Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Та, да гадаем ли каква ти е пощата - за някой мейл клиент ли става въпрос или web базирана и къде точно, или сама ще ни кажеш? ;)

Не се изразих правилно. Става дума за PM-ите от форума. Прекалено много са, а не искам да ги трия. Ако това има значение - e-mail адресът, с който съм във форума, е в abv.bg.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

с какви рейсове се ходи до Руския пазар и откъде се хващаха?

 

11 и 113 мисля че са най-удобни. 11 се хваща от главната да кажем (не знам къде живееш и от къде би ти било най-удобно), а 113 от колелото на централна гара там му е 1 спирка (или последна :lol: )

Link to comment
Share on other sites

По спомен F.E.A.R. имаше такова чудо. Ама е малко остаряла и едвали ще направиш добро сравнение ако картите са по-мощни. Има едно сайтче - tomshardware.com - не съм влизал одавна, но там също може да се прави директно сравнение м/у 2 видео карти в различни тестове, на различни игри, с различна степен да детайлност.

 

edit: ето точния линк, гледам има доста модели карти... http://www23.tomshardware.com/graphics_2007.html

 

картите са 1650ПроДДР3 и 7300ГТ ДДР3... линка за чичко Том го има, но там има 7300ГТ само с ДДР2... пък и ми е интересно да ги сборя на практика, по-забавно е отколкото да чета разни ревюта из нета... :bgrin: иначе мерси за Fear, идеална е като за тези карти--- :punk

Link to comment
Share on other sites

Не се изразих правилно. Става дума за PM-ите от форума. Прекалено много са, а не искам да ги трия. Ако това има значение - e-mail адресът, с който съм във форума, е в abv.bg.

 

 

Форума кодира съобщенията като base64... Защо така - не знам. Затова получаваш купчина неразгадаеми символи, вместо ЛС-тата си... Това което ти трябва е декодер за base64. Прикачам един тук.

 

Как се работи с него ще се сетиш сама - много е лесно - копи/пейст... Важното е да обърнеш внимание като какъв файлов тип трябва да се зцапише декодирания файл - това зависи от това как си поискала форума да архивира съобщенията: като html или като екселски файл за импорт... в първия случай дай има на файла и разширение .html, във втория мисля трябва да е .xls (или .тхт?) - пробвай...

 

копирай в декодера само частта между

 

------=_NextPart_000_0022_01C1BD6C.D0C0F9F0

Content-Type: text/html;

name ="pm_archive.html"

Content-Transfer-Encoding: base64

Content-Disposition: attachment;

filename="pm_archive.html"

 

и

 

------=_NextPart_000_0022_01C1BD6C.D0C0F9F0--

 

но БЕЗ тези две части!!

 

Успех... Ако имаш проблеми с декодера - пиши...

Link to comment
Share on other sites

Преди няколко месеца някъде четох че от началото на 2008-ма ще започнат да издават нови международни паспорти на които ще пише EU вместо България. За момента все още не се предлагат. Някой да има идея от кога може да ги очакваме. Напълних си паспорта и трябва да го сменям с нов. Интересува ме дали ще е скоро и да изчакам или направо да пускам искане за нов.

Link to comment
Share on other sites

Къде в Пловдив продават копринени ризи давайте всички възможни места

 

 

От страни на Тримонциум има магазин за мъжка мода MOROA там със сигурност ще си намериш каквото търсиш. Стига да имаш достатачно парички за това място. :D

А иначе във всеки един магазин или бутик за мъжка мода ризи колкото искаш.

Link to comment
Share on other sites

Къде в Пловдив продават копринени ризи давайте всички възможни места

В халите мисля , че съм виждал , за копринени не съм 100% сигурен , но ризи - бол :)

Link to comment
Share on other sites

В халите мисля , че съм виждал , за копринени не съм 100% сигурен , но ризи - бол :)

ба аз ризи имам БОЛ :Д тряят ми копринени да си накупя

Link to comment
Share on other sites

имам една кола за вторични суровини,някой занимавал ли се е Белканто или Алброн,за да ми каже как става работата?в смисъл ти ли им караш колата или те идват да ти е вдигнат?второто по ме устройва,понеже не е в движение.колко горе-долу пари дават за такава кола?

Edited by edeam
Link to comment
Share on other sites

Къде в Пловдив може да се купи нова батерия за Motorola C115

 

Е хаиде де колега. Мися,че знаеш много добре, че такива батерики се продават дори по пазарите там кадето имат панели и други аксесари за GSM.

А да не говорим за всичкиостанали магазини в този град.

Link to comment
Share on other sites

Здравейте. Някой да е меркал или да знае место в Пловдив на което мога да си закупя пъзел с над 2000 парчета?

 

Бонжур. Също и в книжарницата, която се намира на джумаята има един 5000 или 9000 части. В търговския център Комсед (сега е магазин FOX), имаше пъзел равенсбургер с 9000 части за 130 лева.

 

Къде в Пловдив продават копринени ризи давайте всички възможни места

 

Rollman. Ако разбира се ти се дават 120 лева за риза :)

Link to comment
Share on other sites

къде по-точно е на злобил заведението ?

 

тръгваш от пловдив към асеновград (по асеновградско ) , караш и по някое време ще видиш отбивката за с.Крумово (преди КЦМ-то) , та отбиваш се в тая отбивка и караш само направо докато не влзеш в селото , след като влезеш в селото прак продължаваш само направо и ще стигнеш до 1 огромен бял двуетажен магазин на НАРКООП , пада се от дясната страна и табелата му няма как да не я видиш , аз съм на вторият етаж над магазина

Link to comment
Share on other sites

С какъв автобус мога да стигна до "Академик". Знам, че 4 спира точно там, но трябва да я хвана от Тракия.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...