Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Да бе, при отворена врата? Как хващаш с ролетка? Има си чалъм, ама не знам какъв е. А мебелистите ми са в Кърджали и някак няма да ги разходя за една вратичка, макар, че накрая и това може да стане, ама пък все ще мога да центрирам една вратичка.

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Lucky Luciano said:

Да бе, при отворена врата? Как хващаш с ролетка? Има си чалъм, ама не знам какъв е. А мебелистите ми са в Кърджали и някак няма да ги разходя за една вратичка, макар, че накрая и това може да стане, ама пък все ще мога да центрирам една вратичка.


Офффф, мамин златен... Изчакай да се прибера па ша я направим бе, мили мой. 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, ARPAnet said:

С рулетката, намираш си средата на миялната, намираш и на вратичката, гледаш да съвпадат. Може да добавиш още 2 контролни точки 

 

Ей т'ва е!

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Mockingbird said:

Баси, много разчиташ на други хора за елементарни неща... Стегни се бре, мен... :lol:


Ский ся, ние сме евреи ХАХАХАХАХА

Link to comment
Share on other sites

Хахахах....ти пък, чак толкова...ама мнооого от нещата както аз шси ги направя, никой "майстор" няма да ги барне така... И всичко от неволята идва.... Заради големите "майстори"... 

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Mockingbird said:

Хахахах....ти пък, чак толкова...ама мнооого от нещата както аз шси ги направя, никой "майстор" няма да ги барне така... И всичко от неволята идва.... Заради големите "майстори"... 


Е та нали баш на тоя принцип аз имам вече придобити няколко специалности, като съм вдигнал сериозно левъла с годините :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Мога ли да взема рутер, който да свържа с основния рутер, за да мога да разпръсквам сигнала по-качествено към другите помещения и трябва ли да е някакъв по-специален ?

Link to comment
Share on other sites

Бърз въпрос! Дъно: ASRock A520M-HDV; Ако се върже телевизор в HDMI порта и монитор във VGA порта, ще могат ли да работят едновременно? 

Бонус въпрос: ако се сложи външна видео карта колко порта (и кои) могат да се ползват за отдели монитори/телевизори? 

Link to comment
Share on other sites

Питането е щото трябва да се четат спецификациите и ако не го направиш ти, трябва някой друг да търси вместо теб.

В сайта на дъното виждам:

- Supports AMD AM4 Socket Ryzen™ 3000, 4000 G-Series and 5000 Series Desktop Processors*

- Supports Triple Monitor

Not compatible with AMD Ryzen™ 5 3400G and Ryzen™ 3 3200G.

Не би трябвало да има проблем при съвместим процесор с вградено видео, не пречи да проверим и за него.

Примерно за 2400G.

Или за видеокарта конкретна.

До сега не съм срещал дъно/карта която да поддържа по-малък брой монитори едновременно от броя на видео изходите, но не е невъзможно.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Смисъл 2 монитора съм подкарвал от дъното на старо двуядрено AMD a4-5300 и всяка видео карта, която съм притежавал.

И изобщо не би ми минало през главата на доста по-нова машина/ карта да не става.

Та за това ми е учудването, да не би да има нещо подвеждащо във въпроса :D

Link to comment
Share on other sites

Понеже споменаваш Шиоми (или както там се произнася), аз съм с 8А. Жена ми е с 9А. И двата са купувани от емаг горе-долу по едно и също време преди няколко месеца, моя за 180лв, нейния за 200 (промоции някакви бяха). Разликата е, че 9А е по-голям. Иначе като параметри са идентични май. И двамата сме супер доволни: батерията кара по 3 дни с ръчкане, снимките са със задоволително за цената качество, засега работят добре, без дразнещи бъгове, засичания и тн. 

Важно е да се отбележи обаче, че ние и двамата нямаме почти никакви особени изисквания към телефоните си. Просто базовите неща: разговори, вайбър, месинджър, фейс, имейл, навигация.

За мен е важно да звъни силно и да се чува добре при разговор дори и при силен страничен шум, защото на работа често е гюрлутия около мен; батерията да кара дълго, защото често забравям да го зареждам и да не засича при ръчкане в нета, че се дразня. В този ред на мисли сме доволни. 

Link to comment
Share on other sites

Още един глас за редмитата, и двете ми деца са с такива и единствената ми грижа е, че много бързо се сменят моделите - след 2 години много трудно намирам аксесоар. Пък за моя huawei P-smart 2018 вече никъде не мога да намеря цял протектор. 

Edited by alchemy
Link to comment
Share on other sites

Можеш да си поръчаш Шайоми отвън, като за 300лв., можеш да вземеш Note дори. В ebay.de, има търговец, мисля, че mistore_de или нещо подобно, който за 160 евро, продава Note 9 или Note 9PRO с 6GB RAM и 64ROM. Имаш още 2лв. за превозвач и си ти. Малко над 300 ще излезе, но телефонът е чук... Другото, което може да видиш е на Huawei, но е към 350-360лв. тук - PSmart2021 - също отличен избор, но няма Google Play Store, a е с Huawei APP не знам какво си. Реално нищо не липсва като приложения, освен GMail. Взех такъв подарък за майка ми и е супер доволна. Работи много добре, батерията пердаши по 2-3 дни, като тя говори МНОГО! Отличен дисплей, цветове и т.н. Калъфчета - оригинални в Теленор и са някакви 12лв., като пак казвам, че са оригинални на Huawei - перфектно пасват, не като китайските боклуци. Но цената е по-висока, а за тези пари, от ebay, ще вземеш доооста по-добър Xiaomi... Ако ти се чакам седмица и нещо, викай от EBay, ако не ти се чака, търси Huawei. Мисля, че в ЕМаг го имаше на промо тоя PSmart 2021.

Link to comment
Share on other sites

Тъщата взе тоя P Smart 2021 и ми се скъси живота с няколко години...... То хубаво няма Гугъл Плей, ама тя искала Гмейл и Хенгаутс, като на стария телефон........ Та за човек, който ползва Гугълски простотии не го препоръчвам ама хич! Мъчих се 2 дни и с подкарване на Гугъл Плей с разни китайски измишльотини, ама се оказва, че РОМ-а е нов и не го засича.....Абе по-добре си е Xiaomi, хеле човек ако е свикнал на такъв и няма и да има моите драми.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...