Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

От къде мога да купя агар

А какво е агар

Някаква гнасна твар ми краде цветята пред апартамента

А няма ли да е много по-лесно да си прибереш саксиите в апартамента, на терасите примерно. Площадката на етажа е обща собственост и щом си си изкарал саксиите навънка, значи не държиш толкоз на тях.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Когато в abv.bg получа съобщение за неполучено писмо има прикрепен файл, за който пише, че е е писмото, което съм пратил. Обаче в някакъв измислен формат .unknown, как се отваря това чудо?

 

 

 

 

 

 

 

 

А какво е агар
http://agar.dvru.ru/

 

 

А няма ли да е много по-лесно да си прибереш саксиите в апартамента, на терасите примерно. Площадката на етажа е обща собственост и щом си си изкарал саксиите навънка, значи не държиш толкоз на тях.
Нито знаеш габаритите и броя на растенията му, нито знаеш на кой етаж живее, че да правиш такива плоски заключения. Edited by Aquila
Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже как таксуват БТК за обаждане от стационарен телефон към мобилни мрежи. За трите мрежи до колкото знам е различно, така че ако някой може да каже всичките цени. Страницата на бТК никога не е била полезна за откриване на ценовата листа. Предният път ми отне 15 минути. Този път изобщо не я намерих.

 

От кога Midex е модератор? Аз съм изпуснал нещо. Значи рядко посещаваш форума. :P (Midex)

Link to comment
Share on other sites

midex, нищо лично, пич (вършиш си чудесно работата, особено в buy/sell), ама ми писна да гледам "Mod Edit" на всеки втори пост. ако искаш да кажеш нещо напиши ново мнение :bgrin:

 

ModEdit:

 

Сори...ще го гледаш....не стига, че еди кой си се е ос*ал с темата си, ами и да му правя "ъп" с нов пост...няма да стане. :bgrin:

Edited by Midex
Link to comment
Share on other sites

спешен въпрос: има ли в пловдив регионална дирекция на гранична полиция :bgrin:

коя е най - близката, ако няма? в софия ли?

 

това съм го намерил, но мерси все пак

Edited by frodo
Link to comment
Share on other sites

спешен въпрос: има ли в пловдив регионална дирекция на гранична полиция :bgrin:

коя е най - близката, ако няма? в софия ли?

Ако това ти върши работа...

Link to comment
Share on other sites

От Райхим в Капана, тел. 62 60 26. В каталога, който имам половин килограм струва 72 лв. с ДДС.
Яяяя, сигурен ли си за цената? Струва ми се малко. Ако е така и аз съм заинтересован - най-сетне ще успея да изолирам щама плесен от стената на баба. А ми е много интересно на Aquila за какво му е? Ако е за хранителна среда - мога да помогна с информация!
Link to comment
Share on other sites

Има ли някой тука клещи, да ми направи 1 cross, че ми тряа.. А по тва време няма от къде. Ша си донеса и кабел и еРЖита... И ша си плАтим ако требе! :)

Link to comment
Share on other sites

Windows Media Player има ли опцията screen capturing? Не знам точно така ли се нарича, но при BSPlayer става с P (или Shift+P).

Трябва от опциите да спреш video acceleration, рестартираш програмата, правиш си нормален скрийн (с ctrl+PrtSc, после paste в редактор на картинки), когато свършиш пак пускаш акселерейшъна.

Link to comment
Share on other sites

Яяяя, сигурен ли си за цената? Струва ми се малко. Ако е така и аз съм заинтересован - най-сетне ще успея да изолирам щама плесен от стената на баба. А ми е много интересно на Aquila за какво му е? Ако е за хранителна среда - мога да помогна с информация!
Позна, точно за хранителна среда ;) Ще съм благодарен за всякаква информация. Edited by Aquila
Link to comment
Share on other sites

Извинявам се, че пиша тук ама в темите за рекуести не се пише много много...

Мюзик Айдъла от петък... да знете къде мога да го намеря или изгледам?

 

Пфу... аз одеве търсих ама писах "music idol s02" и ми излязоха 3 резултата, а то било под друго заглавие "Мюзик Айдъл-5=(Music Idol)" ... както и да е. Мерси! :)

Edited by Fibaman
Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли какъв е срока за регистрация на кола нов внос, в данъчното?

И този срок, който го пише на портала ( 31 март до 30 април), отнася ли се за колите нов внос?

Link to comment
Share on other sites

Едва ли някой ще ми отговори, но все пак...Във Fruity Loops как мога да си настроя Modulation Wheel-а на MIDI клавиатурата да работи по предназначение?

Link to comment
Share on other sites

Трябва ми информация за "пътечки" (уреди за вървене и тичане на място :) - нямам идея как им е търговското наименование) - кои са най-добрите марки и в кои магазини се предлагат. Единственото ми наблюдение засега е в Метро, но както знае всяко дете - от Метро не е добре да се купува каквато и да било техника :) Така че ако някой може да даде съвет, ще съм благодарен - майка ми от един месец ме крънка да й взема такова нещо.

Link to comment
Share on other sites

Има ли някакъв начин да си пусна документи за издаване на международен паспорт в МВР различно от това по постоянно местожителство? И ако не - защо?!

Link to comment
Share on other sites

Искам да попитам : Има ли някой който е рипнал Радио Фреш Снощи от 22:00 до 00:00 ( Fresh Mix ) ? Понеже не бях в нас , а и телефона нещо се беше бъгнал и не ме усведоми , че наближава часа за слушане/рипване .

Та ако някой ваш познат или вие имате рипнато шоуто моля Ви споделето го с мен понеже съм голям фен и си го рипвам вече втори трети месец .

Благодаря .

 

 

Mas .

Link to comment
Share on other sites

интересува ме цена на диагностика в "Хонда" сервиза в пловдив(ако има такъв) или в "Боша"-а на Кукленско шосе.както и добри ли са майсторите там

Link to comment
Share on other sites

Трябва ми информация за "пътечки" (уреди за вървене и тичане на място :) - нямам идея как им е търговското наименование) - кои са най-добрите марки и в кои магазини се предлагат. Единственото ми наблюдение засега е в Метро, но както знае всяко дете - от Метро не е добре да се купува каквато и да било техника :) Така че ако някой може да даде съвет, ще съм благодарен - майка ми от един месец ме крънка да й взема такова нещо.

в "Sport Depot" срещу метро като начало провери. разпитай продавачите защото се предлагат неща по каталог, които не са изложени. в случай на крайна необходимост провери и в ... "Технополис" - почти същите артикули като в "Метро" и "Спордт депо", но от време на време вкарват некви изненадващи промоции - на тия сичките вносителя е един и същ и досега не съм успял да си обясня адекватно разликите в цените.

виж какво могат да ти предложат по каталог и в "Люлю", в уличката срещу халите.

ако ти се ходи до софия по южната дъга на околовръстното има 2-3 наистина големи центрове с подобни машинарии, но не вярвам да си заслужава кой знае колко разкарването. сърч в гугъл по разните спортни форуми, може да ти помогне да откриеш някоя добра оферта за втора употреба, ако те интересува.

Link to comment
Share on other sites

момци,някой знае ли къде се правят подложки за дюстабанлии?

че само си съсипвам обувките,квото съм и прасе... :lol:

 

Срещу Природонаучния музей има едно малко магазинче на Scholl - специалисти са, провери там. Скъпичко е но е перфектно качество :excl:

Edited by DaToNik
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...