Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Мисля, че повечето са на франчайз. Щом са закрити, най-вероятно на някой не му е било достатъчно изгодно.

Да, франчайз са, но бяха пълни, а и това затваряне почти по едно и също време е странно

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Това, че са били пълни, не значи автоматично голяма печалба.

Какво има сега на тяхно място? Може да са били под наем и собственикът да е е решил нещо друго. Възможни причини - бол.

Link to comment
Share on other sites

Какво става с тези офиси на Еконт? Закриха два в Кичука, а имаха доста работа. Сега в този до нас има опашка като през купонната криза...

 

Офисите са закрити от Еконт, защото не са се справяли с пратките и са имали оплаквания. Постепенно правят нови. Това е. Не съдържателите са решили, а самите Еконт ги закриват служебно, така да се каже.

Link to comment
Share on other sites

Нормално за Еконт, като видят, че върви офиса им спират франчайза и го отварят наново тяхен. Същия филм го гледах до нас в офиса, собственика ми беше приятел.

 

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

А в пощата пък дето се взимат пакетите какво е от една седмица насам - не е истина, сменили са им нещо софтуера, трябва да въвеждат 100 неща и не могат да се оправят - чака се почти колкото и по соц-време.

 

Аз такова нещо не съм видял. С новата система вече имаш клиентски номер и директно фактура. Не съм чакал грам през последните 6 месеца. Ако обаче се падне някой зад мен може бая да повиси  :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Нали се разбрахме, че няма да си пишем, а само ще си говорим - защо си ме цитирал?

От седмица всеки ден има опашка от чакащи, за по-малко от 10 минути е абсурд да минеш, а понякога и повече - говорил съм лично с "колежките", понеже те са ми вече колежки и ги знам поименно. Фактура за какво - след като просто си получаваш препоръчан или непрепоръчан пакет?

Link to comment
Share on other sites

През ден изпращам между 15 и 35 пратки за чужбина. Не съм чакал никога. Нямам намерение да споря.

 

Аз изпращам фирмени пратки.  

Link to comment
Share on other sites

Взимам през ден неща от там...в продължение на много години...и никога, ама никога не съм те виждал на онези гишета, Камен Мицев съм засичал поне 10 пъти, други съфорумци съм засичал също, но теб никога...как пък за стотиците ходения там не те засякох поне веднъж като си толкова активен -  или послъгваш нещо, или говорим за съвсем различни места за взимане на пакети.

Link to comment
Share on other sites

Пламене, да твърдиш че лъжа е поредната ти много сериозна обида към мен. Без коментар.
Аз работя в салона откъм Главната, в салона на изток получвам от време на веме дреболиите си от Йбей. 
Може да отидеш там откъм запад, при Роси, да питаш кой е Виден, жена му, децата му. Или изобщо може да се провикнеш в салона "КОЙ ПРАЩА ПРАТКИ ЗА ИЗРАЕЛ ЗА 2000 И ПОВЕЧЕ ЛЕВА МЕСЕЧНО" и всички ще ти отговорят вкупом.

Link to comment
Share on other sites

Пламене, да твърдиш че лъжа е поредната ти много сериозна обида към мен. Без коментар.

 

Ей затова не искам да си пиша с тебе - щот' си много обидчив, а и изобщо не ми е приятно да стигам дотам, че да пиша това, дето сега го пиша и именно заради това бях спрял докато не реши да ме цитираш. Затова много те моля - не ползвай мои изказвания, не ги цитирай и изобщо спри писмено да се обръщаш за каквото и да е към мен. Аз не съм обидчив (а може би трябва) - просто не искам да си пиша с тебе...подминавай постовете ми, пък и така и ти ще си по-спокоен, че няма да бъдеш обиден за каквото и да е.

Link to comment
Share on other sites

Ами кратко ще попитам - 15 години ме познаваш - как ти хрумнА да намекваш, че ще лъжа за нещо, и то толкова безсмислено? 

 

Между другото точно сега като гледам поста ти би трябвало да кажа - "Така хубаво ли е?" :)

Link to comment
Share on other sites

Мога ли да си сложа летните гуми на колата вече или има точна дата за това.

Можеш. Няма закон който даже да те задължава да караш със зимни гуми. Следващата седмица ще има малко разваляне на времето, но ако няма да пътуваш няма да е проблем.
Link to comment
Share on other sites

Мога ли да си сложа летните гуми на колата вече или има точна дата за това.

 

Точната дата е Тон4о тази, която ти решиш.

Link to comment
Share on other sites

Иначе народната мъдрост е, че гумите се сменят на Гергьов ден и на Димитров ден. Аз съм се уверил, че е вярна, с условността "ако пътуваш из цяла България".

Link to comment
Share on other sites

Нормално за Еконт, като видят, че върви офиса им спират франчайза и го отварят наново тяхен. Същия филм го гледах до нас в офиса, собственика ми беше приятел.

 

Точно това ми беше и идеята. Говори се, че масово започват да си ги прибират поради големите обеми спрямо конкуренцията...

Link to comment
Share on other sites

И аз знам, че гумите си ги сменяме, когато си решим и няма закон за зимните гуми, но слушам приказките на колегите за някакви нововъведени закони и затова предпочитам да си сверявам часовника с Вас, по тук, понеже всичко знаете и от всичко разбирате.

Link to comment
Share on other sites

...понеже всичко знаете и от всичко разбирате.

 

Това беше голям комплимент към съфорумците. :grin:

А иначе почти всяка година като стане март и слънцето позатопли малко, все се намира някой да попита дали да си сменя зимните гуми, на което обикновено отговарям, че не е добра идея поне докато не дойде началото на април. ;)

Link to comment
Share on other sites

...понеже всичко знаете и от всичко разбирате.

Това беше голям комплимент към съфорумците. :grin:

А мен ме подсети за този виц :grin:

 

От два часа съм в поликлиниката, а все още никой не може да ми каже какъв е тоя обрив на топките ми.

Май ще трябва да изчакам да дойде лекар, че тия бабички отвън нямат никаква представа...

Link to comment
Share on other sites

Как изглежда кола след градушка, ако веднъж вече е била поцепена и оправена по метода "кит и боя"?

Ако работата е свършена качествено, по нищо не личи. ЍИнак ако е през пръсти, разликата е в нюанса и лъскавината на детайлите.

Но пък винаги можеш да погледнеш как изглежда капакът на двигателя изотдолу (кората му се сваля лесно).

Link to comment
Share on other sites

Ако работата е свършена качествено, по нищо не личи. ЍИнак ако е през пръсти, разликата е в нюанса и лъскавината на детайлите.

Но пък винаги можеш да погледнеш как изглежда капакът на двигателя изотдолу (кората му се сваля лесно).

 

Той май се интересува какво се случва като я удари градушка за втори път, след като веднъж е поправяна с кит.

Link to comment
Share on other sites

Той май се интересува какво се случва като я удари градушка за втори път, след като веднъж е поправяна с кит.

Според теб какво ще стане... Абсолютно същото.
Link to comment
Share on other sites

Според теб какво ще стане... Абсолютно същото.

 

Според мен ще стане още по-зле, защото кита може да се покаже. Бяха ми оправяли прага и като го ударих повторно се отвори като отчупена гипсова мазилка.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...