Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

21 minutes ago, RaptoR said:

Аз много добре знам къде е Пейнт, но с два файла не знам да се работи.

 

Ако не трябва да е толкова прецизно може да сложиш снимките една под друга и да направиш screenshot :)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Stasio said:

 

Ако не трябва да е толкова прецизно може да сложиш снимките една под друга и да направиш screenshot :)


Ставало с два Пейнта и пренасяш от единия в другия.  

Link to comment
Share on other sites

Кой от съфорумците се занимаваше с навигации? Имам едно Нуви за ъпдейтване, та се чудя къде да го занеса.

Link to comment
Share on other sites

@Grosmaster мисля. Един друг имаше, дет' се насра с едни неща и изчезна.

 

Имаше едни изолации, дет' се слагаха в корите на вратите, да не дрънчи музиката. Откъде се купуваха. Лепяха се много просто, ама пусто не помня. За друга цел ми трябва, ама каква беше тая изолация. Не беше скъпа.

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Lucky Luciano said:

Имаше едни изолации, дет' се слагаха в корите на вратите, да не дрънчи музиката. Откъде се купуваха. Лепяха се много просто, ама пусто не помня. За друга цел ми трябва, ама каква беше тая изолация. Не беше скъпа.


Голям си мързел! Тоо вирОс хептен те разлигави! 

https://www.avitel-bg.com/shumoizolatsiya-cat16
 

27 minutes ago, Grosmaster said:

 

Никога не съм се занимавал с навигации ;)


Мо почвай де! Кво чакаш!?!? :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, gado said:

Кой от съфорумците се занимаваше с навигации? Имам едно Нуви за ъпдейтване, та се чудя къде да го занеса.

 

54 minutes ago, Lucky Luciano said:

Един друг имаше, дет' се насра с едни неща и изчезна.


Да не би да имаш предвид @vamfan ?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Lucky Luciano said:

@Grosmaster мисля. Един друг имаше, дет' се насра с едни неща и изчезна.

 

Имаше едни изолации, дет' се слагаха в корите на вратите, да не дрънчи музиката. Откъде се купуваха. Лепяха се много просто, ама пусто не помня. За друга цел ми трябва, ама каква беше тая изолация. Не беше скъпа.

Или пък от тук:

https://aval-bg.com/1-car-audio/30-zvukoizolatsiya

Слагал съм много такава. Дебелината зависи от това какво искаш да постигнеш. Ако е за музика колкото по-дебела толкова по-добре. 

Link to comment
Share on other sites

On 10/7/2020 at 8:56 AM, Antares said:

Готов съм да сложа сериозна сума пари какво правят въпросните Даника - взимат джантата и я занасят на заварчика, който се намира малко зад тях.
Преди да ги продам, кашкавалените 18-ки съм ги носил почти всяко лято при него и е правил чудеса от храброст с тях. Ама понеже не мога да намеря негов телефон, а и самия той работи само с джанта, тоест гумата някой трябва да ти я е свалил преди това - ще се присъединя към препоръката :D Важно нещо обаче е и след заварката джантата да се полира добре, че съм имал случаи с гумаджиите, дето са на светофара на ВСИ - джантата заварена ОК, гумата не залепва добре. Предполагам Даниката се справят :]]

 

Все още ли работят само с джанта? 

Или вече демонтират и монтират изправената джанта?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, vikktorpenchev said:

 

Все още ли работят само с джанта? 

Или вече демонтират и монтират изправената джанта?

Не знам защо реши, че мога да отговоря на този въпрос :)

Link to comment
Share on other sites

On 12/2/2020 at 5:26 PM, UzITo said:

 


Да не би да имаш предвид @vamfan ?

Всъщност точно от него съм я купувал навигацията. Но минаха доста години и вече картата е остаряла, предвид развитието на пътната мрежа в градовете.

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, gado said:

Всъщност точно от него съм я купувал навигацията. Но минаха доста години и вече картата е остаряла, предвид развитието на пътната мрежа в градовете.

Преди време се занимавах на таблета да си ъпдейтвам файловете. 
Свържи я към компютъра, виж инсталацията, какъв вид са картите. Потърси имаше форум за навигации или нещо подобно с инструкции. Сваляш новите файлове, правиш копие на старите, заменяш, един рестарт и би трябвало да захапе. 
Имам спомен, че и на един приятел му ги ъпдейтвах преди няколко години. Не е сложно потърси твоето приложение garmin, sygic или което е и ще намериш информация.

Edited by UzITo
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, vikktorpenchev said:

 

Все още ли работят само с джанта? 

Или вече демонтират и монтират изправената джанта?

Аз нагоре в темата писах. Отидох до гребната,оставих джантата с гумата и след 2 часа си я взех. Демонтирали са гумата, изправят джантата, монтират и балансират.

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Как да махна гнусните рекламки от Viber, като "Започнете чат със семейството" или подобна идиотия, която се появява между листа с чатовете?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Lucky Luciano said:

Как да махна гнусните рекламки от Viber, като "Започнете чат със семейството" или подобна идиотия, която се появява между листа с чатовете?

Няма такъв чалъм.

Ти се дразниш на поканата за чат със семейството, ама знаеш ли колко по-яко е да получиш рекламен нотификейшън, че (примерно) Анна те кани на чат, докато вечеряш с жената и телефонът е на видимо място, щото чакаш да ти пишат по работа!? Прайслес направо! Ходи после се обяснявай, ако благоверната ти го мерне това.

 

П.п. Аз самият се чудя на какво да мигрирам само и само да се оттърва от лайното в, което се превърна Вайбър.

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Интересно... В това отношение моят Вайбър е изключително кротък... Реклами идват много рядко и реша ли ги приспивам. Метро, Топ Шоп и още едно две ми идват, но рядко. Умишлено не блокирам някои, понеже ми трябват понякога. 
Галицин, я да те питам аз де си ходил ти, че да ти излизат такива, защото аз досега не съм ги виждал. Не че естествено ми пука ако и където и когато и да е изскочи такова нещо... 

Link to comment
Share on other sites

Натискаш бутончето в горния десен ъгъл на рекламата (в списъка с чатовете) и го махаш. До следващия път.

 

Вайбър е едно голямо лайно от самото начало и това сме го обсъждали тука май дори. Тотален боклук, който няма едно добро качество. Седи единствено, защото много хора го ползват. Иначе да съм го махнал досега.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, gado said:

Няма такъв чалъм.

Ти се дразниш на поканата за чат със семейството, ама знаеш ли колко по-яко е да получиш рекламен нотификейшън, че (примерно) Анна те кани на чат, докато вечеряш с жената и телефонът е на видимо място, щото чакаш да ти пишат по работа!? Прайслес направо! Ходи после се обяснявай, ако благоверната ти го мерне това.

 

П.п. Аз самият се чудя на какво да мигрирам само и само да се оттърва от лайното в, което се превърна Вайбър.

 

Само Whatsapp е, като вариант, но не го ползват всички. Иначе е 1:1 с Вайбър, дори по-добро...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...