Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Ще попитам какво точно искат, аз не очаквах да намеря тук в шепа хора някого. Дип че хал хабер си нямах до вчера какво е това, а се оказва, че 30% от нетя го ползват. 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Някой с домашен телефон към М-тел да ми даде повече инфо ако знае...то най-добре Танас може да ми го обясни, но разбрах, че наскоро е станал голям шеф и ще расте в кариерата, та не е добре да му губя времето. :laughing1:

 

Месечно имам 250 национални минути и неограничени към М-тел. Преди малко проведох един разговор с М-телски телефон (доказано такъв), но след разговора ми качи изговореното време в националните минути - това защо е така и дали първо не са направили всичко без изключение да ти се качва на националните разговори и едва след като свършат, тогава да започне да отчита дали номерата, с които говориш са национални или на М-тел?

mtel.jpg

Link to comment
Share on other sites

Преди малко проведох един разговор с М-телски телефон (доказано такъв)

 

Доказано такъв би могло да е абстрактно понятие. Номерът може да мяза на М-телски, но да е прехвърлен на друг оператор. Можеш да го разбереш ако малко преди сигнала свободно чуеш един друг звук. Иначе не би трябвало да ти ги слага така. 

 

Ако имаш желание, мога да поръчам детайлно разследване на номера ти. 

Link to comment
Share on other sites

Доказано е М-телски - този на жена ми, който винаги си е бил на М-тел.

 

П.П. Няма нужда от разследване - просто зададох въпрос в какъв ред се отчитат националните и м-телските....

Edited by Midex
Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми посочи български магазин за компютърни части, който приема плащания с пейпал - искам да си взема сдд, но не да намеря такъв.

Link to comment
Share on other sites

Правя услуга.

Някой знае ли къде в Пловдив има:
- Картон: верлен и обикновен - 200гр и 220гр
- Листове - 190гр, 200гр и 220гр
- Опа - 180гр
Цветовете са всякакви. Ако има мостри изложени ще е най-добре.
 

Link to comment
Share on other sites

Правя услуга.

 

Някой знае ли къде в Пловдив има:

- Картон: верлен и обикновен - 200гр и 220гр

- Листове - 190гр, 200гр и 220гр

- Опа - 180гр

Цветовете са всякакви. Ако има мостри изложени ще е най-добре.

 

http://www.antalis.bg/business/home.htm

Тук трябва да има.

Link to comment
Share on other sites

Здравейте,

Купих си онлайн от Tehnika, един бойлер и една печка на Елдом, но ми направи впечатление, че нито една фактура не е попълнена на мое име, пратили са ми просто уредите и толкоз.

-Ако ми се наложи да ползвам гаранционен сервиз, какво става от тук нататък.

-Също ми е интересно, трябва ли да викам от оторизиран сервиз на елдом, да ми свързват бойлера, за да ми признаят гаранция или мога и сам.

Link to comment
Share on other sites

Купих си онлайн от Tehnika, един бойлер и една печка на Елдом, но ми направи впечатление, че нито една фактура не е попълнена на мое име, пратили са ми просто уредите и толкоз.

 

Това е често срещан номер, а ти можеш сам да си попълниш данните ако имаш желание..и си пази касовите бележки. :)

 

Има ли печат на гаранционната карта?

 

 

Доказано е М-телски - този на жена ми, който винаги си е бил на М-тел.

 

Междувременно опитах и с моя номер, който също винаги си е бил само на M-тел, както и с един фиксиран - и двата пъти ми увеличи минутите в лявата част.

Link to comment
Share on other sites

Това е често срещан номер, а ти можеш сам да си попълниш данните ако имаш желание..и си пази касовите бележки. :)

 

Има ли печат на гаранционната карта?

 

 

Нищо няма, никакви печати на сайта, дориуредите си бяха със заводските въжета и телбот, въобще не са отваряни, за попълването на каквото и да е било :(.

-Чудя се да взема утре да им звъня или какво...

Link to comment
Share on other sites

- И само от документа за закупуване и товарителница, ще ми признаят стоката, ако се наложи сервиз!? Странно..

Иначе на гаранционните книжки прочетох, че гаранцията започва да важи от момента на закупуване на уреда и не прочетох, дали сервиз трябва да ми върже бойлера и прочее.

Link to comment
Share on other sites

Мдам, защото е купена по интернет. Примерно емаг имат електронна гаранция и фактура. Няма хартии и печати. Пази се опаковката и съответните документи, които доказват дата на купуване и име на ползвателя.

Link to comment
Share on other sites

- И само от документа за закупуване и товарителница, ще ми признаят стоката, ако се наложи сервиз!? Странно..

 

Не ти ли се е случвало да купуваш нещо с гаранция от Метро, Кауфланд или друга търговска верига и на касата да ти кажат, че относно гаранцията на еди кой си уред важи само касовата бележка и затова да си я пазиш. ;)

Link to comment
Share on other sites

Къде в Пловдив могат да ми направят копие на ключ с чип за кола на горе-долу смислена цена?

Зависи от вида на чипа. На моята астра Г се оказа, че е от по-лошите и искаха 150лв+ след като не си знам кода на колата. Провери при първия съвестен е и ще даде най-разумния и евтин вариант. 

 

Единия е на ул.Преслав41 знам го като доктора 

https://www.google.bg/maps/place/%D1%83%D0%BB.+%E2%80%9E%D0%9F%D1%80%D0%B5%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%B2%E2%80%9C+41,+4000+%D0%A6%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%8A%D1%80,+%D0%9F%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B4%D0%B8%D0%B2/@42.1470939,24.7412409,18z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x14acd1b922aa32ff:0x29aab70a35ee964a!8m2!3d42.1470928!4d24.7418391

 

Другия вариант са тези на Христо Ботев 103.

https://www.google.bg/maps/place/%D0%9A%D0%BB%D1%8E%D1%87%D0%B0%D1%80,+%D0%BA%D0%BB%D1%8E%D1%87%D0%B0%D1%80%D1%81%D0%BA%D0%B8+%D1%83%D1%81%D0%BB%D1%83%D0%B3%D0%B8+-+%D0%94%D0%B6%D0%B8+%D0%92%D0%B8+%D0%A2%D0%B8+%D0%95%D0%9E%D0%9E%D0%94./@42.1360973,24.7592599,19.29z/data=!4m5!3m4!1s0x14acd1a9bbdcbab9:0x7486227730380eb9!8m2!3d42.1363669!4d24.7598791

 

 

http://www.antalis.bg/business/home.htm

Тук трябва да има.

 

@XMD, Благодаря! 

Edited by UzITo
Link to comment
Share on other sites

Къде в Пловдив могат да ми направят копие на ключ с чип за кола на горе-долу смислена цена?

 

На кръстовището на Авксенти Велешки и Цанко Дюстабанов има един автоключар (на 10м след кръстовището, по Ц.Дюстабанов в посока автогара Юг., от дясно).

Добър майстор е и се занимава с чипове, не пречи да го провериш.

Link to comment
Share on other sites

На Ц. Дюстабанов е скъпар. Най-добри цени са на ХоумМакс. Но не мисля, че драстично ще се различават от другите.

Точно там бях свършиха работата за най-малко пари,благодаря на всички писали :-)

Link to comment
Share on other sites

На кръстовището на Авксенти Велешки и Цанко Дюстабанов има един автоключар (на 10м след кръстовището, по Ц.Дюстабанов в посока автогара Юг., от дясно).

Добър майстор е и се занимава с чипове, не пречи да го провериш.

 

Супер мърляч е тоя. Не го препоръчвам. Те са двама все пак, но няма как да се знае кой от двамата ще се падне.

 

Трябваше да ми оправя ключалката на вратата на колата, защото не можеше да се отключи с ключ. Каза ми 45-50лв като отидох да питам за цена и се уговорихме.

 

"Ами да, ще я направим, то лесно става."

"Не трябва ли да се сваля цялата кора на вратата, заедно с механизмите за стъклото? Ще успеете ли да я сглобите после без проблем?"

"Не, не, само ей тука това се маха и тя ключалката излиза."

 

Закарах колата. Каза ми да ида 3-4 часа след това да я взема. Отидох - не беше готов. Каза ми да ида по-късно. Отидох след 4 часа.

Каза ми 90лв, защото много повече работа било и трябвало да се сваля цялата кора с механизмите и стъклото. Нещо, което му казах още като му закарах колата. Платих му 90-те лв. Взех си ключа. Вкарвам го в патрона да пробвам - патрона ми остана на ключа. Забравили да сложат нещо си вътре, което закрепяло патрона. Единия викна нещо на другия, че не е направил, обърна се ядосан и си влезна. Другото момче дойде и каза "Ами объркали сме я в бързането. Ела утре и ще я оправим, че сега вече няма за кога."

 

Нямам гараж, а шофьорската врата не се заключва. Бутал съм я на 5-10см от друга кола за през нощта, за да няма достъп до шофьорската врата.

 

На следващия ден я закарах - оправиха ключалката. Вътре кожата по кората мръсна. Вратата дрънчи и скърца. Уплътненията не бяха сложени както трябва и духаше. Стъклото не стигаше до горе и седеше 2мм извън уплътнението на купето, което от своя страна създаваше виене при страничен вятър в движение.

Link to comment
Share on other sites

Супер мърляч е тоя. Не го препоръчвам. Те са двама все пак, но няма как да се знае кой от двамата...

Тия ми казха цена с 30% над тая на момчетата от Баумакс-а.Значи освен скъпари и мърлячи.Ей това е комбинация...

Link to comment
Share on other sites

Ангеле, не че нещо ама как не ги преби тия? Аз щях да ги разпилея по всички възможни параграфи!!! Дано повече хора прочетат и да не стъпват при такива боклуци. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...