Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

14 hours ago, w00x said:

Това е на за iOS е различно.

Свали си някакъв WiFi Channel Scanner и ползвай него, за да ти каже най-сполучливия. Няма значение какъв е. Ако имаш Макбук, има вграден в операционната система.

инсталирах WiFi analyser за windows, смених на 1ви канал по препоръка и беше ОК. Тая сутрин пак никакъв го няма. Като вчера. Явно сутрин му слабо. Толкова, че докато сменя прозпреца от WiFi на Edge и трябва пак да се върна на WiFi да цъкна connect. Някакви други идеи ? Неизползваем е така. 

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, vinyl_master said:

Махни си мрежовите драйвъри и ги инсталирай пак.

 Пробвах. Не става. 
 

26 minutes ago, plameni said:

Пробвай с Channel bandwidth 20MHz

 И това не става. 
 

сега ще преинсталирам windows да видя дали не е там проблема. Защото на телефона нямам проблем. 

Link to comment
Share on other sites

Виж мрежовата ти карта за кой регион е проектирана, скоро сменях регистри в уина и си оправих проблема.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, vinyl_master said:

Виж мрежовата ти карта за кой регион е проектирана, скоро сменях регистри в уина и си оправих проблема.

 Това как се прави?

set network adapter region ще ми помогне ли?

 

6 minutes ago, chasti said:

Е инсталирай го на друг носител.. защо ти е да си усложняваш живота?

@vikktorpenchev

късно е…

така или иначе не ми е работен. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, mIRCata said:

Някаква логове от рутера, към който се връзваш не насочват ли какво става с клиента?

Сега ги пуснах, ще прочета по-късно какво пише.

 

Иначе сега няма проблем, то и вчера следобед нямаше. Но двете сутрини не можех изобщо да ползвам интернет. 

Link to comment
Share on other sites

Ето, сега пак почти по същото време, докъдето ми стига погледа, няма ток! Явно целия Кичук, и на юг извън града както разбрах. Пълна тъмница навсякъде където виждам.

 

Edited by tedy
Link to comment
Share on other sites

Ми те само лапат, не развиват мрежата. Колко се построи последните години в града. Това са маса нови консуматори.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kotora said:

Системата е пренатоварена :) Преди 3-4 години на слънчака нали стояха 1 седмица без ток. 

Дали се усещаш какви точно глупусти плещиш?

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, mIRCata said:

Ми те само лапат, не развиват мрежата. Колко се построи последните години в града. Това са маса нови консуматори.

Мда, май има нещо такова. Всъщност не знам дали не развиват мрежата. Иначе за зимите някой каза - преди зимите бяха студени, нямаше много климатици и тогава ставаха авариите. Сега зимите са като есен, аз лично климатик даже не пускам зимата, но летата станаха африкански и сега стават авариите. Над час и половина нямаше ток, автоматичната тел. система на EVN каза, че имало авария в Южен.

Link to comment
Share on other sites

Знам, че е малък шанса, понеже сме 90% майни, но дали знаете климатикаджия в Бургас? За ремонт на бръмчащ, резониращ, пърдящ и тн. климатик.

Link to comment
Share on other sites

Не е толкова важно, но някой знае ли Media Player Classic разработва ли се още?

тук Home · MPC-HC пише

Quote
MPC-HC is not under development since 2017. Please switch to something else.

 

а тук Media Player Classic (64-bit) Download (2021 Latest) for Windows 10, 8, 7 (filehorse.com) пише 

Quote
latest update: July, 3rd 2021  

 

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, earache said:

Знам, че е малък шанса, понеже сме 90% майни, но дали знаете климатикаджия в Бургас? За ремонт на бръмчащ, резониращ, пърдящ и тн. климатик.

Хвърли едно око на forum.setcom.bg

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, gado said:

Дали се усещаш какви точно глупусти плещиш?

Възможно е. Добре, просветли ме моля те на какво се дължи проблема с тока. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, kotora said:

Възможно е. Добре, просветли ме моля те на какво се дължи проблема с тока. 

Аз звъннах на ЕВН, за снощи казаха мащабна авария, не само в Кючука е нямало ток, даже и извън Пловдив.

Знам, че не зависи от човека на телефона дали има ток, тонът беше абсолютно добронамерен. Увери, че е отстранена аварията и каза, че тая вечер няма да спира тока :D Нека видим.

 

Link to comment
Share on other sites

Гърмят трафота, нормално е в тоя огън и жупел и предвид на какво приличат. Отделно, че всичко бичи на макс. Аз вечерта напълних басейн 2.5 кубика на покрива, на сутринта ПАРЕШЕ. Водата е над 40 градуса. 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Danzki said:

Хвърли едно око на forum.setcom.bg

Да се еба в тъпия копчекълвач. Бях му изчистил филтрите сабаале, но бръмчеше тихо и реших, че нищо не съм оправил. Сега май обаче така си и остана, с тихото бръмченийце. Май ще го преживея.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...