Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Не ми се занимаваше просто с кавги, а и аз проблемите ги видях в последствие. Пък и едното момче си беше окей. Само този, който работи по колата ми беше един такъв надъхан.

Аз си ги оправих проблемите в последствие самичък.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Супер мърляч е тоя....

 

Интересно, на мен два пъти са ми оправяли вратите там, брат ми също го ползва за неговите коли, когато се е налагало (той живее в къщата отсреща, та затова ходи при него- най-удобно е) и сме нямали подобни проблеми. Дали са скъпари- не мога да преценя, защото не съм сверявал цените другде, но по отношение на работата нито аз нито той сме имали забележки. Може би така се е случвало все, че съм попадал на другото момче, не тоя твоя.

Имал си лош късмет явно... 

Edited by deus_pld
Link to comment
Share on other sites

Единия е на ул.Преслав41 знам го като доктора 

 

Едно време работеха той и баща му, сега от доста време е само той - правил съм си десетки ключове при него без оплаквания...

Link to comment
Share on other sites

Интересно, на мен два пъти са ми оправяли вратите там, брат ми също го ползва за неговите коли, когато се е налагало (той живее в къщата отсреща, та затова ходи при него- най-удобно е) и сме нямали подобни проблеми. Дали са скъпари- не мога да преценя, защото не съм сверявал цените другде, но по отношение на работата нито аз нито той сме имали забележки. Може би така се е случвало все, че съм попадал на другото момче, не тоя твоя.

Имал си лош късмет явно... 

 

Или просто вашите врати са били по-лесни за разглобяване/сглобяване. От типа, за който ми казаха, че е "лесна работа". При мен буквално трябва да се свали всичко, за да се свали ключалката.

Link to comment
Share on other sites

Кажете някъв магазин за мъжко бельо, че като гледам съм останал само с 3 чифта гащи?

Когато любимата успее с три хиляди уговорки да ме закара в Мола, обикновено минавам през New Yorker, купувам си три-четири-пет чифта гащи и после дълго и продължително обмислям всичките грешки в живота ми, довели ме до това отвратително място :lol:

Link to comment
Share on other sites

Някой освен мен да няма вода на и/или около Богомил? Някъде от 8 нямаме вода! Уродите от ВиК нямат нищо ни на сайта, ни на централата. Телефон естествено няма кой да вдигне, като нагло ме къпят, че едва ли не всички са заети, а не пърдят някъде заспали. Преди 10 дни ми изгориха така хидрофора посред нощ, накрая ще пламне някоя кола на ВиК от неизвестен извършител!!!  :angry1

Link to comment
Share on other sites

Има авария на няколко метра от трафопоста до училище "Паисий Хилендарски".Работят от няколко часа -има механизация и разкопават.Вероятно ще го оправят до сутринта.Язък за новоположения асвалт на паркинга до ул."Родопи".

Link to comment
Share on other sites

Все още няма вода. В някои страни като онази на изгряващото слънце досега щяха да сменят магистралния водопровод по цялата улица. Дебилите от нашто ВиК не го направиха, когато топлофикация буквално бяха раздигали улицата и късаха поне 4 пъти старите тръби с багера... 

Link to comment
Share on other sites

Все още няма вода. В някои страни като онази на изгряващото слънце досега щяха да сменят магистралния водопровод по цялата улица. Дебилите от нашто ВиК не го направиха, когато топлофикация буквално бяха раздигали улицата и късаха поне 4 пъти старите тръби с багера...

Видене, ВиК са... И на тях да им *** мамата!

Живеем до наказателния паркинг, през ден няма вода поне за 2-3 часа. Понякога сутрин, понякога вечер. Много пъти чучурка слабо, няма налягане... За парите, които дават за копане и заплати, щяха да са сменили стария водопровод 739291 пъти. Защото все аварии стават заради него. Стар бил, не знам какво. Ами подменете го. За какво ми дремят тия през ден да копат?! Като лунен пейзаж са улиците около нас. И не могат и да ги асфалтират, няма смисъл. То ако го направят, след 2 дни пак ще го осерат.

Както каза, в белите страни щяха да са направили за една нощ Руски, Васил Априлов, водопроводите и колелото на две нива, дето го мислиха на Сточна гара.

Или като вземат да подрязват розите между платната в 9 ч. сутринта, шляппп, работи само една лента. Задръстването е до Академик. Ня'а се оправим...

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

Има авария на няколко метра от трафопоста до училище "Паисий Хилендарски".Работят от няколко часа -има механизация и разкопават.Вероятно ще го оправят до сутринта.Язък за новоположения асвалт на паркинга до ул."Родопи".

 

Мхм, снощи имаше и снимки из нета. Езеро си е направо. Дано го оправят бързо.

Вчера разбрах, че зад Евмолпия, на метри от двора на Паисий Хилендарски, са решили да правят паркинг на няколко етажа. Ако това е вярно, ще стане интересно...

Link to comment
Share on other sites

А за топлата вода ми е много чудно, всяка година се правят по 2-3-4-5 седмици профилактики и накрая Кор.

Издумква главен водопровод в най-големия студ... И 4 квартала остават без вода. 

Link to comment
Share on other sites

Мхм, снощи имаше и снимки из нета. Езеро си е направо. Дано го оправят бързо.

Вчера разбрах, че зад Евмолпия, на метри от двора на Паисий Хилендарски, са решили да правят паркинг на няколко етажа. Ако това е вярно, ще стане интересно...

Много ме съмнява. Инвестицията е огромна и няма избиване десетина години. Няма ли далавера - няма инвестиции.
Link to comment
Share on other sites

 

Вчера разбрах, че зад Евмолпия, на метри от двора на Паисий Хилендарски, са решили да правят паркинг на няколко етажа. Ако това е вярно, ще стане интересно...

Ако не е безплатен, все едно го няма. Ганьо смята, че трябва да му бъде осигурено безплатно място за паркиране за поредната купчина желязо, която си е купил. Нали ги гледам всеки ден пред Гранд-а, паркинга на Лекси е безплатен, но не цървула му с цървул ще спре на улицата пред магазина на аварийки.

Edited by jijane
Link to comment
Share on other sites

. Преди 10 дни ми изгориха така хидрофора посред нощ, накрая ще пламне някоя кола на ВиК от неизвестен извършител!!!  :angry1

Аз ти каза, че е добре да ти се монтира датчици за поток, точно за такива случаи. Ама ти нали си мисир...

Link to comment
Share on other sites

Ти нищо не си ми казал, иначе щях да поръчам да го изпълниш, освен това монтирах втори предпазен пресостат ако падне налягането под един бар, но вече проблемите са генерално решени. Просто се купува правилното нещо веднъж и край на разправиите със скапана техника. 

 

Слава богу и двата пъти минах ремонтите на помпата гаранционно, та остават само нерви, МИЛИОНИ псувни и пълзене по тавана... 

Link to comment
Share on other sites

Тъй като ви познавам и двамата /спорещи/, предвид количеството алкохол, което поглъщате заедно, не е много ясно кой какво е казал/искал да каже и кой какво е чул/недочул :)

Link to comment
Share on other sites

По отношение на количеството погълнат алкохол, визирай само горе пишещата мисирка. Щото въпреки, че е давал вид, че е в свяст, кога съм му приказвал. Оказва се, че му е бЕло петно това....

Link to comment
Share on other sites

Тъй като ви познавам и двамата /спорещи/, предвид количеството алкохол, което поглъщате заедно, не е много ясно кой какво е казал/искал да каже и кой какво е чул/недочул :)

 

Аз на пияна глава сериозни работи не дискутирам. Та мисиреещият мисир може леко така да го побара просто... Напоследък бая работи си съчинява по мой адрес - не знам откъде му идват тия идеи  :laughing1: 

 

Този път вече се ядосах и си купих електронен пресостат, който решава тия казуси, елиминира скапаните пружинни боклуци и дори и буферните съдове. Кратко, просто и ясно.   

Link to comment
Share on other sites

Аз на пияна глава сериозни работи не дискутирам. Та мисиреещият мисир може леко така да го побара просто... Напоследък бая работи си съчинява по мой адрес - не знам откъде му идват тия идеи  :laughing1: 

 

Този път вече се ядосах и си купих електронен пресостат, който решава тия казуси, елиминира скапаните пружинни боклуци и дори и буферните съдове. Кратко, просто и ясно.   

Ше барам, ве... Що да не барам? Стига обаче да има к'во, фитоестрогенен палавник такъв.....

Link to comment
Share on other sites

Какво става с тези офиси на Еконт? Закриха два в Кичука, а имаха доста работа. Сега в този до нас има опашка като през купонната криза...

Link to comment
Share on other sites

Понякога и в тоя дето е в Капана е същата работа - чакаш на крак.

А в пощата пък дето се взимат пакетите какво е от една седмица насам - не е истина, сменили са им нещо софтуера, трябва да въвеждат 100 неща и не могат да се оправят - чака се почти колкото и по соц-време.

 

П.П. Ех, какви бяха взаимоотношенията на хората по соц-време - чакаш си на опашката, пък тя не върви...че и дълга...и ти е скучно, няма смартфони, че да се ровиш из фейса...пък вземеш и си направиш лаф с напълно непознати...после след половин-един час вземе, че ти дойде реда...пък артикулът вече свършил...и за бонус продавачката те навика, щото е станала накриво...идилия... :grin:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...