Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

16 hours ago, gado said:

Като ти е за мързелуване и пъркане насам-натам, дай да ти дам за 400 бгн, един PGO T-Rex 50сс, пали и върви перфектно, че и документи и регистрация си има. Само сезонна застраховка ще трябва да си му направиш, че хептен всичко да ти е Ок документално. Максималната му скорост в момента е 45кмч, но ако ти е мерак за повече, ще ти помогна да махнем там едни шайбички, да турим други ролчици (към 50тина лева още) и ще фръкне. Трета година вече ми събира прах и се чудя какво да го правя и само го препалвам на месец-два. На времето го купих заради разгара на сезоните в Слънчев бряг и стадата друсана европейска измет, които се опитваха всячески да пропълзяват под пикапа, докато лавирам между тях.


Ти не ми ли го показва това нещо веднъж? Аз разбира се съм забравил де... То май не беше електрическо и изитах подозрения, че лесно се пада с него - в смисъл аз мога лесно да падна с него хахаха
 

13 hours ago, HEMO said:

Не плащам абсолютно нищо,частен абонат съм ;-) в редките случаи като ми трябва лев два и толкоз...


Ако имаш партида на твое име плащаш месечна такса. В случая обаче вместо 2 лева е 4 например. 
 

52 minutes ago, earache said:

А е такива поражения по пластинките на радиатора трябва ли да ме притесняват? Точно тоя климатик (друг е, не бръмчащия) пък работи най-добре от всички...


Тук няма никакви поражения.... 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

22 hours ago, ARPAnet said:

А Xiomi–тата минават за добри ли? Щом ги копират?

Питам защото се бях загледал точно по Xiaomi Pro-тата, като нещо компактно което да бутна в багажника, когато ходим някъде с малкия и той е с колело. Вместо да слагам багажници за колелета по колата.

Да, доста го хвалят m365. Може да отвориш и тубата да огледаш ревютата. Има бая. 

 

Като цяло каквото и да вземеш на Xiaomi, няма да сбъркаш.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, earache said:

Мм, има нещо което бих оприличил на радиатор пред нея и трябва разглабяне. Не е за моите нежни кебапченца, дек' натискам копчета с тях. Ще изчакам майстора, въпреки че точно ся са до шията всички.

А е такива поражения по пластинките на радиатора трябва ли да ме притесняват? Точно тоя климатик (друг е, не бръмчащия) пък работи най-добре от всички...

 

Изправи ги де. Прекарай нещо между ламелите, за да се изправят в по-нормална форма.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, earache said:

 

А е такива поражения по пластинките на радиатора трябва ли да ме притесняват? Точно тоя климатик (друг е, не бръмчащия) пък работи най-добре от всички...

Точно на това място минава тръба отдолу, така че няма драма. Лошо е, когато деформацията е между тръбите, защото спира въздушния поток.

4 hours ago, RaptoR said:


Ти не ми ли го показва това нещо веднъж? Аз разбира се съм забравил де... То май не беше електрическо и изитах подозрения, че лесно се пада с него - в смисъл аз мога лесно да падна с него хахаха
 

 

В смисъл, че не вожеш да се изтърсиш и от електрическото ли?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, gado said:

В смисъл, че не вожеш да се изтърсиш и от електрическото ли?


Аз електрическите ги гледам триколесни, отделно че мечтата ми е голф карт ама се отплесваме... :laughing1:
Иначе ти направо го подаряваш това нещо... Ще взема да се замисля :)

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, RaptoR said:


Аз електрическите ги гледам триколесни, отделно че мечтата ми е голф карт ама се отплесваме... :laughing1:
Иначе ти направо го подаряваш това нещо... Ще взема да се замисля :)

Ами за толкова съм го взел директно от Белгия. Карал съм го два сезона и от тогава прашлясва (увил съм го със стреч). Та вместо да го мисля и него, по-добре някой да го джитка.

 

П.п. Само гумената стелка за краката му липсва, че някой я открадна (подозирам, че поданник на кралицата има пръст в тази работа)

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, RaptoR said:


Аз електрическите ги гледам триколесни,
 

Като в Walmart  за дебелите ли? :)

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Sothbiss said:

Да, доста го хвалят m365. Може да отвориш и тубата да огледаш ревютата. Има бая. 

 

Като цяло каквото и да вземеш на Xiaomi, няма да сбъркаш.

Не се бях сетил да погледна ревюта, наистина го хвалят :)

Мерси за инфото 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mIRCata said:

Като в Walmart  за дебелите ли? :)


Това по-скоро е за тебе ми се струва :devil

 

==========================================


Или некъФ е такъв дзвер:

https://bulpower.net/produkt/електрическа-четириколка-maxmotors-1500w-с-висок-4/

Тук има много неща, но как да им има вяра човек? 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, RaptoR said:


Това по-скоро е за тебе ми се струва :devil

 

 

Аз нямам нужда от такива неща да се придвижвам и затова не ги заглеждам. Ама ако си почнал да чусваш зор... вземи си.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, RaptoR said:


Това по-скоро е за тебе ми се струва :devil

 

==========================================


 

Ти ДЕБЕЛ ли го нарече токущо!?

Аре ела в играта и няма да се меся, докато те прави булка в първа брачна нощ. Ама ако си падаш по генг бенг, може и аз да се включа.

Пък после ще ти помогнем и на теб да ти порасне змийчето :lol:

Link to comment
Share on other sites

On 8/5/2021 at 6:19 PM, gado said:

Като ти е за мързелуване и пъркане насам-натам, дай да ти дам за 400 бгн, един PGO T-Rex 50сс, пали и върви перфектно, че и документи и регистрация си има. Само сезонна застраховка ще трябва да си му направиш, че хептен всичко да ти е Ок документално. Максималната му скорост в момента е 45кмч, но ако ти е мерак за повече, ще ти помогна да махнем там едни шайбички, да турим други ролчици (към 50тина лева още) и ще фръкне. Трета година вече ми събира прах и се чудя какво да го правя и само го препалвам на месец-два. На времето го купих заради разгара на сезоните в Слънчев бряг и стадата друсана европейска измет, които се опитваха всячески да пропълзяват под пикапа, докато лавирам между тях.

Ако @RaptoR няма ищах към моторетката, аз може ли да мина да я видя?
От известно време насам съм се маракландисал за скутерче, за да си ходя на работа с нея в дните, когато оставам на село. Досега не бях тръгвал да търся сериозно, ама ако наистина ти е за продаване, да му слагаме ролчиците и да го отнасям :lol:

п.с.: между другото, колко кила могат да носят тия скутерчета? Че аз съм къмто 110 :)

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, deus_pld said:

Ако @RaptoR няма ищах към моторетката, аз може ли да мина да я видя?
От известно време насам съм се маракландисал за скутерче, за да си ходя на работа с нея в дните, когато оставам на село. Досега не бях тръгвал да търся сериозно, ама ако наистина ти е за продаване, да му слагаме ролчиците и да го отнасям :lol:

п.с.: между другото, колко кила могат да носят тия скутерчета? Че аз съм къмто 110 :)

Ами носило е мен (75 кила тогава) и шурето (80 кила) по 15десетина километра и си вървеше според силиците, пак с 45. Не съм в Пловдив в момента, но следващият уикенд вероятно ще се прибера за 2-3 дена. Та може да го видиш. Пък ако Виден се лензи, взимай го.

Link to comment
Share on other sites

Използвам случая да питам: на тия моторетки какво им се дължи като плащания? 

Доколкото успявам да се ориентирам, ако се води по талон мотопед под 50cc не се изисква годишен преглед и винетка. Има само данък  и гражданска. 

Link to comment
Share on other sites

@gado като говорехме за рутера и Raspberry Pi на едно място и каза, че ще имам ядове. Какво имаш предвид, че имам ядове. Но не знам в каква посока да се насоча. Рутера не може да загрява, защото е извън кутията. В кутията са Малинката и оптичния конвертор, но до там има интернет. Нещо се случва от там нататък. На този етап махнах Малината и смених кабела междъ оптиката и рутера. (Тоя рутер толкова да ме дразни.... )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...