Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Как мога да "сваля" даден сайт? Да го разглеждам в браузър без да имам интернет връзка.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Трябва ли да активирам GPRS на дадена карта за да мога да ползвам дадената услуга.Питам за Глобул ,защото имам GPRS настройките изпратени от оператора и все пак телефона ми неиска да се свързва?

Link to comment
Share on other sites

Трябва ли да активирам GPRS на дадена карта за да мога да ползвам дадената услуга.Питам за Глобул ,защото имам GPRS настройките изпратени от оператора и все пак телефона ми неиска да се свързва?

По принцип всички оператори с които съм си имал работа искат да се активира GPRS-а. След като е активиран трябва да си "рестартираш" телефона.

Link to comment
Share on other sites

По принцип всички оператори с които съм си имал работа искат да се активира GPRS-а. След като е активиран трябва да си "рестартираш" телефона.

 

Точно рестарт на телефона искало :D Ресетнах и се оправи :lol: :lol: :lol: Мерси много :)

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Ха, имало и други любители на пъзели, а на мен ми разправят че само децата си играели с тях :angry: Иначе да намериш хубав е трудна работа. И аз наскоро търсих големи пъзели но се оказа че в селския ни град е абсурдно да се намери такова нещо, за разлика от София където има специален щанд в ЦУМ както и две-три места, където освен да избираш от богатата наличност можеш и да поръчаш по каталог. Все пак чрез форума на дата.бг си взех от един пич от Плевен един нов модел Равенсбургер 5000 части и сега се мъча с него, до месец ако не направя половината ще взема да го продам. :ghost

EDIT: пуснах го за продажба, ако има някой заинтересуван да казва :P

Камене, аз ги гледах из чужди сайтове, неса кой знае колко скъпи. Имаше един 28К парчета, само за около 500 лева :) но все пак, 4.90 дълаг и близо 2 широк. бих го земал само ако имах место къде да го редя :).

До колкото до това дали е детско или не, общоприетото е над 100 парчета са за големи. Все пак ако е имаш страста и желанието, никой неможе да те спре ;)

Edited by vinyl_master
Link to comment
Share on other sites

Има ли проблем да се дарява кръв, няколко дена след като човек е пушил трева, и ако да, то колко време трябва да не е пушил?

Link to comment
Share on other sites

Абе само аз ли имам проблеми със zamunda.net?

Май да. Спокс вчера вечерта пък аз около пловин час неможе да я отворя, един път ми потрябва през деня и не можах :lol: да я ползвам

Link to comment
Share on other sites

Здравеите на всички.

Искам да попитам жъзможно ли е да възникне някакъв проблем за мен, след като бившият ми работодател не иска да ми върне трудовата книжка?

И ако си закупя нова има ли начин да си прехвърял данните в нея?

 

Блогодаря ви предварително.

Link to comment
Share on other sites

къде има зоомагазини в които се продават или доставят кучета , днеска вече взех окончателно решение да си взема куче и за в нас и съм решил да е шар пей

Link to comment
Share on other sites

Здравеите на всички.

Искам да попитам жъзможно ли е да възникне някакъв проблем за мен, след като бившият ми работодател не иска да ми върне трудовата книжка?

И ако си закупя нова има ли начин да си прехвърял данните в нея?

Блогодаря ви предварително.

Никой няма право да ти задържа трудовата книжка. Ако работодателят отказва да ти я даде, подай сигнал в Инспекция по труда. Едно време се помещаваше в бившия Партиен дом, май и сега е там.
Link to comment
Share on other sites

Здравеите на всички.

Искам да попитам жъзможно ли е да възникне някакъв проблем за мен, след като бившият ми работодател не иска да ми върне трудовата книжка?

И ако си закупя нова има ли начин да си прехвърял данните в нея?

 

Блогодаря ви предварително.

как ша си купуваш нова бе, тва да не ти е някое сд дадено назаем :D

има достатъчно членове в тк за трудовата книжка и трудовите спорове-безплатни са...

Link to comment
Share on other sites

Никой няма право да ти задържа трудовата книжка. Ако работодателят отказва да ти я даде, подай сигнал в Инспекция по труда. Едно време се помещаваше в бившия Партиен дом, май и сега е там.

 

 

как ша си купуваш нова бе, тва да не ти е някое сд дадено назаем :D

има достатъчно членове в тк за трудовата книжка и трудовите спорове-безплатни са...

 

 

Блогодаря много и на двама ви колеги. Със сигурност съм ви задължен.

И дано успея да си е взема. Ще се опитам да направя всичко възможно.

Link to comment
Share on other sites

Никой няма право да ти задържа трудовата книжка. Ако работодателят отказва да ти я даде, подай сигнал в Инспекция по труда. Едно време се помещаваше в бившия Партиен дом, май и сега е там.

 

Не забравяй преди да подадеш сигнал, да изпратиш нотариална покана до работодателя си с която да го приканиш да ти я даде... след изтичане на срока от поканата вече нищо не може да го спаси, ако не ти я е дал. Иначе без покана може да те размотаааваааааа...

Link to comment
Share on other sites

Някой тракиец случайно да знае дали в Кауфланд или в Сани продават тютюн и въглени за наргиле? Или някъде другаде в тракия... :? Щото ми трябват за тая вечер а в Тракия не знам къде да търся... :(

Link to comment
Share on other sites

За да станеш психиатър, какво трябва да се завърши? Психология?

Първо учиш 6 години медицина,след туй 4 год специализираш психиатрия,като междувременно караш там и някви курсове приложна психология!! :P

Link to comment
Share on other sites

Някой тракиец случайно да знае дали в Кауфланд или в Сани продават тютюн и въглени за наргиле? Или някъде другаде в тракия... :? Щото ми трябват за тая вечер а в Тракия не знам къде да търся... :(

 

 

Колега казвам се Димитър. Ако искаш може да ми се обадиш на тел. 0893275509

Ще ти дам тютюн за няколко пъти и то много добър. Имам известно количество, сестрами ми го изпраща от Сирия. Иначе на стопчето преди хлебозавода съм виждал доста пъти.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...