Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Сушилните имат ли транспортни планки/болтове? Не откривам инфо...

 

Ако имат някъде трябва да го пише с много големи букви, а мисир като тебе би следвало и сам да може да ги намери ако случайно някой е бил тотално умопомрачен и не е оставил поне 3 предупреждения по опаковки и упътвания...  :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Колеги, насока за фирма в Пловдив за ремонт на инсталация с термопомпа? По първоначална информация топлообменика е за почистване или подмяна. Някой мил човечец е обърнал филтъра на входа :-(

Драсни ми на лично с повече подробности.

Link to comment
Share on other sites

Любопитно ми е какви са ви ръстовете на увеличение на заплатите през последните 2 години? Моля пишете в проценти, а не в абсолютни стойности.

Edited by Ferante
Link to comment
Share on other sites

Любопитно ми е какви са ви ръстовете на увеличение на заплатите през последните 2 години? Моля пишете в проценти, а не в абсолютни стойности.

65 процента. Сега започва трудното за следващите 50 процента. Трябва се учи... Пак
Link to comment
Share on other sites

-45% :)
Ама туй щото реших да сменям сферата, върнах се в Пловдив, а в момента съм без работа и май не се престаравам в търсенето на нова.

Link to comment
Share on other sites

Любопитно ми е какви са ви ръстовете на увеличение на заплатите през последните 2 години? Моля пишете в проценти, а не в абсолютни стойности.

Със 2  смени на работата от март миналата година до сега 900лв. :) 

 

но и позицията се смени от Junior на Senior. 

Link to comment
Share on other sites

Искам пак да попитам, къде мога да занеса за ремонт телефон за смяна на заден панел, стъкло? 

Държа да е доказан и доверен сервиз.

Благоадря!

Link to comment
Share on other sites

Искам пак да попитам, къде мога да занеса за ремонт телефон за смяна на заден панел, стъкло?

Държа да е доказан и доверен сервиз.

Благоадря!

Присъединявам се към питането. За предно стъкло става дума.
Link to comment
Share on other sites

Хах, не аз, Ваня :)

Ще сменим дисплея, надявам се, и е като нов.

Кога ще ти е удобно да минем за онези неща?

Утре вечер към 19-19,30 ч.?

Link to comment
Share on other sites

Жорката да звънне по някое време и ще се разберем. Предполагам, че към 19:30 ще сме тук.

Оки, ще се чуем тогава. Поздрави и до скоро :)
Link to comment
Share on other sites

Някаква сладкарница в Пловдив или друго място, от което мога да си взема за вкъщи италиански десерти и по-специално каноли?

Link to comment
Share on other sites

Някаква сладкарница в Пловдив или друго място, от което мога да си взема за вкъщи италиански десерти и по-специално каноли?

Точно в момента мисля има италианска седмица в Лидл, ако не се лъжа имаше и каноли.

Link to comment
Share on other sites

Присъединявам се към питането. За предно стъкло става дума.

Някой с читав сервиз за телефони в Пловдив?

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

Някой случаааааайно да ходим към ИКЕА тоя уикенд? Че искам да си купя 2 калъфки за възглавница, а ми искат 7.50 за доставка, пък не знам кога ще имам път към София.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Някой случаааааайно да ходим към ИКЕА тоя уикенд? Че искам да си купя 2 калъфки за възглавница, а ми искат 7.50 за доставка, пък не знам кога ще имам път към София.

 

Казвай ги тези работи по - рано :) За съжаление след малко паля към Пловдив и няма да минавам от там :) Ако не са ти спешни ми напомни другата седмица и ще ти ги взема :)

Link to comment
Share on other sites

Казвай ги тези работи по - рано :) За съжаление след малко паля към Пловдив и няма да минавам от там :) Ако не са ти спешни ми напомни другата седмица и ще ти ги взема :)

 

Аааа, не не. Не е спешно, но и не искам някой специално за това да си губи времето, че обиколката из тоя магазин е поне 30 минути. Просто някой ако има път нататък, да вземе и 2 калъфки. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...