Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Пък и нека за пореден път да повторим - ИНКАСАТОРИТЕ НЯМАТ ИЗГОДА ОТ НАДПИСВАНЕ НА СМЕТКИ - белким го запомнят този път. 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Тези от ВиК са безподобни наглеци.Няколко месеца отчита така наречената инкасаторка 2-3- кубика и последния месец ме избомби с 37 кубика.близо 80 лв.Естествено за един обикновен апартамент няма начин да съм ползвал толкова.Не съм я срещал лично и затова може би си пиши каквото и дойде.Те не трябва ли да оставят някакъв документ като разписка?Отвратително безотговорни.

 

Звъниш на ВиК, искаш номера на инкасаторката и уточняваш нещата. Веднъж имах подобна случка, казах и показанията по телефона, нещо коригира и така. Вместо 80лв., си платих около 20. Призна, че грешката е нейна и толкова... Все пак това са инкасаторки, а не математици. Толкова си може жената, а и толкова и плащат сигурно. Като знам кой е шеф на ВиК и кои/колко хора назначи...

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Аз с нашата инкасаторка съм се договорил и на 17-то число и пращам смс със данните :-) Ако пропусна някой месец следващия пише същите кубици и готово,всички доволни...инак Raptor e прав има ли някъде теч доста кубици могат да заминат...

Link to comment
Share on other sites

Пък и нека за пореден път да повторим - ИНКАСАТОРИТЕ НЯМАТ ИЗГОДА ОТ НАДПИСВАНЕ НА СМЕТКИ

Така е. Даже ВиК ще са на загуба, ако при следващото повишение (движението на цената на водата е само нагоре) има останали предплатени кубици...

 

Няма ли разписка със старо/ново показание на водомера и да се направи проверка?

Edited by plameni
Link to comment
Share on other sites

Някой случайно да знае дали TAZ още се занимава с направата на метални съдове ? 

И ако случайно има телефона му, дали може да ми го даде ? 

 

Един приятел ме беше питал преди време, мислеше да си прави домашна пивоварна и му трябваха съдове. 

Link to comment
Share on other sites

По принцип направата на домашна бира е лесно и всеки може да си направи, дори вкъщи на котлона. И аз си правя. Проблемът е, че със всяка следваща варка се зарибяваш все повече и започваш да мислиш за разширения и подобрения, като приятелят на kotora, до момента, в който инсталацията ти заема цялото мазе и гараж, хладилникът е пълен само с дрожди и хмелове, а жена ти отдавна се е изнесла с децата :lol: 

 

п.п.: за да не съм офтопик да кажа, че ако може и аз бих искал контакта на този човек (с металните съдове).

Link to comment
Share on other sites

Като я направи твоят приятел, да викне мен и Виден да пробваме мат'ряла :grin:  :grin:  :grin: Че ше земе да се изложи, мани мани... :)  :)  :)

не мисля, че ще се изложи. Работи от 5 години в Каменица и е варил преди.Даже бяха ходили в Карлсберг някъде из европа да варят бири.Също  беше ходил на някакъв конкурс с няколко вида негова бира и беше взел 2ро място.

 

Колегата живее в къща и не е проблем да се направи микро пивоварната. 

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

Докато не опитаме, нищо не мога да кажа :grin: :grin: :grin:

 

Абе днес ми правят ВиК-то и ми сложиха обикновен кран с врътка преди водомера? Чудя се дали да не ги накарам да го сменя със сферичен PPR или да го оставя така? След водомера всичко е PPR, но тоя кран нещо ми вади очите. От една страна, ако е PPR сферичен, при проблем напред във времето, ще трябва да се реже и преправя, докато с този само се сменя патрона/крана и всичко е ток, от друга знам ли... Та да питам де...

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Някой случайно да знае дали TAZ още се занимава с направата на метални съдове ? 

И ако случайно има телефона му, дали може да ми го даде ?

Утре сутрин ще му пиша да влезе и да ти отговори лично.
Link to comment
Share on other sites

Благодаря, аз му писах лс. Ама като не влиза и мейлите от личните ходят по подразбиране в спама, няма как да го види.

Link to comment
Share on other sites

Някой случайно да знае дали TAZ още се занимава с направата на метални съдове ?

И ако случайно има телефона му, дали може да ми го даде ?

 

Един приятел ме беше питал преди време, мислеше да си прави домашна пивоварна и му трябваха съдове.

http://www.philinox.net/cgi-bin/index.pl?_state=Info_uni&dtype=broadcast&id=25192&cat=&page=4&LANG=bg

Link to comment
Share on other sites

Преди няколко дни ми е спрял бойлера. Чак днес успях да се завра да видя какво му е и заварвам жицата на фазата към нагревателя буквално изгорена. Забелязвам, че и жицата на нулата гори сериозно. Жиците са вкарани с обувки към нагревателя. Фазовата е тотално изгорена. Какво може да предизвиква това? Да не взема да се запаля някой ден? 

Link to comment
Share on other sites

На някой случайно да му работи пощата на абв през поп3 от мобилен телефон?

От 2 седмици ми дава съобщение, че сървъра е недостъпен.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...