Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Някой може ли да ми помогне да открия две клипчета?

Едното беше на немски с български субтитри, за един инструктор по шофиране и една мадама, която караше супер зле.

Бяха с червена кола си спомням, клипът е старичък.

И имаше едно клипче, в което мацка се опитва да зареди Смарт-а през някакъв въздуховод и бензинът изтича отдолу.

Или е в едно видео това цялото нещо, или са две. Не помня.

Някой - помощ, моля :)

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ама аз търся забавни видеа, в едното обясняваха, че мацките зареждали във въпросния въздуховод (или както там се води), а не в резервоара.

Може и едно видео да бешe, пак казвам.

Ако някой го открие, ще видиш за какво говоря и колко е различно от това, което ти си ми шляпнал :)

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

Аз също съм го гледал клипа със малката кола, не съм сигурен дали беше смарт, но патката наливаше някъде гориво, което течеше отдолу...

Link to comment
Share on other sites

Много е яко самото клипче. Дано някой помогне да го намерим.

Айде, съфорумци, обединявайте се.

Честно казано, това с инструктора и мацката е по-забавно и ми е по-важно. Всеки път му се хиля като ряпа :D

Link to comment
Share on other sites

Някой съфорумник (или негов/неин познат) да си е инсталирал камина на пелети и да препоръча фирма? Имам инсталация на дърва с водна риза, която обмислям да преправя с пелети.

 

Благодаря!

Link to comment
Share on other sites

Сложно, сложно, колко да е сложно. Ако е в апартамент слагаш цяла нова печка и готово, в къща с котел горелка. За фирма не мога да се ангажирам с препоръки.

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Някой съфорумник (или негов/неин познат) да си е инсталирал камина на пелети и да препоръча фирма? Имам инсталация на дърва с водна риза, която обмислям да преправя с пелети.

 

Благодаря!

Искаш дървения котел да го преправиш на пелети или да си вземеш нова камина_?

За гр. Пловдив ли гояорим?

Edited by UzITo
Link to comment
Share on other sites

Някой съфорумник (или негов/неин познат) да си е инсталирал камина на пелети и да препоръча фирма? Имам инсталация на дърва с водна риза, която обмислям да преправя с пелети.

 

Благодаря!

Или може да се замислиш за въвеждането на съвременна отоплителна система с термо помпа и вода-вода технология.

Link to comment
Share on other sites

Или може да се замислиш за въвеждането на съвременна отоплителна система с термо помпа и вода-вода технология.

 

Това е много добре, ама ако е в апартамент ще му е меко казано трудно да го реализира.

 

Аз сега правих система на газ на нашите, но и това е трудно, където няма газификация. Не че не става да ти носят и бутилки, но пак си трябва място къде да ги слагаш.

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Какво му е сложното? Ако е вградена, кърти старата, слага нова, оправя окъртеното и готово. Няма да е евтино, ама това е друг въпрос.

Link to comment
Share on other sites

Искаш дървения котел да го преправиш на пелети или да си вземеш нова камина_?

За гр. Пловдив ли гояорим?

 

Нова камина. Просто да си ползвам радиаторите, тръбите и водната риза. На едно място вече ми казаха, че може да се направи. За Пловдив става въпрос. Сега съм в съвсем начална фаза на разучаване, ако правя нещо, то ще е най-рано догодина така или иначе.

Link to comment
Share on other sites

Там трябва да се внимава! Евтиното понякога излиза много скъпо. 

 

А, да - и в офиса да се влиза след изпълнена команда "газ" - такъв аграрен кадеж и в селския Хоремаг не съм виждал. А съм човек, който пуши. 

Link to comment
Share on other sites

Росито си попушва, не е като да не пуши, Светлин и той. Това, че ще отиде за оферта, не значи, че ще го купи. Обяснява какво иска, правят му оферта, преглежда нета, сондира мнения и ако реши - купува.

Каквото ми трябва за ВиК, панели и т.н., съм си купувал от там, с изключение на едни тръби, защото ми каза, че са барливи и ги връща, а нямаше други в тоя момент.

Link to comment
Share on other sites

Аз също съм купил много неща оттам, не бой се. Предполагам и тебе Галицин те е завел. Сега офисът е изменен силно, но преди тоя пич ми идваше да му откъртя главата. Аз, дето мога две кутии да отпера безконечно, да ми се доповръща буквално... И тоя келеш седи и пуши некви ТОТАЛНИ ГОВНА едно след друго и пред него пепелник натъпкан с фасове догоре. Честно мина ми през акъла да подам оплакване - то бива, бива свищина, но това е шоурум, идват клиенти постоянно и не може да се показва подобно меко казано каруцарско поведение!

Link to comment
Share on other sites

Аз не бих ходил в Софитерм освен ако не се търси само най-ниска цена. Освен това имат и китайски ментета на реномирани марки. Да не говорим, как масово дават стокова разписка на клиента на цена с ДДС, а касов бон няма....

 

Пробвай в Мултиком, един наш клиент много ми хвали Интерметал, но аз лично нямам особени впечатления от тях.

Link to comment
Share on other sites

Колеги, насока за фирма в Пловдив за ремонт на инсталация с термопомпа? По първоначална информация топлообменика е за почистване или подмяна. Някой мил човечец е обърнал филтъра на входа :-(

Link to comment
Share on other sites

Някой съфорумник (или негов/неин познат) да си е инсталирал камина на пелети и да препоръча фирма? Имам инсталация на дърва с водна риза, която обмислям да преправя с пелети.

 

Благодаря!

 

 

Софитерм.

 

Аз миналата година правих инсталация с пелетна камина в апартамент и купих всичко от Софитерм: пелетна камина Алфаплам 15-ка, радиатори, тръби, разширителен съд, кюнци, всички прилежащи кранчета, вентили, връзки, тетки и прочее, всичко от тях. Самата инсталация и монтажа го направихме аз и баща ми. Има писано в съответната тема тук във форума.

Не, че може да се правят някакви генерални изводи от един сезон само (и то такъв като сегашния- на практика студове не е имало), но към момента съм доволен- всичко си работи без забележки, вкъщи ми е точно толкова топло, колкото искам и с еднаква температура в цялото жилище. От Софитерм бяха коректни, цените им- едни от най-ниските в града, изглеждаха компетентни и като цяло останах с приятно впечатление от тях.

Edited by deus_pld
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...