Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Международния ми паспорт е изтекъл 08.2013. Има ли още глоба ако искам да си изкарам преди да минат 5г от изтичането му?

В районното може ли да се издаде международен паспорт ?

Link to comment
Share on other sites

Международния ми паспорт е изтекъл 08.2013. Има ли още глоба ако искам да си изкарам преди да минат 5г от изтичането му?

 

В районното може ли да се издаде международен паспорт ?

И на двата въпроса:

Да

Изчакай още няколко месеца. Глобата е 20 лева от друга страна. Може да платиш и издаване и глобата с карта.

Link to comment
Share on other sites

Къде ще дават Григор Димитров днес? Уж по МТел Спорт, но дават някакви мачове на запис?

 

Баш ТИ да задаваш такива въпроси... По Dorcel HD ще го дават...  :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Отскоро съм с RAM диск на единия от лаптопите и съм очарован от бързината (~10 пъти е по-бърз от SSD-то ми), но реално освен да сложа кеша на браузера там, за друго не се сещам за какво е най-добре да го ползвам. Бихте ли ми дали някакви идеи, защото смятам на всички лаптопи да го направя по същия начин.

Link to comment
Share on other sites

Защо да не мога да пазя...батерията играе роля на UPS, така че и да спре тока няма проблем, а при рестарт или шътдаун програмата си прави имидж върху SSD-то на всичко дето е в RAM диска и при следващото стартиране си го зарежда, така че не се губи нищо...и всичкия тоя бекъп става без никакво видимо забавяне.. А иначе питах за някакво приложение, за което дори и SSD-то идва бавно...примерно огромен масив от малки файлове, към които трябва да се обръщаш постоянно и в рандъм, понеже в RAM диска и 4К-трансферът пак е 10 пъти по-бърз от този на SSD-то.

Link to comment
Share on other sites

Във всеки град/село има ден за пазар. Знам, че в Асеновград е в петък.

Тц. В четвъртък е асеновградския пазар. В Първомай има в събота.

Link to comment
Share on other sites

Първомайският пазар, демек нашия, е от ранна заран до 12 на обед. Не е само за животни и зарзават. Ако искаш голям и сериозен пазар - Димитровград. Там има от гумени цървули до моторни лодки. 

Link to comment
Share on other sites

Първомайският пазар, демек нашия, е от ранна заран до 12 на обед. Не е само за животни и зарзават. Ако искаш голям и сериозен пазар - Димитровград. Там има от гумени цървули до моторни лодки. 

Те там са ми предлагали да си купя Калашник...явно изглеждах достатъчно надежден купувач в техните очи. Човека ми обясни, че приличам на благонадежден терорист и за това ми е предложил, без да се притеснява, че ще го изпея на полицията.

Edited by charmock
Link to comment
Share on other sites

Това в Първомай ли ? :) Аз искам нещо нещо тип битак, като този в Малашевци, ако го знаете :)

 

Димитровград е "световна институция", вЕрвай ми.

 

Асене, като нищо можеше да си купиш калашник, не е кой знае какво събитие.  :D  

Link to comment
Share on other sites

Нещо ново и интересно на китайския фронт в Пловдив? От години не съм поръчвал и нямам понятие какво се случва. Или да си поръчвам от Азия директно? 

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли, кой може да ми смени уплътнението на шибедаха на колата, че нещо не мога да открия... Бях на сумати места и все не се занимавали?!?!

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли как работят тия неща tv box .Случайно попаднах на това нещо https://tvbox.bg/tv-box.html и гледам , че ако си взема едно такова нещо за 100 лв ( примерно ) мога да гледам безкрайно сумати програми без месечна такса . Нещо ми се струва , че има уловка , но каква е ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...