Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

@Grimjaur За Пловдив знам... Или поне така си мисля. :) В уличката зад Санкт Петербург има 1 магазин за такива работи...

 

И това ми върши работа :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Някой може ли да ми каже къде се продава ТАКОВА въже?

 

 

Обикновено конопено въже, бре Видене! Виж в Капана, имаше една железария, там мисля че продават. Или в някоя сарачница също може да попиташ. Ако ли не - иди на Руския и се завърти около мангалите, дето продават конски такъми. Също мисля, че може да има и в магазините за полиетиленова продукция - там също съм срещал.

Link to comment
Share on other sites

Какво ще рече "100% сок от портокал на база концентрат"?
Ами значи, че някъде си по света (глобализация, какво да правиш) се правят сгъстени сокове и пюрета от портокали. Нашите ги купуват, разреждат с вода, добавят захар (или подсладители), киселина, аромати и консерванти и - хоп! - ето ти "натурален сок" в кутия. Edited by alchemy
Link to comment
Share on other sites

Какво означава бумер??Думата е руска?!Опитах се да проверя из разни онлайн интернет речници,но всички ми казват че нямало такава дума :wacko:

 

 

П.П.Мерси вегор-е :) ... то затфа в песента се пее Чьиорнъй бумер (някои руски букви не мога да ги пиша...съжелявам за грешките в "черен" :bgrin: )

Edited by xXx
Link to comment
Share on other sites

интересува ме по колко взимат на абканта,за да направят определен профил на лист ламарина?на линеен метър ли се плаща или на сгъвка?също така каква е цената на лист ламарина 0,5 мм за квадратен метър?

Link to comment
Share on other sites

То дървото обработвано, ама не се знае

 

Преди години имах една дървена шнола. Бях се къпала с нея и от водата се беше надула. Тогава косата ми беше до кръста. Бая се изпотих, докато я сваля от главата си...

 

 

Някой знае ли къде мога да гледам Годишните награди ФАРА. Снощи ги даваха по Btv, но ги пропуснах...

Няма ги в сайта на телевизията, в Neterra.TV не излъчват неща на Btv...

Edited by juji
Link to comment
Share on other sites

Кой знае откъде може да се купи дигитален камуфлаж? Нарича се още пикселен или "цифра" и изглежда така ==> Green-digital-camo.jpg

 

Значи има и българско производство със същата шарка фирмата е МАК(кирилица)производството е супер качествено,предпазило е ловец от инфекцията на мечата захапка,потърси в нета,на панаира ми казаха,че може да се праща плат и по куриер

Link to comment
Share on other sites

Bjelo dugme в България? Партенка ли е това, че нещо твърде малко информация намирам?!

 

И... Преди време засякох част от поредица... Някакъв тип обикаляше по света, срещаше се с някакви шамани, ядеше всякакви лудости, от гъбки до мандрагора... Имате ли идея за име?! :ghost

Link to comment
Share on other sites

Bjelo dugme в България? Партенка ли е това, че нещо твърде малко информация намирам?!

 

И... Преди време засякох част от поредица... Някакъв тип обикаляше по света, срещаше се с някакви шамани, ядеше всякакви лудости, от гъбки до мандрагора... Имате ли идея за име?! :ghost

Да не си гледала Extreme Survival :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Интересно ми е как ли ще се почувстват хората, които са платили предварително апартаменти в този полузавършен блок в Кичука, след като разберат, че на 10 метра от блока им (червения кръг) са решили да построят клиника с морга отдолу?

Аз не бих живял на такова място :rolleyes:

stroejail2.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

Какво лошо има в това? Иначе къде ще е тази морга и блока де?

Ами няма нищо лошо разбира се, само дето че хвърчат линейки и ще може да виждаш как прибират трупове от терасат ти, също така ако имаш деца за тях няма да има детска площадка а трябва да си играят около няква шибана болница :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Интересно ми е как ли ще се почувстват хората, които са платили предварително апартаменти в този полузавършен блок в Кичука, след като разберат, че на 10 метра от блока им (червения кръг) са решили да построят клиника с морга отдолу?

Аз не бих живял на такова място :rolleyes:

stroejail2.th.jpg

 

 

1. Труповете не ги влачат за ръцете и краката.

2. Всички много добре знаем как "хвърчат" линейките в България.

3. Ако има болница, ще има и градина/място за отдих на болните/пейчици/лайна от тоя род.

4. Що пък да не живея - не виждам никакъв проблем в моргата, всички рано или късно ще умрем.

5.Свикнете да гледате на труповете не като на хора, като на предмети, каквито са си.Като колите прасето/зайчето/пилето/телето/котето и го разфасовате, не ви се гади, ами след това даже ви е вкусно, нали?

Link to comment
Share on other sites

4. Що пък да не живея - не виждам никакъв проблем в моргата, всички рано или късно ще умрем.

Всъщност прав си, вероятно на теб там ще ти е по добре отколкото да си на квартира.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...