Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Някой от Изгрев може ли да ми каже къде точно се намира Polinero Place? Интернет казва "Вратцата" 5 и бгмапс ми го очертава в едно хубаво червено кръгче, обаче аз нещо не мога да го видя, а всеки ден минавам от там. :blink:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Някой знае ли какви са цените на болулинга в Excalibur на игра ли е на час ли е ?

 

преди 10-на дена като бяхме цената на час беше 22 лв.иначе на човек на игра е по 5 лв.ако платите за четирима,петия играе безплатно.лично аз предпочитам да платя за 1 час,изиграваме почти 2 игри за това време

Link to comment
Share on other sites

Някой от Изгрев може ли да ми каже къде точно се намира Polinero Place? Интернет казва "Вратцата" 5 и бгмапс ми го очертава в едно хубаво червено кръгче, обаче аз нещо не мога да го видя, а всеки ден минавам от там. :blink:

В червено кръкче съм обозначил къде се намира точно . Карта съм ти качил тук . След като свиеш от Цариградксо избираш или първата пресечка в дясно или втората .

Ако избереш първата - минаваш през пазара следваш пътя и като стигнете едно криво кръстовище ( няма по точно обяснение за него ) ще гледате в ляво тъмна сграда има паркинг пред самото заведение и бутка за телефони ( такива разговори през интернет ) .

Ако избереш втората пресечка в дясно - след като свиете от Цариградко карате по Ландос в ляво цигани в дясно виждате Пощата има и някакъв консултантски център на Кат продължавате 100-200 метра свивате в дясно . След като свиете от ляво е детската градина с голяма тухлена стена ( поне 2 метра е ) в дясно има 8-етажен блок . Стигате края на блока там се намира кривото кръстовище и в ляво има денонощна бутка и зад нея се намира Полинеро .

Има места за паркиране пред самото заведение има си звънец на който да звъните и чакате да ви отворят .

Edited by UzITo
Link to comment
Share on other sites

Боже мой, там ли било? Никога не съм се заглеждала как се казва клубът. Явно бгмапс го показва на грешно място. Мерси, вече се сетих. :)

Edited by ludoto_mimi
Link to comment
Share on other sites

Дават ли се костюми под наем в Пловдив? Търсих в интернет, но или излизат карнавални или не излизат. На едно място пък искаха 70лв на ден.

 

Някой може ли да ме насочи към хубави костюми на достъпна цена. Не искам да давам 500лв за костюм. Айде абитюрентите от миналата година да споделят мнение. Тези които търсят тази година - също. Как вървят цените горе долу? От къде си заслужава? Къде са им хубави кройките. Някой с повече опит моля да ми помогне :)

 

Трябва да си купувам за 2 повода. Един сега и един лятото.

 

На центъра преди Спийд ( кадето беше и Германос преди да ги махнат ) има една фирма ... не мога да се сетя как се казваше , но фирмата е Българска мисля и там цените са сравнително приемливи . Миналата година един приятел от там си купи дрехи ... Провери там .

Link to comment
Share on other sites

какво е разстоянието от пловдив до пещера :bgrin:

 

И колко е :? Че ме мързи да рова и аз :)

 

 

Edit: Мерси много :)

Edited by Stasio
Link to comment
Share on other sites

А на някой работи ли му Neterra-та? На мен не ми тръгва нито на живо, нито записите! Чудя се - проблемът само в моя телевизор ли е?

Link to comment
Share on other sites

що за номер е +905 375 547 140 (виждам, че е турски, ама нещо не се връзва) и защо ме търси в 11ч вечерта... като вдигна затваря, като звънна пак затваря :blink:

мамка му, яде ме любопитството :bgrin:

 

 

 

Едит : това май е за темата с мислите... не питам нищо конкретно :)

Edited by Yorikkk
Link to comment
Share on other sites

що за номер е +905 375 547 140 (виждам, че е турски, ама нещо не се връзва) и защо ме търси в 11ч вечерта... като вдигна затваря, като звънна пак затваря :blink:

мамка му, яде ме любопитството :bgrin:

 

Едит : това май е за темата с мислите... не питам нищо конкретно :)

Преди време имах подобна ситуация. Реших да притесня кол-центъра на оператора (и без това им плащам, понякога им звъня по малките часове - да не губят форма, хихи). В крайна сметка ми казаха държавата и че е стационарен телефон в гр. Х, как би се тарифирал разговора ми с този номер и т.н.

Може да пробваш моя начин.

Link to comment
Share on other sites

Става дума за курсове за козметички.. Та искам да попитам, знаят ли се някакви 1-2-3 основни места в Пловдив, където да се провеждат качествени такива курсове, без значение цената.

?

Link to comment
Share on other sites

В Пловдив някъде дават ли уроци по китара, всякаква информация е полезна..

В синдикалния дом май имаше такава възможност....но сега го затварят за 2-3 години поради генерален ремонт и друго място, което ми хрумва е читалище "Хр.Ботев" в кючука (до събота пазара).

Link to comment
Share on other sites

някой може ли да ми даде линк в bgmaps към бензиностанцията "Шел" до Първо Районно... :)

 

това ли е... http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=28919059...ix=33&iy=19

 

Edit: оправих се... благодаря за подсказката :)

Edited by Yorikkk
Link to comment
Share on other sites

някой може ли да ми даде линк в bgmaps към бензиностанцията "Шел" до Първо Районно... :)

 

това ли е... http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=28919059...ix=33&iy=19

 

Линка нещо не работи , та мога да обясня , ако ти върши работа -

 

1. Точно срещу р.Тромпета

2. Слизаш от бетонния мост и караш само направо по бул.Македония, в края на булеварда поглеждаш леко вдясно и е там :)

Link to comment
Share on other sites

Може ли да се изпрати, и да пристигне, SMS, писан от сайта на МТел, на абонат, който в момента се намира извън държавата?

Link to comment
Share on other sites

Може ли да се изпрати, и да пристигне, SMS, писан от сайта на МТел, на абонат, който в момента се намира извън държавата?

аз съм писал на приятел в гърция, така че мисля, че може :)

Link to comment
Share on other sites

Хм... Да приемем че се измисли машина на времето , която да пътува, и в миналото, и в бъдещето(БМФ) . В миналото може да се пътува защото е някакъв вид "константа" ( всичко се е случило) . Ама в бъдещето как ще стане, като ние съмите пишем бъдещето и то не е решено какво ще бъде.

Edited by Stasio
Link to comment
Share on other sites

Хм... Да приемем че се измисли машина на времето , която да пътува, и в миналото, и в бъдещето(БМФ) . В миналото може да се пътува защото е някакъв вид "константа" ( всичко се е случило) . Ама в бъдещето как ще стане, като ние съмите пишем бъдещето и то не е решено какво ще бъде.

 

 

Хммм. много интересен въпрос колега, но може би без никакъв реалистичен отговор бих казъл.

Но според мен няма как да отидем в бъдещето, макар хора като ( ВАНГА,НОСТРАДАМУС) със виденията си са се докосвали до бъдешето, ако може да се нарече така.

 

Е ще бъде красиво ако можеше да се отиде и да се види 50год. напред как изглежда страната ни.

Може би грозна картинка но не се знае. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Четенето на повече физика му е майката ;) не плюнченето по форуми :) ако наистина те интересува има огромни количества информация из интернет и във библиотеките.

Link to comment
Share on other sites

Четенето на повече физика му е майката ;) не плюнченето по форуми :) ако наистина те интересува има огромни количества информация из интернет и във библиотеките.

 

 

За информация разбирам, но освен на филм това пътуване е невъзможно.

Макар да има купчина инфо по въпроса все още няма нищо на лице, така че инфото си остава само на хартия. :D

Link to comment
Share on other sites

Четенето на повече физика му е майката ;) не плюнченето по форуми :) ако наистина те интересува има огромни количества информация из интернет и във библиотеките.

 

Така е... Четенето му е майката... Ама като е възможно , Как може да идеш в Бъдещето , като бъдещето го няма :? И ако се отиде в бъдещето , значи че цялата съдба ни е решена още в момента на раждането и ние сме просто някакви "пионки".

 

artilerist няма невъзможни неща :) А иначе не мисля че ще си заслужава да видиш света след 50 години ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...