми обясни що за животно е Шумановият резонанс ?

 

Ако четеш на руски език Тук ! има доста информация по въпроса.

Link to comment
Share on other sites

Здравйте!

Интересува ме дали някой знае от къде може да се закупи определен макет на кола? На мен специално ми трябва на 'смарт'. Знам,че в официалните сервизи продават макетчета на новите модели, но за смарт нямат,защото не го поддържат. Не вярвам да няма такъв макет в България. Ще съм ви безкрайно благодарна,ако ме упътите :wub:

В супермаркет Сани в Grand съм виждал да продават колички на различни марки и модели.

Link to comment
Share on other sites

Някой виждал ли е къде се продава десния профил? В сайта на фирмата има размери и цени, но нямат офис В Пловдив или поне наблизо, така че ме интересува само къде се продават.

 

c6f203ce8bc7a65459b65feb84a32375.jpg

Edited by Aquila
Link to comment
Share on other sites

Някой виждал ли е къде се продава десния профил? В сайта на фирмата има размери и цени, но нямат офис В Пловдив или поне наблизо, така че ме интересува само къде се продават.

 

c6f203ce8bc7a65459b65feb84a32375.jpg

във всички железарски/строителни магазини, като например маркита

Link to comment
Share on other sites

Здравейте! На билета за концерта на Таря Туронен отзад пише, че не може да се внасят камери, фотоапарати и други записващи устройства! Наистина ли се следи кой какво внася толкова строго и може ли да се внесе фотоапарат, с който да снимаш и дали няма да ти го вземат или да ти правят проблеми? Благодаря!

Link to comment
Share on other sites

във всички железарски/строителни магазини, като например маркита
Намирал съм само левия с различни перфорации, но десния не съм го виждал.
Link to comment
Share on other sites

Намирал съм само левия с различни перфорации, но десния не съм го виждал.

лявото е алуминиев ъгъл дясното е пвц ъгъл... мислех че имаш предвид материала... но ако имаш предвид напречните нарези, доста търсене ще трябва

Link to comment
Share on other sites

Какви са контактите в Египет, като нашите ли са? Или са друг стандарт.

Същите са...поне доколкото си спомням.Баси бях там една седмица на почивка и не помня :D

 

Aquila -във всички магазини за обзавеждане за баня има такива профили,но точно пък този незнам??!!Най-добре провери в големите магазини-Praktiker,Baumax ;)

Edited by xXx
Link to comment
Share on other sites

лявото е алуминиев ъгъл дясното е пвц ъгъл... мислех че имаш предвид материала... но ако имаш предвид напречните нарези, доста търсене ще трябва
Напречните не ме вълнуват. Трябва ми ъглов профил със ситна перфорация поне на едната страна.
Link to comment
Share on other sites

Някой виждал ли е къде се продава десния профил? В сайта на фирмата има размери и цени, но нямат офис В Пловдив или поне наблизо, така че ме интересува само къде се продават.

 

c6f203ce8bc7a65459b65feb84a32375.jpg

Бауцентър, Практикер, Щром...навсякъде, това е ПВЦ ъгъл, използва се когато ръбът не е прав, а следтва някаква извивка и точно тази извивка се поема от тези нарези.Цената му едва ли е повече от 5 лв на брой(един брой е 2.50м мисля)

Link to comment
Share on other sites

Шофьорски въпрос:

 

При спускане кое е по-правилно - постоянно да натискаш спирачки леко, за да не ускорява колата, или да натискаш по-здраво на завоите?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...