Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

После големи ядове ще имаш с по-малка врата. Невероятно е колко е важен този размер. Я хладилник, я диван. 
 

Предполагам, че тая фирма има някакви врати, които са готови и искат да ги пробутат. Аз постоянно съм в конспирация. 

Link to comment
Share on other sites

Моите, в панелката отвора е 83 след монтажа. Та явно са по - широки. Тия кво се правят на утрепани? Вярно, моите са поръчвани при дърводелец, но размера си е рамер. Такива са били масово едно време. Опитват номера тия ми се струва. Иначе цяла Тракия ще смалява отвори.

Link to comment
Share on other sites

Е нали това ви казвам де. Идва някъв слакър и гледа да тури квото са взели евтино и да разпени. После се блъскаш в собствените си врати, нищо не минава през тях и прочее... Супер шоу като се падне кретен да не сложи достатъчно или изобщо разпънки...  

Link to comment
Share on other sites

Случайно някой да може да ме упъти къде може да се изкара курс за начинаещи масажисти?

В интернет съм разгледал. Интересуват ме сигурни и утвърдени учебни заведения.

Link to comment
Share on other sites

On 9/2/2022 at 12:18 PM, deus_pld said:

И като говорим за селско стопанство, тая година дали ще излезе възможност да ти погледна мавруда? :) 

 

Към края на октомври ми напомни, да идем, че главата ми пуши и си забравям. Иначе не е нещо тайно и братовчед ми имаше друг мавруд, ама тая пролет си замина с въжето и Беларуса. :lol:

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, jozo said:

 

Към края на октомври ми напомни, да идем, че главата ми пуши и си забравям. Иначе не е нещо тайно и братовчед ми имаше друг мавруд, ама тая пролет си замина с въжето и Беларуса. :lol:

ОК, ще ти напомня на ЛС като наближи.

Но по принцип за мен не е необходимо да го видя като е напълно узрял и готов за бране. Ако е това, което търся- ще го позная и на по-ранен етап. :) 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, vikktor said:

След като копчето на air bag не работи, сега възглавницата активна ли е или не е?

 

Кое копче не работи? Ти как реши проблема със светещата лампичка в крайна сметка? Ако си разкачил буксите - не работи.

Link to comment
Share on other sites

Копчето на пасажерският airbag - това в жапката. Поръчал съм в сервиза на vw ама от повече от месец няма информация. 
 

Някаква морга, в която да търся?

Link to comment
Share on other sites

Има една голяма морга на Асеновградско. Райчев мисля, че се казваше. Имат ужасно много автомобили.

 

Автоморга Пловдив | Употребявани автомобили Пловдив | Автоморга Райчев

 

бул. „Асеновградско шосе“, 4107 Пловдив

088 894 1904 https://g.co/kgs/t7hXZC

Link to comment
Share on other sites

Нищо не е вечно. Вечните неща са тези от "бай тошево време" :)

Вкъщи мебелите от Баня Стил, които са водоустойчиви, държат почти 3 години, но варовика оставя трайни отпечатъци. А в Пловдив това унищожава всичко. Най ме е яд за смесителя, че беше 300 лв. Почиства се, но сега не бих купил толкова скъп.

Link to comment
Share on other sites

Някой има ли идея какви са тия насекоми:

https://photos.app.goo.gl/CGdZVAyXRMgbhw5w7

https://photos.app.goo.gl/spCbu9yNuJoZEqVEA

Завладяли са близката до блока липа и доста са влезнали и в терасата ми, преди да затворя остъклението.

Link to comment
Share on other sites

Изненадващо си продадох лаптопа и сега ми трябва нов. Бюджета ми е 2000 макс. Предпочитам да е 15+ инча. Херците нямат значение. Рам 16.

Link to comment
Share on other sites

Здравейте,
Имам въпрос относно паркирането на паркоместата по булевард Марица, тези дето са до велоалеята, павираните, пада се приблизително на гърбът на Съда, .
Съботата или неделята, ще ми се наложи да паркирам там и въпроса ми е има ли някакво време след което паркирането е безплатно през уикенда и ако не, как става плащането, понеже никога не ми се е налагало да паркирам на подобни платени места.
Благодаря.

 

Screenshot 2022-09-22 at 21.32.14.png

Link to comment
Share on other sites

Синята зона в Събота е до 18:30. В Неделя е безплатна.

 

Плаща се на човек, ако има, на апарат за паркиране, или със смс. Номера го има на таблата около местата за паркиране, заедно с формата на смса.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, w00x said:

Синята зона в Събота е до 18:30. В Неделя е безплатна.

 

Плаща се на човек, ако има, на апарат за паркиране, или със смс. Номера го има на таблата около местата за паркиране, заедно с формата на смса.

 

Благодаря за информацията.
А как вървят цените, ако спра в рамките на половин час?

Link to comment
Share on other sites

Преди имаше схема през паркомат или човек да платиш левче за 30 минути, но някъде ми се мотка из главата, че това отпадна. Честно казано плащам винаги със СМС и не съм ползвал паркомат наскоро, за да ти потвърдя. Иначе е 2 лева на час плюс цената на СМС-а според плана ти в мобилния оператор.

Edited by Mockingbird
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...