Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Къде може да се направи медицинско за работа в случаи че лицето няма личен лекар ,знам че личния лекар заверяваше накрая или имаше нещо такова.... ?

Еми най-лесно е при някой лекар от същата поликлиника, моята лична лекарка като я няма ми ги заверява тази с която се сменят в същия кабинет.

Link to comment
Share on other sites

Къде може да се направи медицинско за работа в случаи че лицето няма личен лекар ,знам че личния лекар заверяваше накрая или имаше нещо такова.... ?

 

 

Във всяка една поликлиника. Питаш на регистратурата и те те упътват. Накрая пак при тях но с 25лв.

Това е таксата за медицинско ако нямате GP. личен лекар.

Аз така си извадих преди около месец в поликлиниката в тракия.

Link to comment
Share on other sites

имам следния проблем с uTorrent 1.6.1.при рестартирането му всички торенти,които бях свалил и ъплоудвах изчезнаха от списъка.сега седят само в папките на харда.мога ли отново да ги добавя в ъплоуд списъка и да продължа да ги сийдвам?но без да трябва да ги правя нови торенти?

Link to comment
Share on other sites

Да може, правиш ги да се свалят в същата директория като преди, и то си ре-чеква това квото е свалило и продължава от там до където е стигнало.

Link to comment
Share on other sites

Да може, правиш ги да се свалят в същата директория като преди, и то си ре-чеква това квото е свалило и продължава от там до където е стигнало.

 

те са свалени,искам да почнат да се качват отново.ноединствената възможност беше да ги направя като нови торенти,не да ги възобновя.някакви идеи?

Link to comment
Share on other sites

те са свалени,искам да почнат да се качват отново.ноединствената възможност беше да ги направя като нови торенти,не да ги възобновя.някакви идеи?

Просто сваляш наново торент файла и го стартираш, оттам всичко си е по план :lol:

Link to comment
Share on other sites

Просто сваляш наново торент файла и го стартираш, оттам всичко си е по план :lol:

 

благодаря много,всичко вече е ок

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли нотариус на пл. Съединение , който да работи до по-късно до към 19:00-19:30 часа ако да може ли упътване ( най-добре в бгмапс) ?

Link to comment
Share on other sites

Здравейте. Някой да е меркал или да знае место в Пловдив на което мога да си закупя пъзел с над 2000 парчета?

 

И аз! И аз! Тия в Метро са 1500 макс... Искам по-голям :punk

Link to comment
Share on other sites

Има в Кауфланд, с по от 2000 парчета, аз търся нещо 3 или 5 хилки :) а и неможах да си харесам от тия с по 2000.

Все пак някой ако знае нейде другаде се провери, ако не ще зема нещо от кауфа, голема зарибефка :)

Edited by vinyl_master
Link to comment
Share on other sites

Продават ли се флакони с хелий нягде и хау мач пари струва да ползваш?И къде де
В магазин "101 балона" надуват балони с хелий от бутилка, но не изключвам възможността да продават флакони.
Link to comment
Share on other sites

Има в Кауфланд, с по от 2000 парчета, аз търся нещо 3 или 5 хилки :) а и неможах да си харесам от тия с по 2000.

Все пак някой ако знае нейде другаде се провери, ако не ще зема нещо от кауфа, голема зарибефка :)

Ха, имало и други любители на пъзели, а на мен ми разправят че само децата си играели с тях :angry: Иначе да намериш хубав е трудна работа. И аз наскоро търсих големи пъзели но се оказа че в селския ни град е абсурдно да се намери такова нещо, за разлика от София където има специален щанд в ЦУМ както и две-три места, където освен да избираш от богатата наличност можеш и да поръчаш по каталог. Все пак чрез форума на дата.бг си взех от един пич от Плевен един нов модел Равенсбургер 5000 части и сега се мъча с него, до месец ако не направя половината ще взема да го продам. :ghost

 

 

EDIT: пуснах го за продажба, ако има някой заинтересуван да казва :P

Edited by kamen
Link to comment
Share on other sites

Ресет в колко часа отварят... 10.. ? не можах да намеря работно време в сайта им...

Edited by Yorikkk
Link to comment
Share on other sites

Ресет в колко часа отварят... 10.. ? не можах да намеря работно време в сайта им...

Ако сложиш пак магарето на аватара ще слезна да проверя какво пише на вратата им...живея близо.... :lol:

Иначе като че ли наистина отварят в 10, но тъй като по това време обикновено спя или още работя, не ми е правило впечатление....възможно е и по-рано...9.30 или дори 9...много ли ти трябва, да слезна ако е необходимо? :)

 

Едит: Май все пак от 9 отварят, а в събота работят от 10 до 14 часа...

 

...и още един едит рано сутринта....току що фиксирах табелката на вратата със зума на камерата....пише си 9.00. :D

 

 

Да използвам случая да попитам - къде са "Мост" в Пловдив? Нямат ли си някакъв офис или магазин, понеже на сайта им има само няколко пловдивски дистрибутори... ;)

Link to comment
Share on other sites

Ако сложиш пак магарето на аватара ще слезна да проверя какво пише на вратата им...живея близо.... :lol:

Иначе като че ли наистина отварят в 10, но тъй като по това време обикновено спя или още работя, не ми е правило впечатление....възможно е и по-рано...9.30 или дори 9...много ли ти трябва, да слезна ако е необходимо? :)

 

Едит: Май все пак от 9 отварят, а в събота работят от 10 до 14 часа...

 

...и още един едит рано сутринта....току що фиксирах табелката на вратата със зума на камерата....пише си 9.00. :D

Да използвам случая да попитам - къде са "Мост" в Пловдив? Нямат ли си някакъв офис или магазин, понеже на сайта им има само няколко пловдивски дистрибутори... ;)

 

На АВКСЕНТИЙ ВЕЛЕШКИ.

Там имат и склад и магазин. В самото начало е от сточна гара към синдикалният дом. От лявата страна втората сграда, тя е старо жълто блокче на 5 етажа.

Сори, че не зная номера да те ориентирам по точно. И се надявам да съм ти бил поне малко от полза.

Link to comment
Share on other sites

Да използвам случая да попитам - къде са "Мост" в Пловдив? Нямат ли си някакъв офис или магазин, понеже на сайта им има само няколко пловдивски дистрибутори... ;)

Тук

Айди някой да каже нотариус , който да бачка до по-късно до към 19 ме устройва .

Link to comment
Share on other sites

Мерси и на двамата! :)

 

А нотариус, работещ до късно трудно ще намериш...

Работил съм с 3-ма и никой от тях не оставаше след 17.30...18.00. ;)

Вероятно има все пак някой, за който колегите ще кажат....но тъй като часът (19) не е кой знае колко след нормалния край на работното им време, би могло да се договориш лично с някой да остане малко повече на съответния ден...кажи например, че ще идваш от път или каквато си е там причината...

Все пак имай предвид, че може да ти иска допълнително възнаграждение както тук например... :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Айди някой да каже нотариус , който да бачка до по-късно до към 19 ме устройва .

виж този дали ще ти свърши работа

ул. "Христо Г. Данов"15

тел. 032/668466

нотариус Веселин Петров

 

намира се ТУК

Link to comment
Share on other sites

Имам уникално малоумен въпрос. Каква може да е причината от клавиатурата да не работи нищо освен стрелките? Като се прави опит да се пише в Word, изписва "... the selection is locked".

Edit: отговорът е открит - използваме trial версия на Office пакета и периодът на ползване е изтекъл. :) По принцип повечето компютри имат Open Office.

Edited by kopche
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...