Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Ами така, и 3те са парфюми. Слушай какво ти пее радиото! ...............
Ами незнам откъде си ги вземал, ама аз съм имал Code и си траеше по около 24 часа, а пък доскоро имах Attitude е един от най-яките и трайни парфюми - докато не се изперат дрехите миришат...
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Отделно това не знам откъде ще го поръчаш точно и как ще ти го доставят до БГ, поне от техния сайт де

Приятелка внася на " Victoria Secret " и чрез нея. Доста често получава колети с продукти и оставя само да си харесам аромат. За сега съм се спрял на този Atittude, но като ги има в комплект от сайта на Армани мога да се възползвам. И като не е траен не знам вече. Разправям на приятели не са хубави от Лерото, теми викат вземи си по- хубаво един Стрейт :D Поне ще знам, че е оригинален

 

 

 

 

NEO_DDT, от къде си ги взимал тези парфюми толкова трайни :)

Edited by sasshko
Link to comment
Share on other sites

Или от някой pretty shop или повечето от един човек... Даже извесно време продавах ама е занимавка...

Направо ме объркахте с djadomraz той казва, че е много нетраен, ти обратното. Да не се опитваш да ми продадеш нещо, защото не искам. Казвай сериозно траен ли е :D

Link to comment
Share on other sites

Направо ме объркахте с djadomraz той казва, че е много нетраен, ти обратното. Да не се опитваш да ми продадеш нещо, защото не искам. Казвай сериозно траен ли е :D
Нищо нямам намерение да ти продавам, щото първо че ти казах че не ми се занимава, второ че съм в София... Ако си ги поръчаш от там ще са оригинални и сам ще се убедиш...
Link to comment
Share on other sites

Нищо нямам намерение да ти продавам, щото първо че ти казах че не ми се занимава, второ че съм в София... Ако си ги поръчаш от там ще са оригинални и сам ще се убедиш...

Пошегувах се. Иначе явно djadomraz е попаднал на ментета

Link to comment
Share on other sites

IMG_0555-web.jpg

 

 

Къде да намеря такива или подобни обеци?

 

Но да са черни имам предвид , даже по-добре изчистени,без картинки

Edited by CTAH4O
Link to comment
Share on other sites

няколко страници назад беше обсъден подобен въпрос,поразрови се малко и ще намериш

Link to comment
Share on other sites

Къде в Пловдив или София има магазин, в който изкупуват ръчно изработени бижута, картички и ей такива неща?

Link to comment
Share on other sites

няколко страници назад беше обсъден подобен въпрос,поразрови се малко и ще намериш

 

Ся ако тоя въпрос беше зададен в тема, нямаше да се задава 10 пъти, а темата още щеше да е отгоре и лесна за намиране с търсачката.

 

Tова относно мнението ми преди няколко страници за прекаляването с темата за Нестандартни въпроси.

Link to comment
Share on other sites

Къде в Пловдив или София има магазин, в който изкупуват ръчно изработени бижута, картички и ей такива неща?

 

 

Да ти кажа честно - не знам. Но имам приятел, който се занимава с това, ще го питам и ще ти пратя някакъв отговор.

Link to comment
Share on other sites

Между офиса на глобул и дриймс-а на главаната има бижутериен магазин, на който съм виждал, че пише, че изкупуват. Провери там.

Link to comment
Share on other sites

Да знаете случайно някакъв изгоден тарифен план безплатни минути на Мтел :confused

Ми те са 3, Сашо. M-tel Relax - в тях имаш 200, 400, 1000 безплатни минути, съответно за 5, 10, 15лв месечна такса. Аз съм на 200 и мога да говоря с 3 номера от мрежата на м-тел безплатно 200мин, майка ми е на 1000 и може да говори с 15 номера.

Link to comment
Share on other sites

Разбира се, че към м-тел. Не знам дали някой от 3те оператора предлага безплатни минути към дургите, но и да предлага ще е с няква убийствена месечна такса :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Разбира се, че към м-тел. Не знам дали някой от 3те оператора предлага безплатни минути към дургите, но и да предлага ще е с няква убийствена месечна такса :wacko:
Един приятел е на вивател и има 200 безплатни към трите оператора ама е с 50 лв месечна такса... Edited by NEO_DDT
Link to comment
Share on other sites

Разбира се, че към м-тел. Не знам дали някой от 3те оператора предлага безплатни минути към дургите, но и да предлага ще е с няква убийствена месечна такса :wacko:

и глобул имат оферта с безплатни към всички, но месечната идва висока, а минутките са малко/май бяха 50 :bgrin: /

най-добре излиза да имаш 2 карти, ако говориш с всякакви оператори, това е моето мнение. :)

 

 

въпрос: произвежда ли се още sega mega drive 2?

въпрос: даскалката по математика беше давала едно време уравнение ли беше кво беше дето като го решиш и се получава 2=3. имаше естествено някаква врътка в един момент, че се правеше нещо не дотам правилно :D та въпросът ми е някой има ли го това уравнение? :D

Link to comment
Share on other sites

и глобул имат оферта с безплатни към всички, но месечната идва висока, а минутките са малко/май бяха 50 :bgrin: /

 

Таксата е 16 лв. и покрива точно 50-то безплатни минути. Явно като бонус идват 150 мин към 3 номера на Глобул.

 

В момента ползвам два различни тарифни плана на Глобул уж, за да си намаля сметките, ама не става то така :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...