Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Не съм съгласен, че работи без лаг, особено ако си му направил ъпдейтите... Даже 7ци на мои приятели взеха да забавят и бъгват

 

Ами на един колега си му работи окей. Бъговете и забиванията са си проблем на операционната система.

Въпросът беше за бързодействие.

Link to comment
Share on other sites

Някой да знае къде се продават по нашите ширини бонбони с лакриц? В Холандия били много популярни, но на вкус били ужасни? Хей така изглеждат:

 

Оказа се, че има такива в Икея. Някой ако е мераклия да ги пробва, мога да го почерпя. От 2 дни ги опитваме в офиса, трудно повечето хора ги изтрайват повече от 5 секунди, преди да ги изплюят.

 

Някой да има телефон или друг контакт на сериозен фаянсаджия? Не искам да влизам във филма да ме лъжат всеки ден...

 

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Здравейте,

Добрият стар Тони, ще ви запита този път, каква пералня да си купи, без тези скъпите като Miele, Bosch, AEG

Благодаря

 

edit: Най доброто като качество в рамките на 500лв. и малко отгоре. Може да ме ориентирате и като марка

)бикновена пералня, която не се вгражда и с нормални класически размери, не държа да е slim, но да е А++ като енергоразход, гаранция минимум 5г, добър сервиз и лесно намиране на части като подръжка. Не ме плаши шумът. За центрофуга са ми акзвали, че не е за предпочитане над 1000об.

Не държа на дигитални дисплеи и глезотии, а да ми върши работа, да ми е икономична като разход и да се вместя в горепосочения бюджет.

Edited by Ton4o
Link to comment
Share on other sites

Какъв е бюджета и какви са ти изискванията като размери, шум, сушилня, врата отгоре или стандартно, консумация на ток/вода/препарат, мощност на цинтеофугата, кг пране, големина на отвора, за вграждане или не, възможност да се връзва към облака, гласови команди, ергономичен дисплей, екологичност, цвят на корпуса, тегло, тип материали, продължителност на гаранцията и т.н.

Edited by Ferante
Link to comment
Share on other sites

Какъв е бюджета и какви са ти изискванията като размери, шум, сушилня, врата отгоре или стандартно, консумация на ток/вода/препарат, мощност на цинтеофугата, кг пране, големина на отвора, за вграждане или не, възможност да се връзва към облака, гласови команди, ергономичен дисплей, екологичност, цвят на корпуса, тегло, тип материали, продължителност на гаранцията и т.н.

Благодаря за забележката. Коригирах си въпроса :)

Link to comment
Share on other sites

Здравейте,

Добрият стар Тони, ще ви запита този път, каква пералня да си купи, без тези скъпите като Miele, Bosch, AEG

Благодаря

 

edit: Най доброто като качество в рамките на 500лв. и малко отгоре. Може да ме ориентирате и като марка

)бикновена пералня, която не се вгражда и с нормални класически размери, не държа да е slim, но да е А++ като енергоразход, гаранция минимум 5г, добър сервиз и лесно намиране на части като подръжка. Не ме плаши шумът. За центрофуга са ми акзвали, че не е за предпочитане над 1000об.

Не държа на дигитални дисплеи и глезотии, а да ми върши работа, да ми е икономична като разход и да се вместя в горепосочения бюджет.

 

Hotpoint Ariston. Имаха удължена гаранция, но не помня докога. Преди НГ мой познат взе, но имаше период на промото за тази удължена гаранция.

Link to comment
Share on other sites

Преди 3-4 години си взех Беко с 5 години гаранция, и засега съм много доволен, но пък и пера 4-5 пъти в месеца. Аз да попитам,продадох си колата днес, нотариуса каза че вече автоматично се отписвам от данъчното, ама да съм проверил след месец за всеки случай, ама не ми е ясно сега трябва ли да ходя да я отписвам от КАТ или и там става автоматично?

Link to comment
Share on other sites

Аз да попитам,продадох си колата днес, нотариуса каза че вече автоматично се отписвам от данъчното, ама да съм проверил след месец за всеки случай, ама не ми е ясно сега трябва ли да ходя да я отписвам от КАТ или и там става автоматично?

 

Един приятел си продаде колата преди 3-4 месеца и му казаха същото :) Тази година, като отиде да си плаща данъка на новата му кола искали да плати и данъка на старата. Дори са го питали защо не я бил оптисал.

Edited by Stasio
Link to comment
Share on other sites

Кола от КАТ никога не съм отписвал, но винаги от данъчното.Има промяна. Сега всичко се случва при нотариуса и в КАТ, но възможността за някакъв шитсторм от страна на "многоуважаемите" ни институции е винаги налице.

Edited by Mockingbird
Link to comment
Share on other sites

Hotpoint Ariston. Имаха удължена гаранция, но не помня докога. Преди НГ мой познат взе, но имаше период на промото за тази удължена гаранция.

На времето Candy ги даваха с 5 годишна гаранция. Иначе за тези пари може да погледнеш и Gorenije 

http://www.gorenje.bg/za-klienti/bezplatna-promotsionalna-5-godishna-garantsiya-za-opredeleni-uredi-gorenje

 

Общо взето и Зануси да вземеш няма да е зле. Може също да погледнеш кои от марките имат свестен сервиз в твоя район. 

Link to comment
Share on other sites

Аз да попитам някой казал ли колко още ще ни люлее и изобщо нещо съществено съобщено ли е от някого, извън тъпотии като паднали комини и прочее?

Link to comment
Share on other sites

Аз да попитам някой казал ли колко още ще ни люлее и изобщо нещо съществено съобщено ли е от някого, извън тъпотии като паднали комини и прочее?

То това май няма кой и как да ни го каже - колко още ще люлее :)

Link to comment
Share on other sites

Виж сега, аз далеч не очаквам да сме японци, нито дори поне малко германци, но все си мисля, че има хора дето това им е работата и е редно да могат да кажат нещо смислено. 

Link to comment
Share on other sites

Били вторични, на спиране са. Трусът от онази вечер, бил от добрите, освобождавал напрежение между пластовете и не бил опасен. Такива трусове помагали да се предотвратят по-силни.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...