Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

10 minutes ago, kotora said:

Ами проблема е, че предна и задна броня ми ги описаха, че са с проблеми. И за това си мислех сега да я пастирам и да ми снимат броните пак :) 


От каското? Преди да сключиш полицата? Описаха ги като щети по полица или като повреден детайл преди подписването?
Какви са им проблемите?

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, kotora said:

Следи от камъчета :)  При огледа на колата след сключване на полицата. 

 

Следите от камъчета няма да се оправят с паста. Дълбоки са по принцип. Най-добре ги отремонтирай и отиди да ти я снимат пак, защото броните са най-често засегнати при паркинг щета. Броните и предните врати. След това са задните врати/панели. Калниците и последно капак/таван/багажник. Аз лично 3 пъти съм оправял и прагове.

 

И ги отремонтирай преди зимата, поради причините, които съм ти написал по-горе.

 

Ако все пак смяташ, че с пастиране ще излезе, иди при майстора и му покажи поражението. Той ще ти каже дали може да го прикрие или не.

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже от къде да си купя точно такъв котлон, понеже Левчето до нас го затвориха, а не ми се обикаля като улав да го търся от другите. (има го онлайн, но с доставката става прекалено скъпо)

 

 

117391343_3537239696320657_4390154023462342865_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Честно казано не те съветвам а си купуваш точно такъв котлон, но ти си знаеш... Аз това вкъщи не бих го оставил без надзор и за минута, всъщност изобщо не бих го допуснал вкъщи... 

=====================

 

Абе майка им долна на микрошитските кретени! Трябва ми appinstaller и от скапания им официален стор не мога да го сваля и това си е! 

https://apps.microsoft.com/store/detail/app-installer/9NBLGGH4NNS1?hl=en-us&gl=us

Някой тук успява ли? 

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, RaptoR said:

Честно казано не те съветвам а си купуваш точно такъв котлон, но ти си знаеш... Аз това вкъщи не бих го оставил без надзор и за минута, всъщност изобщо не бих го допуснал вкъщи... 

=====================

 

Абе майка им долна на микрошитските кретени! Трябва ми appinstaller и от скапания им официален стор не мога да го сваля и това си е! 

https://apps.microsoft.com/store/detail/app-installer/9NBLGGH4NNS1?hl=en-us&gl=us

Някой тук успява ли? 

Вероятно това приложение е забранено за България. Пробвай да смениш локала. В microsoft store през приложението има сив бутон.

image.thumb.png.fffd6eb5eaf062ccea066f5b4de000a3.png

Link to comment
Share on other sites

Нямам такъв бутон, на мен ми трябва на компютъра... Едни тъпанари са си направили играта зa PC на MSIX пакет и няма отваряне! На лаптопа на Вирус 10 нямах грижи, на стационарния обаче не иска, на другия тук в офиса на 7-ца пак не иска. Бахти простотията!!! 

Link to comment
Share on other sites

Аз съм на PC, Windows 10.

Отварям приложението Microsoft Store, което върви с Windows, но там бутона е забранен.

Виж обаче какво открих - явно е бъг: Microsoft now lets you enable the Windows App Installer again, here's how (bleepingcomputer.com)

Link to comment
Share on other sites

Викторе благодаря, но не мога да се оправя и си тръгвам преди да потроша нещо... 

А ся кажи ми кво е тва... going to Computer Configuration > Administrative Templates > Windows Components > Desktop App Installer

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, RaptoR said:

кво е тва... going to Computer Configuration > Administrative Templates > Windows Components > Desktop App Installer

 

Ако си изпълнил предходната стъпка:
The App Installer feature will be re-enabled after downloading and deploying the Desktop App Installer policy and selecting "Enable App Installer ms-appinstaller protocol."

трябва да стартираш Local Group Policy Editor (в Run пишеш gpedit.msc) и там ще ги видиш въпросните табове.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, plameni said:

 

Ако си изпълнил предходната стъпка:
The App Installer feature will be re-enabled after downloading and deploying the Desktop App Installer policy and selecting "Enable App Installer ms-appinstaller protocol."

трябва да стартираш Local Group Policy Editor (в Run пишеш gpedit.msc) и там ще ги видиш въпросните табове.


Да ама файловете нямат нищо общо с нищо общо и не става току така да ги инсталирам. Направо ми говориш чужди езици. Като си свърша работата преди да мръкне ще пробвам на стаца у дома с 10-ка да видим какво ще каже

 

Link to comment
Share on other sites

Има един стар IPAD , модела е A1337

гледам по тубата - има начин да се 'ъпдейтне' до версия 2020 г и да може да се ползва.

Сега е с версия от 2017 и нищо не работи, заради новите протоколи явно.

 

Някой може ли да препоръчате за тая работа в Пловдив - 'ъпдейтне' до версия 2020 г?

Edited by dubo
Link to comment
Share on other sites

Здравейте, ще пътувам от Пловдив до Истанбул за няколко дни и се чудя няколко неща ако има някой запознат да помогне:

1. Мисля да си закупя предплатена карта с интернет и да я ползвам там няколко дни, а телефона ми е с 1 слот за СИМ и се чудя дали ще ми разбърка вайбъра и whatsapp-a като сложа новата карта?

2. Къде е най-безопасно да си взема HGS стикер за магистралите още след границата? 
3. Свалих си офлайн карта на Истанбул на google maps, но като пробвам да пусна навигацията без нет не ми дава. Има ли някакъв начин за ios да се навигирам без да плащам примерно за iGo?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, SpI7_FiRe said:

Пробвах току що, но и с Here, въпреки че свалих картата на Турция пак не ми дава да си пусна навигацията до хотела

Свали и България.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, SpI7_FiRe said:

Благодаря много! Така стана и на Here, и на Google maps. Хич не се бях сетил 

Защото не ти знае първоначалната точка. От там идва този проблем.

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, SpI7_FiRe said:

Някой да има идея къде в Пловдив може да се направи една профилактика на кафе машина/автомат?

 

В Жан Сервиз, но последно като говорих с тях (май беше миналата година), ми казаха че преди моята машина имало Х броя и в общи линии ще отнеме месец.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...