Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Гребната още ли е източена. Ако "да", то кога ще я напълнят?

Искам снимка!!! Искааам!!! :woot

Link to comment
Share on other sites

Гребната още ли е източена. Ако "да", то кога ще я напълнят?

 

Да, и смърди ужаааааааасТно!! А "кога ще я напълнят" не е правилният въпрос. Правилният е "кога ще я изчистят?".

Link to comment
Share on other sites

Аз доколкото знам до 2 месеца след закупуването трябва да го отчетеш пред данъчните. След това глоба.

 

Кви 2 месеца... Аз всъщност не съм купувач, а "надарен", но това не променя факта, че са минали 7 години хахахах. Хич не ми се мисли какви връзки ще хващам и дали изобщо ще мога....

Link to comment
Share on other sites

Кви 2 месеца... Аз всъщност не съм купувач, а "надарен", но това не променя факта, че са минали 7 години хахахах. Хич не ми се мисли какви връзки ще хващам и дали изобщо ще мога....

мани и аз съм в същото положение, само че е само една година :lol:

Link to comment
Share on other sites

Така искам да попитам може ли някаде в града да намеря качествен панел зa NOKIA 5210?

Понеже съм търсил поне на 20 места и несъм намирал никакъв, пък дори и некачествен.

Защото онзи ден си оставих телефона на ремонт и понеже е гаранционен що го влачат почти месец, а този ми тел. е в окаян външен вид.

 

Блогодаря ви предварително.

Link to comment
Share on other sites

трябват ми едно-две ксерокопия на дипломата за завършено средно образование... при инспекторката ли трябва да отида или... ? става въпрос за ПУ...

Link to comment
Share on other sites

трябват ми едно-две ксерокопия на дипломата за завършено средно образование... при инспекторката ли трябва да отида или... ? става въпрос за ПУ...

 

Купуваш си една молба от книжарницата, попълваш и отиваш при инспекторката на специалността ти. Дава ти дипломата и имаш една седмица да я върнеш/ и да просрочиш не е проблем ;) /

Link to comment
Share on other sites

има ли някой от форума,който работи или има познати,работещи в "Ратола" на Цариградско шосе?интересува ме каква е заплатата,колко може да си докарваш на месец и какви са условията за работа.всякакъв вид информация ще ми бъде полезна

Link to comment
Share on other sites

Някой има ли представа дали наистина ти дават награда от този сайт http://www.nagradata.com/ като събереш точките. Вярно, че те печелят от посещенията, обаче на мен малко ми понамирисва работата. А пък ми казаха, че на някой познат на мой познат му били изпратили PSP като събрал необходимите точки. Ако някой има инфо да сподели.

Link to comment
Share on other sites

А пък ми казаха, че на някой познат на мой познат му били изпратили PSP като събрал необходимите точки.

Това калекото на брата или лелята на племенника на тоя познат ти го е казал :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Някой има ли представа дали наистина ти дават награда от този сайт...

Специално пък този сайт е толкова съмнителен, че си личи от 100 километра...за зарибявка е възможно на единични хора да дадат нещо (и най-вече на познати)....ама на останалите ще им дадат, колкото Боби Цанков дава милионите в играта си. :lol:

 

П.П. И ако решиш все пак да се пробваш...много те моля да не слагаш линк към сайта дори и в подписа си, че аз ще съм първият, който веднага ще го изтрие... :ph34r: ...а и точно заради "наградите", вампирите" и останалите щуротии добавихме 15-та точка от правилата...вярно в buy/sell раздела, но важи и за подписите. ;)

Link to comment
Share on other sites

Специално пък този сайт е толкова съмнителен, че си личи от 100 километра...за зарибявка е възможно на единични хора да дадат нещо (и най-вече на познати)....ама на останалите ще им дадат, колкото Боби Цанков дава милионите в играта си. :lol:

 

П.П. И ако решиш все пак да се пробваш...много те моля да не слагаш линк към сайта дори и в подписа си, че аз ще съм първият, който веднага ще го изтрие... :ph34r: ...а и точно заради "наградите", вампирите" и останалите щуротии добавихме 15-та точка от правилата...вярно в buy/sell раздела, но важи и за подписите. ;)

 

Нямам намерение да се занимавам с това. Просто се чудех. Мерси все пак :)

Link to comment
Share on other sites

Как се маха гадното червено подчертаване в microsoft word ? Една гадна червена вълнообразна линия под всяка дума , буква , число , знак . Явно не натискам правилните копчета .

Link to comment
Share on other sites

Как се маха гадното червено подчертаване в microsoft word ? Една гадна червена вълнообразна линия под всяка дума , буква , число , знак . Явно не натискам правилните копчета .

Дясно копче--> Spelling-->Options. Излиза прозорец с опциики, отмяташ hide spelling errors in this document. check spelling as you type

A koгато ти ги подчертава със зелено пак дясно копче grammar-->ignore rule (или нещо подобно беше)

Link to comment
Share on other sites

От Райхим в Капана, тел. 62 60 26. В каталога, който имам половин килограм струва 72 лв. с ДДС.
Малиииииииии надявах се да е малко по-евтин. Благодаря все пак, така или иначе трябва да взема.
Link to comment
Share on other sites

Някаква гнасна твар ми краде цветята пред апартамента :angry1. Миналия ден ми задигна един кактус със саксията, тази сурин между 9 и 12 са ми откраднати още 3 растения (вкл и любимия ми кактус на 7 години) - този път отскубнати от саксиите! Откачам от бяс!

 

Та - реших да сложа две камери над вратата :devil

 

Спомням си че един двама съфорумци се занимаваха с видеонаблюдение, даже четох спор в една тема навремето. Ако някой от тях прочете това нека ми пише.

 

Останалите съфорумци - ако сте ползвали и познавате фирми, занимаващи се с видеонаблюдение - помогнете ми да се свържа с тях.

 

Имам компютър, в който мога да инсталирам съответната техника - трябва ми да я закупя с камерите и някой да инсталира системата.

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли откъде в Пловдив бих могъл да купя по-хубави мартеници от тези,които продават на сергиите на Централна Гара,примерно - може пак да е сергия,разбира се,но да са по-специални - цената няма значение !

Благодаря предварително !!!

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли откъде в Пловдив бих могъл да купя по-хубави мартеници от тези,които продават на сергиите на Централна Гара,примерно - може пак да е сергия,разбира се,но да са по-специални - цената няма значение !

Благодаря предварително !!!

 

 

Ако се разгледаш по внимателно по тези сергий ще откриеш и такива МАРТЕНИЧКИ за които не си се и сещал дори.

А ако имаш предвид нещо конкретно хората може и да ти го изработят разбира се, срещу поръчка и заплащане.

Аз например миналата година направих така. Женами хареса един модел от списание ...... попитахме жената на сергията възможна ли е изработка по поръчка (Тя отговори да.) поръчах се 50 бр. и нещата заспаха.

Така, че ако имаш нещо в предвид попитаи ще ти обърнат внимание, понеже никой небяга от печалбата. :D :lol: :D

Надявам се да съм ти бил от полза.

Link to comment
Share on other sites

Проблемът е,че нямам нищо предвид и точно заради това питах :) И в интернет търсих,но не открих нищо интересно...

Иначе тези дни доста поразгледах сергиите и не намерих нищо,което да ме заинтригува... То е нормално,разбира се - малко купувачи ще се намерят за по-скъпа стока,която се ползва най-много месец.Но нали затова питам тук :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...