Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Е ние ще букваюе през booking.com сигурно. Това за автобуса ми е пределно ясно, до Франция за ските се друсахме 32часа...

32 часа? Ти сериозно ли? Само като ми кажат 32 часа и слизам моментално, ако ще да съм на границата. За 2 часа съм си у дома, 'бал си ги и ските...

Помня първия път, когато ходих в Истанбул. С някакъв почти нов автобус, като да пътувахме 5-6 часа. Бях откачил! Когато се връщахме от там, помня, че бях уморен и спях, та се събудих на границата и почти не го усетих. От тогава се зарекох, повече с автобус извън страната - не! Колата, самолета...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Това лято обмисляме малко по-екзотично море с приятели и решихме, че ще ходим в Турция.   :)

Какво му е "екзотичното" на турски курорт? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Еми бил съм само в евора и Израел, струва ми се, екзотично. 

 

Сега няма да е като Албания :D ама все пак, ще е по-различно от Византийските курорти.

Link to comment
Share on other sites

Бих искал да видя рециклирано жило, изобщо ако има.

А кои нови са боклук? Ново от представителството на дадената марка, няма как да е боклук. През целия ми шофьорски стаж съм късал веднъж жило, сложих оригинално ново /тогава беше около 30-40лв. и 20 труд /пред вкъщи, защото там се скъса/ и всичко приключи. За жила, филтри, масла и спирачки пари не се пестят. А и от акумулатори също.

Link to comment
Share on other sites

Аз, от 1 година.

Стигаш до там, където са ти генерирали едно платежно и след това сами си издирват данните за картата и банката? 

Link to comment
Share on other sites

Понеже съм на лека вълна ремонт, да питам. С какво да иззидам тераса? Трябва да е здраво, топлоизолиращо и прочее, като отгоре ще има дограма.

Link to comment
Share on other sites

Мхм. Изрязвам всичко старо и се зида ново, а зидарията е 2 по 3.60 на 1 метър и отгоре троен стъклопакет дограмЪ. Тоест стените стават външни на две стаи... Не съм убеден, че ще е добре с итонг, освен ако не го направя с 300, но все пак се колебая и питам.

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Има сега някакви тухли с каменна вата, май. Един приятел ги похвали, но едно мнение за мен не е база за препоръка. Май са на Теразид.

Link to comment
Share on other sites

Итонг си е класиката, ако се съмняваш в здравината си отлей трегер... Да влачиш тухли в апартамент - ти си знаеш... 

Link to comment
Share on other sites

Отгоре да лея трегер? В смисъл над тухлатa и под дограмата? Ако все пак реша да е Итонг, по-скоро ще е с 300мм, та от трегер няма да има смисъл, няма къде да иде тая дограма. И колкото и да чета, предвид, че е тераса и всичко друго ще е адски тежко... Итонг с външна изолация май.

Link to comment
Share on other sites

Така и така сте на вълна ремонт: някой скоро да си е правил изолация на покрива? Евентуално да ми препоръча фирма/бригада? Интересувам се горе-долу как вървят цените за работа на кв.м. Едни познати ми бяха казали 20лв на квадрат, звъня одеве на един случаен номер от обява на стълба до нас и ми казват 13лв с включени материали... Ще съм благодарен за съвети и контакти :)

Link to comment
Share on other sites

Така и така сте на вълна ремонт: някой скоро да си е правил изолация на покрива? Евентуално да ми препоръча фирма/бригада? Интересувам се горе-долу как вървят цените за работа на кв.м. Едни познати ми бяха казали 20лв на квадрат, звъня одеве на един случаен номер от обява на стълба до нас и ми казват 13лв с включени материали... Ще съм благодарен за съвети и контакти :)

 

И аз търся, защото моите изчезнаха! Вероятно в чужбина. Иначе тия цени са толкова измамни... Никога комплект цена! Аз си купувам сам материала и плащам за труд. Последно труда беше 3.50 за квадрат. Как го изгубих това момче, да бях направил покрива наведнъж....  

Link to comment
Share on other sites

Някой има ли идея, как да се свърже Mag254 към следното чудо.

 

rgh1523462962g.JPG

 

Тв-то е JVC GD-V501PCE

 В ляво Video in и съответно L/R за аудиото, ако тоя сетъпбокс има AV изход. Снимай го отзад, ще ти кажа.

Link to comment
Share on other sites

И аз търся, защото моите изчезнаха! Вероятно в чужбина. Иначе тия цени са толкова измамни... Никога комплект цена! Аз си купувам сам материала и плащам за труд. Последно труда беше 3.50 за квадрат. Как го изгубих това момче, да бях направил покрива наведнъж....

Коя година това?

Правих ремонт на покрив преди три седмици.На къща. Пренареждане на керемиди, полагане на дишаща мембрана и монтаж на нова "скара" от летви за полагане на керемидите, безшевни улуци и водостоци. Върза се към 50 лева квадрата с материалите....но въпроса е за изолация...вътрешна или външна?

Link to comment
Share on other sites

Някой има ли идея, как да се свърже Mag254 към следното чудо.

 

rgh1523462962g.JPG

 

Тв-то е JVC GD-V501PCE

 

Като гледам ти трябва един преходник, който за слага във входа на телевизора и става чинч. Отделно един кабел за MAG-а, но предполагам него си го имаш. После влизаш в биоса на мага и му правиш резолюцията на 576i.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...